Sky News utnula hovor, když Poljanský ukázal, co Zelenský smazal z webu 

11.05.2022

Britská televizní stanice utnula rozhovor s ruským zástupcem v OSN ve chvíli, kdy uveřejnil fotku, kterou Zelenský narychlo smazal ze svého webu! Na obrázku byl ukrajinský neonacista s nášivkou Divize SS Totenkopf!

A pozor na koloběžky BMW, jejich tovární pruhy vás v Estonsku přivedou do vězení, estonským policistům totiž připomínají barvy vlajky Luhanské lidové republiky!

Ruská média informovala o SMERu a Robertu Ficovi, který odmítl poslouchat v Národní radě telemost se Zelenským, který znovu žebral o poskytnutí zbraní a uvalení dalších sankcí na Rusko!

Situace okolo války na Ukrajině eskaluje, ale nikoliv v samotné Ukrajině, nýbrž v Evropě a v členských státech Evropské unie a NATO. Pondělní svátek Dne vítězství v Ruské federaci se stal příležitostí k manifestacím úrovně nacifikace v evropských zemích a všude se ukázalo, že složky policie už přímo a nepokrytě spolupracují s neonacisty, které přitom ještě donedávna stíhali!

Pokud jde o Ukrajinu, neonacisté jsou chráněná skupina, které se dostává neuvěřitelné podpory a ochrany od všech státních orgánů. Není divu, protože ti, kdo kontrolují Ukrajinu a jejího prezidenta, tedy Američané, právě zahájili proces přeformátování Evropy od poválečného vývoje zpátky k nacifikaci celého evropského prostoru. Nejlépe to dosvědčuje včerejší událost na oficiálním webu prezidenta Zelenského.

Toto uveřejnil Zelenský na Den vítězství
Toto uveřejnil Zelenský na Den vítězství

Zelenský u příležitosti 9. května vyvěsil na Twitter a další sociální sítě fotografii ukrajinského člena Pravého sektoru, který stojí u polní houfnice, a na uniformě má nášivku lebky s prasklou čelní klenbou a se zkříženými hnáty pod zátylkem. Ano, to je symbol Divize SS Totenkopf a Zelenský k tomu připojil komentář, že Ukrajina nad Ruskem zvítězí, protože je "chytřejší o jednu knihu". Tohle ten tupý komediant napsal pod obrázek s neonacistickým vojákem s emblémem Divize SS.

Jestli tohle je ta kniha, o kterou je Ukrajina chytřejší, tak Rusové umřou smíchy přímo na bojišti. Zelenský si totiž uvědomil, co publikoval a po půl hodině obrázek smazal. Jenže to už bylo pozdě, protože ruský zástupce v OSN Dmitrij Poljanský to rozmázl s veškerou parádou v britské televizi Sky News. Reportér si chtěl Poljanského vychutnat na výroku britského ministra obrany o zrcadlení fašismu, ale Poljanský mu vmetl přímo na kameru a v přímém přenosu obrázek z tabletu.

Britská stanice okamžitě ukončila přenos s ruským zástupcem v OSN, protože ukázal divákům fotku ze Zelenského webu

Poljanský ukázal britským divákům, že Zelenský publikuje na Den vítězství fotografie neonacistů z Pravého sektoru s nášivkami německé divize SS a britská vláda tomu jen přihlíží, přestože tato divize za II. sv. války povraždila ve Francii 100 britských zajatců. Jakmile tohle Poljanský řekl, ve studiu Sky News spadly hodiny ze zdi, až to bylo slyšet ve všech koutech Británie, protože moderátor rozhovor narychlo ukončil s dovětkem, že "čas vypršel", a že fotografii nešlo nezávisle ověřit, což je samozřejmě lež. Velká Británie a především Rothschildova vláda v podobě loutkového Borise, který si chodí pro noty do City centrály k Rothschildům, rozjela v celé Evropě mohutnou revitaliazci, repatriaci a hlavně rehabilitaci nacismu po II. sv. válce.

Všechna tři videa na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-britska-televizni-stanice-utnula-rozhovor-s-ruskym-zastupcem-v-osn-ve-chvili-kdy-uverejnil-fotku-kterou-zelensky-narychlo-smazal-ze-sveho-webu-na-obrazku-byl-ukrajinsky-neonacista-s-nasivkou/

Můžete to doslova vidět a cítit všude okolo sebe. Nacismu se v Evropě v rámci revizionismu dostává neuvěřitelné rehabilitace, dokonce vznikají filmy relativizující nacisty (Králíček Jojo, apod.) i jejich zločiny, zatímco osvoboditelskou Rudou armádu, která zachránila slovanské národy před vyhlazením v rámci plánovaného programu Generalplan Ost, je dnes vykreslována jako armáda nežádoucí, zločinná, okupační anebo prakticky neviditelná či neexistující, případně přemalovaná na armádu ukrajinskou, složenou výhradně z Ukrajinců, kteří prý osvobodili Evropu a dobyli i Berlín!!

Rusové v Estonsku čelí útisku a útlaku naprosto nesrovnatelnému s čímkoliv v Evropě

Spolu s těmito nacifikačními procesy se pojí obrovská hysterie a chaos mezi policisty a bezpečnostními složkami států v EU, kteří jsou zmateni a policisté se neorientují ve zmatečné politické situaci a neví, co mají dělat s projevy neonacismu. Je to doslova chaos, který potom vede k bizarním událostem, k nečinnosti, anebo naopak k horlivosti tam, kde se to ukazuje jako nesmysl. Přesně to se v pondělí na Den vítězství stalo v Talinnu v Estonsku, kde policie zastavila ruského Estonce na elektrické koloběžce značky BMW. V Estonsku je obrovská ruská menšina, skoro 25% populace tvoří buď etničtí, anebo přímo rodilí Rusové.

Estonská policie zatkla muže pro podezření, že barvy BMW propagují vlajku separatistické LLR
Estonská policie zatkla muže pro podezření, že barvy BMW propagují vlajku separatistické LLR

Dalších skoro 22% tvoří smíšené rodiny, kde děti jsou narozeny v Estonsku a statistiky je nepočítají do ruské etnicity, ale ve skutečnosti vyrůstají v rodinách, kde jeden z rodičů je Rus, anebo má ruský etnický původ po obou rodičích. Jinými slovy, Rusů je v Estonsku více jak 40% a čelí jednomu z největších terorů a útlaků v Evropě. Dokonce ani Baskové v Baskicku nečelí takovému teroru od španělské vlády, jakému čelí Rusové v Estonsku. V zemi funguje apartheid, a to na úrovni škol, zaměstnání, podniků, obchodů a je s podivem, že Kreml tuto situaci zatím neřeší. Nejlepší příklad tohoto teroru máte na videu o kus níže, které zachycuje ruského mladíka na zmíněné koloběžce.

Policie zatkla v Tallinu etnického Rusa, protože barva na jeho koloběžce BMW připomínala vlajku LLR

Policie ho zastavila, protože při kontrole vstupu na válečný hřbitov v Talinnu policisty zaujalo zbarvení koloběžky v barvách světle modré, tmavomodré a červené. Policisté pojali podezření, že tento Rus propaguje vlajku Luhanské lidové republiky (LLR), která svými barvami velmi výrazně připomíná značku pruhů německé automobilky, konkrétně sportovních vozů BMW třídy M (Motorsport). Německý výrobce totiž na koloběžku namaloval sportovní pruhy právě těchto barev a policisté zjevně v barvách automobilky BMW nejsou až tak zběhlí. Vlajka Luhanska má totiž přesně ty samé pruhy, jen nejsou nastojato, ale naležato.

Takže policisté se mladíka ptali, jestli má ke koloběžce dokumentaci, aby mohl prokázat, že ty pruhy pochází od výrobce z továrny, a že to není propagace vlajky separatistické republiky na východě Ukrajiny. Chudáka Rusa proto policisté sebrali, dostal pouta, naložili ho do dodávky spolu s elektrickou koloběžkou a šmitec.

Policie ho nakonec propustila a mladík k tomu doplnil komentář, kde dokonce toto nedorozumění omlouvá, a že podporuje opatření proti provokacím, ale že na druhé straně má obavy o lidská práva.

Mnoho Rusů má v Estonsku obrovský strach, tamní vláda přijala program, který zakazuje stovky symbolů a barev, všechno s cílem zabránění vypuknutí nepokojů mezi etnickými Rusy a Estonci. Situace je tak výbušná, že dnes napíšete někam jedno písmeno, anebo máte vedle sebe kombinaci nějakých barev, a už vás nacisté označí za proruské agenty.

Pokud by došlo k nepokojům, ruská armáda by podle Talinnu zřejmě vtrhla do země, stejně jako na Ukrajinu, bez ohledu na členství Estonska v NATO, protože země je příliš hustě zalidněná a její obsazení ze vzduchu by trvalo jen 6 hodin, což by vylučovalo použití jaderných zbraní NATO, a ani by NATO nestihlo tak rychle do země poslat posily.

Talinn se proto snaží blokovat všechny náznaky podpory čehokoliv, ovšem ta blokace se v drtivé míře vztahuje jen na etnické Rusy, protože nacisté pochodují v Talinnu pravidelně a úřady jim to dokonce povolují. Ale mírumilovné památeční pochody ruského "Věčného pluku" jsou v Estonsku zakázány. Proto není divu, že když si v Talinnu vyjedete na špatně zbarvené koloběžce, že vás klidně seberou.

Zelenský vystoupil ve slovenském parlamentu v telemostu a opět tlačil na sankce proti ropě a plynu. Chudáci Slováci se brzy na pumpách nedoplatí!

Ruská média si ale všimla události ve slovenské Národní radě. Slovenská protektorátní vláda, která vykonává rozkazy po telefonu podle instrukcí amerických poradců, přichystala speciální telemost během zasedání Národní rady, kde na dálku na obrazovce vystoupil Volodymyr Zelenský a znovu žebral a prosil o poskytnutí zbraní a rovněž o uvalení dalších energetických sankcí proti Rusku - rozuměj na odstřižení Evropy a tím pádem i Slovenska a ČR od ruského plynu a ropy. Robert Fico a jeho politická strana SMER ale odmítli přenos z Kyjeva poslouchat a opustili sál. Předtím během hlasování ale mnozí hlasovali za umožnění, aby Zelenský mohl promluvit. 

Fico okomentoval odstřižení od ropy a plynu tak, že se jedná o americký befel, americký plán, který vyhovuje USA, které budou profitovat z exportu svého zkapalněného plynu a rovněž i za americký dolar prodávané arabské ropy do Evropy. Ovšem tato ropa a plyn bude za mnohem větší peníze. Jen bych Roberta Fica poopravil, že v takovém případě nebude na Slovensku litr benzínu za 2 nebo 3 eura, ale minimálně za 8 nebo 10 eur, protože na Slovensku nejsou rafinérie na arabskou, ani americkou ropu. Ty 2 nebo 3 eura by platily jen tehdy, pokud by Slovnaft uměl zpracovávat od prvního dne tuto ropu. A to umět nebude. 

Jinými slovy, současná slovenská vláda žene zemi do záhuby a k vlastní energetické sebevraždě. Na povel amerických páníčků a paniček. Jenže kdo si zahrává s nacismem ve jménu cizího žoldu, skončí jako Emanuel Moravec. Přesto se zdá, že z historie se politici v Evropě nepoučili!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!