VÝZVA VLÁDĚ A PARLAMENTU ČR: Devět bodů ke svobodě 

25.12.2021

My, občané České republiky, odmítáme pomocí diskriminačních nařízení a vyhlášek rozdělování společnosti. Odmítáme segregaci lidí na základě jejich nemocí, barvy kůže, způsobu života či podle toho, proti kterým nemocem jsou očkováni.

Žádáme o okamžité zastavení a zrušení všech diskriminačních nařízení. Naši společnost již dávno neohrožuje covid, ale je ohrožena destabilizací ekonomiky, destabilizací záchranných a policejních složek, rozkladem vzdělávacího systému a omezování osobních svobod jednotlivce.

Dnešní politici rozdělují občany, stejně jako nacisté za druhé světové války, a stejně jako komunisté po roce 1948. Rozdělení naší společnosti na občany s výhodami a potrestané.

Jsme na začátku "války", kdy vláda postupuje zcela systematicky a začíná čistkami v armádě a v policii. Povinné očkování vyčlení z řad naší policie, hasičů a záchranářů svobodomyslné občany. Občany, kteří jsou ochotní dodržovat Ústavu ČR.

Nejen, že se vládní elita zbaví těchto lidí, ale ještě významně ušetří na výsluhách pro ty, kteří se nechtějí podřídit nezákonnému jednání v rámci ideologie covidismu. Ministr vnitra Rakušan už s těmito totalitními praktikami začal, když donutil k odchodu ředitele policie, který odmítl povinné očkování ve svém sboru.

Musíme se společně tomuto totalitnímu zlu postavit a zastavit tuto devastaci naší společnosti! Proto vyzýváme Vládu ČR a Parlament ČR, aby okamžitě projednali a přijali naše níže uvedené návrhy:

1. Přijmout zástupce nejsilnější mimoparlamentní opozice k jednání se zástupci vlády.

2. Zrušit veškerá omezení pro podnikatele a živnostníky.

3. Zrušit veškeré výhody pro očkované občany. Mezi očkovaným a neočkovaným občanem nesmí být žádný rozdíl. Nejsme proti dobrovolnému očkování, jsme proti povinnému očkování.

4. Zahájit diskusi se všemi odborníky v ČR bez vlivů politické reprezentace. Začít chránit nejrizikovější skupiny obyvatel.

5. Zrušit vyhlášku o povinném očkování proti covidu-19.

6. Zastavit cenový nárůst energií, který je vyvolán cenami emisních povolenek a nesmyslnou "zelenou" politikou Evropské unie.

7. Do 30 dnů vypsat referendum o (ne)setrvání v Evropské unii.

8. Sestavit mimoparlamentní vyšetřovací komisi za účasti zástupců z lidu k prošetření porušování Ústavy v ČR a k rozkrádání státního rozpočtu během covidových opatření.

9. Zpřístupnit odborníkům s jiným, než oficiálním názorem, vstup do medií, jako je veřejnoprávní Česká televize a Český rozhlas.

Na podporu těchto požadavků proběhnou v lednu 2022 podpůrné demonstrace a pochody, které vyvrcholí plánovanou generální stávkou!

Autoři: Chcípl PES a desítky partnerů

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!