26 českých poslanců a senátorů aktivně podporuje terorismus

13.09.2021
Zadržený Nariman Dželjalov před soudem v Simferopolu.
Zadržený Nariman Dželjalov před soudem v Simferopolu.

Předevčírem námi voleni čeští poslanci a senátoři, jejichž seznam uvádíme níže, podepsali prohlášení na obranu "lidskoprávního" aktivisty, krymského muslima Narimana Dželjalova, který se jako agent ukrajinské rozvědky GRU, oddělení Tavrida, podílel na výbuchu (tj. teroristický útok) plynovodu na území Krymu. Takový akt je trestný ve všech zemích světa, v některých je za čin terorismu podobného charakteru a rozsahu udělováno doživotí či trest smrti.

Narimanovi Dželjalovi, kterého soud poslal spolu s dalšími účastníky do vazby, hrozí 10 -15 let odnětí svobody. Ruské zdroje uvádějí, že Nariman Dželjalov je místopředsedou tatarského Medžlisu, což je v Ruské federaci zakázaná extrémistická muslimská organizace, financovaná ze zahraničí.

K výbuchu (tj. teroristickému útoku) na plynové potrubí došlo 23. srpna poblíž vesnice Perevalnoje v den výročí nezávislosti Ukrajiny a nese stejně jako přechozí atentát na elektrické vedení z roku 2016 rukopis ukrajinských tajných služeb. Během vyšetřování byli identifikováni i organizátoři sabotáže. Útok posvětil hlavní zpravodajský důstojník Ukrajiny a přítel prezidenta Zelenského, Kiril Budanov. Velení celé akce ale svěřil svým podřízeným. Jedním z nich byl agent Hlavního zpravodajského ředitelství Ukrajiny, který uprchl z Krymu po zmařeném teroristickém útoku v roce 2016, kdy byl při střetu na rusko-ukrajinské hranici zabit důstojník FSB. Podobně postupovala ukrajinská rozvědka i při sabotáži elektrického vedení v Chersonské oblasti v roce 2015, po níž byli obyvatelé Krymu několik dní bez elektřiny.

Mezi dalšími zadrženými jsou i dva příbuzní první náměstkyně ukrajinského ministra zahraničních věcí Eminy Džaparovové - bratři Asan a Azís Achtěmovovi. Proti všem pěti zadrženým je vedeno vyšetřování podle prvního odstavce paragrafu 281 zákoníku Ruské federace "Sabotáž".

Paní náměstkyně Džaparovová na svém účtu na sociálních sítích vypráví příběh o "strašném mučení" zadržených, aby z nich - podle jejího výkladu nevinných - "vymlátili přiznání ke zločinu, který nespáchali".

Toto tvrzení je v rozporu s uveřejněnými videi zadržených při výslechu ruskou Federální službou bezpečnosti, kde doznávají, že se na sabotáži plynovodu podíleli a že byli řízeni z území Ukrajiny. Výbušné zařízení dostali v bochníku sýra, poslaném z Ukrajiny jako dárkový balíček. Instruktáž jak zacházet s výbušným zařízením jim poskytl ještě na území Ukrajiny jistý Sajid. Za sabotáž měli dostat finanční odměnu 2 000 dolarů. Zadržení vše vypovídali na videozáznamech, z kterého není patrný ani jejich špatný fyzický stav nebo duševní újma.

Skupina 26 českých extremistických poslanců a senátorů tímto vyjádřila obdiv k radikálnímu islámskému terorismu a jeho stoupencům, kteří se netají nenávistným postojem k Rusku. Nečekali na důkazy a podlehli propagandě zfašizované ukrajinské vlády, dokonce podepsali prohlášení, podle kterého zadržení tatarští muslimové, podezřelí z těžkého zločinu terorismu, mají být neprodleně ruskými úřady propuštěni.

Pro podporu muslimského terorismu na Krymu se vyjádřili tito čeští poslanci a senátoři:

SENÁTOŘI:

Marek HILŠER (MHS)

David SMOLJAK (STAN)

Lukáš WAGENKNECHT (Piráti)

Miroslav BALATKA (BEZPP, tj. bez politické příslušnosti)

Mikuláš BEK (BEZPP)

Tomáš FIALA (BEZPP)

Adéla ŠÍPOVÁ (BEZPP)

Zdeněk NYTRA (ODS)

Jan HORNÍK (STAN)

Miroslav ADÁMEK (BEZPP)

Šárka JELÍNKOVÁ (KDU-ČSL)

Roman KRAUS (ODS)

Přemysl RABAS (BEZPP)

Petr OREL (SZ)

Jaromíra VÍTKOVÁ (KDU-ČSL)

Miroslava NĚMCOVÁ (ODS)

Jiří DRAHOŠ (BEZPP)

POSLANCI:

Helena LANGŠÁDLOVÁ (TOP09)

Jan LIPAVSKÝ (Piráti)

Jan FARSKÝ (STAN)

Petr GAZDÍK (STAN)

Jan BARTOŠEK (KDU-ČSL)

Pavel ŽÁČEK (ODS)

František KOPŘIVA (Piráti)

Tomáš MARTÍNEK (Piráti)

Ondřej BENEŠÍK (KDU-ČSL)

K těmto známým "firmám", které pravidelně zpívají podle notičky US ambasády, se naštěstí nikdo další nepřidal. Seznam uveřejňujeme jen pro lepší orientaci voličů pro nadcházející volby do Poslanecké Sněmovny.

Dnes se plně potvrdilo, že současní vedoucí politici České republiky se rozhodli být vzornými nepřáteli Ruska, tak jak si to páníček za oceánem přeje.

Další akt nepřátelství byl umocněn na pražském letišti, kde byl zadržen hrdina "Krymského jara", ruský občan Alexandr Frančetti. Jeho právník Molochov agentuře RIA Novosti řekl: "Česká republika se zjevně rozhodla fakticky odůvodnit zařazení na seznam zemí nepřátelských vůči Rusku a získat tak pro náš stát velmi "důležitou" přízeň ukrajinských neonacistů. Dnes byl nezákonně zadržen slavný hrdina Krymského jara Alexander Frančetti na letišti v Praze."

Krymské jaro bylo reakcí na banderovské běsnění na kyjevském náměstí Majdan. Franchetti byl vedoucím hnutí Krymská sebeobrana, která požadovala odtržení od banderovské Ukrajiny a navrácení poloostrova k Rusku.

Je možné, a to je prosím pouhá spekulace, že Frančetti byl cíleně zadržen, bude deportován na Ukrajinu a nabídnut jako výměna za pachatele krymské sabotáže. V dnešním kocourkovsko-vrbětickém Česku je všechno možné.

Panu ministru vnitra za ČSSD, panu předsedovi vlády za ANO i americkému agentu v roli ředitele české BIS mnohokrát "děkujeme" za to, že nás zatahují do nacistického gangu.

Dnes byl překvalifikován i případ Narimana Dželjalova. "Vyšetřování FSB překlasifikovalo čin Narimana D. ze spoluúčasti na sabotáži na plnou účast na páchání sabotáže, čímž se jeho obvinění zpřísní," napsal jeho obhájce Nikolaj Polozov.

Zdroj: novarepublika.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!