KURZ ANGLIČTINY ZDARMA

Kurz angličtiny, který nabízíme zcela zdarma na těchto webových stránkách, je určen především "věčným začátečníkům", neboli těm, kteří se již dlouho učí, ale stále se nedomluví... 

Každý se může naučit anglicky natolik dobře, aby uměl číst, psát, a aby se obstojně dorozuměl! 

Tento mini kurz obsahuje to nejpodstatnější, co potřebujete vědět, abyste se dokázali domluvit, číst a psát jednoduché texty v angličtině.   

Lekce i zvukové slovníky budou přidávány postupně... Celkově se můžete těšit na 31 lekcí. 

JAK STUDOVAT

1/ Nejprve si přečtěte úvodní text v následující sekci, nazvané "SLOVÍČKA - ÚVOD" (NAHOŘE V MENU), a poté již přímo pokračujte slovíčky z 1. lekce (1. a 2. část). K tomu vám poslouží ZVUKOVÉ SLOVNÍKY, k tomuto účelu určené. 

2/ Po zvládnutí (většiny) slovíček z celé 1. lekce si přečtěte úvodní text v další sekci "LEKCE - ÚVOD" (NAHOŘE V MENU), a prostudujte si postupně dle návodu celou 1. lekci (všechny části)(Jednotlivé studijní lekce jsou rozděleny do kratších článků.)

3/ Po zvládnutí celé 1. lekce, postupujte stejným způsobem druhou lekcíNejprve je třeba zvládnout všechna SLOVÍČKA z celé lekce, poté všechny studijní LEKCE. Nikdy nezačínejte další lekcí, dokud se dobře nenaučíte tu předchozí (slovíčka a všechny texty), neboť jedna část navazuje na druhou...
 

Pokud vás angličtina alespoň trochu baví, máte vnitřní motivaci, píli a velkou trpělivost, můžete základy angličtiny zvládnout. 

Všechny lekce jsou zkrácenou verzí placeného kurzu angličtiny online www.anglictinajasne.cz.  

Čtenáři našeho webu mají možnost objednat si účast v kurzu anglictinajasne.cz s 50% slevou (na všechny cenové balíčky). V objednávce či emailu, uvedeném na webu anglictinajasne.czprosím napište "BUDVOBRAZE50" - a obdržíte tak slevu 50% na všechny lekce.