Americká asociace vydala varování pro kardiaky ohledně vakcín!

09.12.2021

Americká kardiologická asociace vydala urgentní varování všem pacientům se srdečními problémy, že vakcinace proti covidu-19 prudce zvyšuje riziko akutního koronárního syndromu ACS! Varování bylo odvysíláno do všech kardiologických center v USA v rámci bezpečnostního programu sledování faktorů zvyšujících riziko ACS v horizontu příštích 5 let! Varování je v USA v platnosti už od počátku listopadu, v Evropě je stále ticho po pěšině a kardiaci nic neví! Vakcíny podle studie asociace masivně zvyšují objemy a nárůst cytokinů, hepatocytů a saturovaných tuků v myokardu!

Jeden z našich čtenářů nás upozornil na mimořádné varování Americké kardiologické asociace (AHA) a je neuvěřitelné, že v Evropě je klid po pěšině a mainstreamová média jsou v klidu a nebijí na poplach. Asociace totiž již 8. listopadu publikovala na svých stránkách mimořádné varování, určené všem kardiologickým centrům v USA a jejich pacientům. Podle zjištění amerických kardiologů na vzorku více než 500 pacientů bylo po očkování zjištěno doslova šokující namnožení a zvýšení látek, které navozují u pacientů akutní koronární syndrom (ACS), tedy akutní infarkt, což vysvětluje úmrtí a oběti očkování, kdy např. někteří sportovci padnou na zem a jsou hned mrtví.

Objev americké asociace kardiologů to konečně vysvětluje, co se vlastně děje v těle po očkování vakcínami proti covidu-19. Jedná se vůbec o první varování specializované lékařské profesní asociace v USA vůbec, zatím žádná profesní organizace lékařů si nedovolila říct proti vakcínám ani slovo.

Vakcíny mRNA dramaticky zvyšují zánět na endotelu a infiltraci srdečního svalu T buňkami a může být příčinou pozorování zvýšeného výskytu trombózy, kardiomyopatie a dalších cévních příhod po vakcinaci. Po vakcinaci také vzrůstá index rizika propuknutí akutního infarktu myokardu o více než 200%

Není divu, že americká asociace AHA vydala zprávu formou varování, protože tato data naprosto nepochybně potvrzují, že vakcinaci se za každou cenu musí podle lékařů vyhýbat všichni lidé, bez ohledu na věk, u kterých jsou následující faktory: sklony k obezitě, neboť incidence ACS pro ně může být opravdu nebezpečně vysoká. Dále se musí očkování vyhnout osoby, které kdykoliv během života prodělali angínu, zápal plic, nebo jinou respirační chorobu, spojenou se silným zánětem v oblasti trachea.

V největším ohrožení jsou lidé s vysokou zátěží srdce, sportovci a lidé s nadváhou

Po vakcinaci by potom podle lékaře hrozilo takové zvýšení Interleukinu-16, že by mohlo dojít ke spuštění zánětu myokardu. Očkování by se rovněž podle lékaře měly vyhnout všechny osoby s oslabenou činností srdce. Propuknutí ACS je přitom děsivé v tom, že může postihnout i opravdu mladé lidi, kteří mají potřebu vysoké srdeční činnosti, zejména sportovci, atleti, fotbalisté, apod.

Představte si občany v ČR a v SR, kteří se nechali očkovat, jsou to aktivní lidé, sportují, půjdou si zaběhat a za dvě hodiny, když budou sedět doma u večeře, sesunou se pod stůl a dojde u nich k selhání srdeční činnosti. Budou to potom přičítat náhodě, vrozené vadě a dalším zástupným důvodům, ale skutečným důvodem bude syndrom ACS, který propukl jako reakce na očkování vakcínou mRNA proti covidu-19.

Pokud propukne po očkování zápal plic nebo myokarditida, nesmíte se tomu divit, vakcína vyprovokovala organismus k produkci více cytokinů a hepatocytů

Všichni herci, zpěváci, sportovci a známé celebrity, které zemřely v poslední době, jsou s vysokou pravděpodobností oběti očkování. Je to veřejné tajemství mezi lékaři, které má již kódové označení "ADVARP" - a když tohle slovo uslyšíte, je to prý smluvený signál mezi lékaři v ČR. Je to PRAVDA pozpátku. Když uslyšíte mezi lékaři, jak si povídají, že pacient zemřel na ADVARP, znamená to, že zemřel na očkování, ale nesmí se o tom mluvit a nesmí se to ani napsat do úmrtního listu, protože lékař by okamžitě letěl a dostal padáka.

Propuknutí zápalů plic po očkování je způsobeno nastartováním vysoké produkce cytokinů, především potom zmíněného Interleukinu-16 a rovněž dalších typů cytokinů, které způsobují nastartování zánětů plic proto, že se v těle dostane úroveň cytokinů nad bezpečnou mez. Zvýšení produkce cytokinů mají na svědomí spike proteiny mRNA vakcín, které provádí bonding na buňkách orgánů, produkujících cytokiny. Podle lékaře je mechanismus tohoto jevu mezi lékaři známý už mnoho měsíců, vědí o něm, ale nesmí se o tom nikde říct ani slovo.

Představte si, v jakém světě žijeme, když kvůli viru, jehož infekci přežije 99,99% nakažených, umírají stovky tisíc lidí na očkovací roztoky, které vyvolávají v lidech ACS, prudké záněty plic a myokardu, mladí sportovci padají na hřišti a umírají, ale stáda "ovčanů" nic nevidí a neslyší a dál postupně stojí ve frontách na boostery, a dokonce do front posílají už i své děti! 

Definice šílenství zní, že jenom šílenec opakuje pořád dokola stejné bezvýsledné kroky, ale přitom očekává jiný výsledek. Jak potom označit lidi, kteří vědí, že vakcína jim imunitu, ani bezinfekčnost neposkytla, neochránila je před mutací Delta, ale přesto si myslí, že když půjdou znovu na další dávku, znovu tou samou vakcínou, tak že podruhé, potřetí nebo po desáté dávce bude výsledek jiný? Ano, takové lidi lze označit za oběti kolektivního šílenství. Varování americké asociace kardiologů je tak první vlaštovkou. Už i profesní organizace lékařů toho mají dost a začínají se ozývat.


Zdroj: infokuryr.cz, autor: -VK- šéfredaktor AE News

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!