Blíží se přímé zapojení „české“ armády do války na Ukrajině

13.06.2024

Vláda Ukrajince Fialy přišla s těžko uvěřitelnou historkou, jak prý se ruský agent z Jižní Ameriky pokusil v Praze zapálit autobusy MHD. Mel to provádět obzvláště závažným způsobem, když prý lil benzín na nehořlavá přední skla autobusů v depu. 

Proč by se namáhal zapálit nádrže, nebo snadno hořlavé pneumatiky, když může zapálit nehořlavé sklo, že?! Zapalování nehořlavých věcí je navíc obzvlášť nebezpečný teroristický čin!

To přece dává smysl. Zákeřný Putin nebude sabotovat vojenské transporty t.č. zcela bez ochrany, ani strategické dopravní uzle, on se zaměří na prázdné autobusy MHD! Městský "vzdělaný" příslušník občanské společnosti tomu možná věří, ale pitomostí to připomíná novičok a Vrbětice. Ta provokace z toho opět kouká jako péro ze starého gauče!

Otázkou je, k čemu to má sloužit? Dojde po volbách k zahájení tažení proti svobodě slova a opozičním názorům v ještě větší míře než dnes? Nebo to budou české Gliwice, či Tonkinský záliv, tedy záminka pro vstup české armády pod cizím velením do bojů na Ukrajině?! Nebo ještě něco jiného?

To se asi brzy dozvíme, ale připravit se musíme na všechny alternativy. Ukrajinci došli a boj za cizí zájmy na Ukrajině musí pokračovat dál!

Zdroj: infokuryr.cz/n

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!