Absolutní dno nově vznikající vlády koaličních slepenců

19.10.2021

Nově vznikající vládu koaličních slepenců už teď, ještě dřív než vznikla, provází neskutečný "hyenismus", otevřená bezbřehá nenávist, umocňovaná výroky psychopatů, kteří přejí smrt vážně nemocnému prezidentovi. Dopouští se neuvěřitelných výroků o "prodejných k......", aniž by to orgány, činné v trestním řízení nějaké motivovalo k prošetření.

Na CNN Prima a ČT se tyto výroky nijak neodsuzují. Naopak. Ve stejném duchu, jen v lepším balení, je tohle svinstvo kvitováno ba přímo podporováno a podsouváno televizním divákům jako spravedlivý čestný boj za práva občanů... A občané z toho zvrací.

Jakou politickou kulturu můžeme očekávat, už napovídaly nedávné výroky Langa z ODS, který prohlásil, že prezidenta je třeba "podřezat jako svini", nebo otřesná arogance Fialova kámoše, řeporyjského "dlaždiče" Novotného, který byl za své výroky, vybízející k zabití, nejen souzen, ale i odsouzen. Obě tyto "zrůdy" ODS přesto dále zastávají úřad starosty. Tak tohle je ta slibovaná slušná politická kultura? 

Vystoupení paní Zemanové, která v zoufalství prosí o milosrdenství pro svého nemocného muže, vzápětí v televizním studiu Žantovský a spol. komentuje jako "neuvěřitelnou drzost a cynismus první dámy". Věděli jsme dobře, jaká politická kultura skrze neomluvitelný a narychlo spíchnutý předvolební podvod přichází, ale že to bude naprosté dno "smrdutě páchnoucí stoky", to snad nečekal nikdo.

Justiční mafie v čele s Rychetským vynesla do význačného postavení tu nejhorší sebranku, která s masivní podporou médií předvádí před užaslými občany, čeho všeho je schopna. Máme se na co těšit.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!