Královna zemřela krátce po setkání s Liz Truss

09.09.2022

Královna zemřela krátce poté, co jmenovala Liz Truss novou britskou premiérkou, a ta je prý z toho v šoku, protože ještě před pár dny prý královna sršela energií!

Něco se stalo? Rodina vydala skoro na půl dne Gag Order britským médiím, která nesměla až do večera informovat o smrti královny, ke které došlo již krátce po obědě! The Guardian musel dokonce pravdivou zprávu o její smrti na několik hodin stáhnout zpět! Všichni se ptají, proč?

Britská královna Alžběta II. je po smrti! Zemřela v tajnosti a za mimořádného utajení krátce po obědě a namísto standardního postupu začala série podivností. Informace o její smrti ze skotského sídla Balmoral unikla jako první do levicového listu The Guardian, který informaci ověřil podle svého tvrzení hned ze 4 důvěryhodných zdrojů. Informace vydržela na serveru jen několik desítek minut, protože zpráva ze serveru najednou okolo 16:00 zmizela. Jenže nikde se neobjevila tzv. retrakce, tedy vysvětlení a případná omluva za uveřejnění chybné zprávy.

V tom okamžiku bylo jasné, že stažená zpráva byla a je zřejmě pravdivá, pouze nebylo dovoleno ji zatím pustit ven. Britští novináři se vzápětí od zdrojů Guardianu dozvěděli, že britská média dostala soudní příkaz na zadržení informace, a to až do odvolání. Jednalo se o tzv. Gag Order, který v anglosaském právu nařizuje mlčenlivost pod hrozbou trestního stíhání. Otázkou bylo, co se vlastně stalo, že smrt nemohla být oznámena hned po obědě, ale čekalo se s tím až do večera?

Podle protokolu totiž došlo k malé chybě, o které veřejnost normálně vůbec neví. Když zemře britský panovník, tak jeho nejstarší potomek se nestane automaticky králem v případě, že zemřelý panovník zanechá závěť, ve které určí jiného svého nástupce, který může být jiný, než je pořadí stáří jeho dětí. Dlouho se spekulovalo, že královna Alžběta II. by mohla svého nejstaršího syna prince Charlese přeskočit a v závěti označit za dědice svého vnuka Williama.

Když totiž The Guardian oznámil smrt královny a musel náhle informaci stáhnout, tak to znamená, že po obědě a po její smrti ještě nebylo známo, kdo bude jejím nástupcem, protože členové rodiny se museli nejprve sejít a zjistit, jestli královna zanechala závěť a koho případně v závěti jmenuje svým nástupcem. Celá rodina se do Balmoru sletěla až po 17. hodině večer a teprve po půl osmé večer oznámil Buckinghamský palác, že královna je po smrti.

Královna onemocněla pár hodin po schůzce s Liz Truss a zemřela o 3 dny později. Premiérka jí něco "předala" ???

Podle všeho to vypadá, že vztahy v královské rodině byly tak nalomené a špatné, že princ Charles až do posledního okamžiku své matky nevěděl, jestli ho nevyšoupne a nepřeskočí s korunou na hlavu jejího vnuka Williama. Právě proto dostal Guardian přes prsty a musel zprávu o smrti královny stáhnout, protože v té době ještě nebylo jasné, kdo bude jejím nástupcem, nebylo určeno, kdo bude vládnout. Kdyby totiž přenechala korunu princi Williamovi, ten by mohl korunu odmítnout ve prospěch svého otce. Anebo by nemusel a otec by mu zřejmě musel domluvit.

Královna zemřela a nikdo nevěděl, komu v závěti předala korunu. Na její přání v závěti by se totiž muselo hledět jako na poslední vůli panovníka a nic by s tím nešlo dělat, pokud by Charlese přeskočila. Nakonec po otevření poslední vůle v Balmoru se ale překvapení podle všeho nekonalo. A podle rychlosti, s jakou byl princ Charles okamžitě označen za krále Charlese III., to znamená, že Alžběta II. v závěti označila za dědice trůnu právě jeho, svého nejstaršího syna podle dědické linie, nikoho nepřeskočila.

Pondělní setkání královny s novou premiérkou Liz Truss
Pondělní setkání královny s novou premiérkou Liz Truss

Otázkou je, jestli královně někdo ke smrti nepomohl, třeba právě nevědomě. Měla sice svůj věk 96 let, ale podle toho, v jakém šoku a stavu před několika desítkami minut ve čtvrtek večer vypadala čerstvě královnou jmenovaná nová premiérka Liz Truss, tak se zdá, jako by na ni sáhla smrt. Z jejího jmenování v pondělí v Buckinghamském paláci bylo vidět, že královna je čiperná a plná energie, ale jakmile Liz Truss opustila palác, hned druhý den byla královna svěřena do péče lékařů, že se jí nějak přitížilo.

Královna i Liz Truss byly očkovány 3 dávkami experimentálního roztoku Pfizer, ale není jasné, jakou šarži dostaly, protože část vakcín je placebo. Tyto šarže dostávají někteří politici, elity, obchodníci, bankéři, zatímco jiní politici dostanou ostré šarže, které se dávají obyčejnému lidu. Oslabené šarže se zkouší na dětech a nezletilých. Kdokoliv před vakcínami varuje, stává se terčem útoků globalistických médií, jejichž cílem je podpora projektu redukce populace této planety. Mohlo dojít k aerobní vakcinační reakci mezi královnou a Lizz Truss?

Když člověk náhle onemocní po setkání s návštěvou, je to vždy způsobeno tím, že mu návštěva něco "předala"

Musíme si vysvětlit, jak fungují vakcíny proti Covid-19. Jednou cestou očkování je inokulace, tedy vstřikování roztoku pod kůži, ale druhou možností je tzv. shedding. V češtině by se to dalo volně přeložit jako "pelichání" ve formě roznášení vakcinačních částic vzduchem, kapénkami z úst, nosu a odumřelou kůží. Části mRNA vakcíny se totiž spojí s plicními buňkami a dýcháním a prostým mluvením se tyto buňky spolu s odumřelou tkání z plic dostávají do vzduchu, a když tyto buňky natáhne do plic jiná osoba, může dojít k neuvěřitelně prudké reakci, která se rovná použití binární zbraně. Pokud je člověk sám očkovaný, má v sobě již buňky s mRNA.

Twitter a média usilovně zamlčují vakcinační shedding a označují za zavádějící dokonce i studie publikované americkou vládou, konkrétně NIH a tom, že části vakcinovaných buněk jsou vydechovány a mohou být vdechnuty jinou osobou
Twitter a média usilovně zamlčují vakcinační shedding a označují za zavádějící dokonce i studie publikované americkou vládou, konkrétně NIH a tom, že části vakcinovaných buněk jsou vydechovány a mohou být vdechnuty jinou osobou

Když ale nadechnete cizí buňky mRNA, může dojít v lidském těle ke spuštění reakce imunitního systému, který se zblázní a nedokáže pochopit, jak je možné, že v těle jsou buňky se dvěma typy mRNA, z nichž jeden typ je navázán na genetický materiál nositele, zatímco vdechnuté buňky mají genetický materiál neznámé osoby. Imunitní systém na to může zareagovat autoimunitní reakcí, která je pro člověka smrtelná a dochází krátce po setkání s druhou osobou ke zhroucení zdravotního stavu.

Shedding je nejnebezpečnější paradoxně právě pro očkované osoby, protože právě u nich hrozí při sheddingu vypuknutí autoimunitní reakce. U neočkovaných osob to nehrozí, protože shedding buňky vdechnuté z okolí vyhodnotí imunitní systém jako cizí objekty a zahájí proti nim regulérní imunitní odezvu. Tato funkce mRNA je mezi veřejností prakticky neznámá, a to i přesto, že lidé se s jevem sheddingu pravidelně setkávají ve svém okolí. Americká média hystericky shedding u mRNA covidových vakcín popírají, přestože to potvrzují vědecké studie a lidé se v praxi a ve svém okolí s jeho důsledky setkávají každý den. Je to pokaždé stejné.

Očkovací shedding je největším hrozivým tajemstvím všech vakcín na bázi mRNA

Přijde k vám na návštěvu očkovaný člověk, potom odejde a druhý den vás škrábe v krku, bolí vás hlava, máte rýmu, dokonce i zvracíte. Stali jste se obětí aerobního očkování formou sheddingu.

Hlavní propagátor těchto pokusů na lidech, ředitel Pfizeru Albert Bourla, dodnes neodtajnil materiály a podklady o vývoji vakcíny Comirnaty 500, ani neodtajnil část dokumentace o síle aerobního sheddingu této vakcíny, jak silné jsou aerobní dávky sheddingu, kolik tisíců nebo milionů buněk s navázanou mRNA je rozšiřováno inokulačně očkovanou osobou v okolí, po jak dlouhou dobu shedding u očkované osoby probíhá a s jakými výsledky na okolní očkované a neočkované osoby.

Tato data Pfizer stále tají! Z určitého pohledu lze očkované osoby dokonce označit za chodící očkovací stanice, které dálkově očkují kohokoliv, s kým přijdou do styku. Není proto divu, že v USA vznikají obchody a restaurace, do kterých je zákaz vstupu osobám očkovaným mRNA vakcínami. Otázkou tedy je: Proč se královně tak moc přitížilo po kontaktu s Lizz Truss? Chápete?

Varování z jednoho amerických obchodů: Nevstupujte, pokud jste se očkovali proti Covidu v posledních 4 týdnech. Nebuďte na nás naštvaní, buďte naštvaní na výrobce vakcín. Máme těhotné zaměstnankyně a musíme je chránit.
Varování z jednoho amerických obchodů: Nevstupujte, pokud jste se očkovali proti Covidu v posledních 4 týdnech. Nebuďte na nás naštvaní, buďte naštvaní na výrobce vakcín. Máme těhotné zaměstnankyně a musíme je chránit.

Nový britský král Charles III. se tak konečně dočkal ve věku 73 let trůnu a již nebude oslovován jako "princ" Charles. Kolektivní Západ bude ronit pro Alžbětu II. krokodýlí slzy a všimněte si, že pro její smrt truchlí všichni kádři Domu Sion. Zdaleka tak velký smutek nepanuje v Izraeli a v Rusku v řadách Ruského židovského kongresu, protože královna Alžběta reprezentovala svět před vznikem Izraele a nyní se vyžaduje, aby u moci na Chefézských ostrovech (židovský název Velké Británie v tzv. černé Bibli) byl konečně někdo, kdo bude reprezentovat svět Izraele a nového Domu v Jeruzalémě.

Úmrtí královny v roce "tří zmijí", tedy v roce 2022, není překvapením. Tento rok je rokem zlomu světového řádu a bude představovat rok, dělící starou minulost a Nový věk, který ne nezbytně bude lepším, než ten starý. Právě naopak. Otázkou pouze je, jestli se Alžbětě přitížilo po pondělní návštěvě Liz Truss zcela náhodou, anebo... nebo na náhody nevěříme? Nový věk vyžaduje nové pány, nové krále, nové vůdce. Proto ten spěch na výměnu hlavy na britském trůnu? Nic se neděje náhodou.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!