MUDr. Tomková uvedla důvody, proč se nenechat očkovat proti covid-19 

26.01.2021

Očkování proti covid-19 nabírá na obrátkách, ale ne všichni profesionálové s ním souhlasí. MUDr. Tomková uvedla důvody, proč s tímto očkováním zásadně nesouhlasí. Volba je však na každém z nás. Každý z nás by měl sám za sebe zvážit rizika a svou věkovou skupinu a podle toho se rozhodnout.

Jak řekla MUDr. Alice Tomková, dermatoložka, "očkování neznamená, že neonemocním, neznamená, že nebudu přenašeč - znamená to, že i když budu očkovaná, mohu kohokoliv nakazit. Možná mohu mít já sama lehčí průběh nemoci, to ale můžeme mít již skoro všichni, protože promořenost stoupá každým dnem. Odhaduje se, že do konce února to bude 70% populace."

Tomková dále uvedla, že se "neví, po jak dlouhou dobu nás může očkování chránit - virus mutuje 3x rychleji než chřipka - to se budeme nechávat očkovat 3x ročně, pořád dokola? Do konce našich dnů? Kdo toto bude platit? Komu to přinese profit?"

Princip vakcíny Pfizer a ostatních vakcín na podkladě m-RNA je zcela nový, nevyzkoušený, bez dlouhodobých testů. Jedná se o zásah do genetiky svalových buněk. Nelze očkovat bez dlouhodobých klinických studií! Toto se nikdy v minulosti nedělo. Velmi pravděpodobné jsou i autoimunitní reakce na tuto vakcínu - tzn. že náš organismus bude reagovat na své vlastní buňky. Není znám efekt vakcíny na vznik nádorových onemocnění, na reprodukci, na genetiku.

Virus SARS-CoV-2 není ebola, jeho úmrtnost ani smrtnost není veliká, je to především mediální virus, který má zakrýt ekonomickou krizi.

Existuje lék Isoprinosine, který je v léčbě velmi úspěšný, ale záměrně se jeho efekt nezveřejňuje.

Nelze se nechávat očkovat do konce života - a to vždy na novou mutaci viru, která už je teď stejně stará...

Jsme svědky nebývalého nárůstu úzkostí a deprese, což nahrává rizikovým faktorům pro tzv. "rychlé" úmrtí, jako jsou mozkové mrtvice a srdeční infarkty. Počet sebevražd se ztrojnásobil. Dochází k omezování standardní "necovidové" lékařské péče. Lidé se bojí chodit k lékaři, a tak zanedbávají včasnou diagnostiku i zcela běžných chorob - bohužel ale i nádorů kůže a vnitřních orgánů. Odkládá se předem objednaná péče, např. operace kyčlí, operace tříselných kýl, takže pacienti žijí dál v bolestech.

"Tělesně postižení nemohou do bazénů, na sportoviště, ani děti a sportovci. Děti mají k tomu všemu jen distanční výuku, nehýbou se, nemají sociální vazby. Upadá kultura země. Jak se může někdo naučit distančně hrát na housle, na klavír, či tančit? Jaké ovoce sklidíme za pár let? O rozvratu podnikatelského prostředí ani nemluvím," uvedla dále Tomková.

Podle Tomkové si virus žije svým vlastním životem, restrikce ho nezastavují, onemocní i ti, co se chrání. Kdo se nechrání, neznamená, že onemocní. Přibývá ekzémů rukou, mikrobiálních ekzémů obličeje, přibývá bakteriálních zánětů dýchacích cest a plic - protože roušky brání zdravému dýchání. 

Dýchání je očistný a fyziologický proces. Nelze ho dlouhodobě omezovat. Roušky se nyní nosí jen proto, aby člověk něco na ústech měl a nedostal pokutu. Jednorázové roušky by se totiž měly měnit po 2 hodinách a poté vyhodit do speciálních nádob, které ale nikde neexistují. Látkové by se měly každý den prát a žehlit, ale ani tak se viry nezničí (kromě toho, že to stejně skoro nikdo nedělá)!

Většina lidí s rouškou všemožně manipuluje - vyndává ji z kapes, má ji připevněnou na rukávu, někteří mají jednu roušku od jara... Člověk ale není sterilní živočich! Bakterie, viry a houby máme na sliznicích běžně. U dětí setkání s infekčními agens stimuluje tvorbu jejich imunity. Není proto normální, abychom měli sterilní ruce, sterilní naše prostředí, vše polité dezinfekcí. Kromě toho, dezinfekce je jen dezinfekcí, ale ne sterilizací!


Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/