77 % zemřelých Britů na koronavirus bylo plně očkováno!

22.12.2021

Oficiální údaj z Velké Británie vyrazil vakcinačním fanatikům dech, přesto požadují další posilující dávky. Jde o genocidu bělochů?

Podle oficiálních údajů z Velké Británie bylo 77% zemřelých na koronavirus v období mezi 15. listopadem 2021 a 15. prosincem 2021 plně očkováno experimentální vakcínou. Pozitivně testovaných je dokonce v UK 84%! To je pro očkovací fanatiky a podvodníky nepříjemná pravda. Tohle asi bude ta "epidemie neočkovaných"! Ukazuje se, že očkování experimentální vakcínou nemá na obranu před koronavirovým onemocněním žádný vliv. Naopak zjevně snižuje obranyschopnost organismu čelit virovým infekcím, nehledě na další vedlejší účinky. 

Není divu, když experimentální rychlokvašky západních farmaceutických firem nebyly nijak testovány a zkoušeny. Prostě se provádí masový experiment na západní bílé populaci. To ale nebrání establishmentu dál doporučovat "posilující" dávky, které mohou prokazatelně škodit.

Můžeme se jen dohadovat, co přesně bylo motivací koronavirové pandemie, pro dobro lidstva to ale rozhdně není. Vše ukazuje na to, že se jedná o snížení veškeré spotřeby, jíž lze dosáhnout dvěma způsoby: snížením počtu lidí nebo masivním zchudnutím - případně kombinací obojího. Jelikož globální parazité, kteří za koronavirovou pandemií stojí, považují běžné lidi za "dobytek" a o našem vyhubení již mluví de facto veřejně, pak se nelze ničemu divit. Je otázkou, zda půjdeme jako ovce na porážku nebo se postavíme té globální hydře na odpor.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!