Brusel chce okamžité zastavení dodávek ruské ropy a plynu!

06.05.2022

Agenda 2030: Brusel chce prosadit okamžité zastavení dodávek ruské ropy a plynu! Podle ekonomů nejde už ani omylem o sankce proti Rusku, ale o záminku prudké akcelerace agendy Klause Schwaba a Evropské komise na bezemisní Evropu do roku 2030.

Sankce na Rusko kvůli válce jsou totiž vhodnou záminkou pro odříznutí Evropy od fosilních paliv! Důsledky budou katastrofální, půjde doslova o Armageddon! Prázdné silnice a dálnice bez aut, zavřené fabriky, elektřina pouštěná do bytů jen v poledne a večer, nepodmíněný příjem namísto dávek! 

Předpokládám, že v těchto dnech sledujete, že v Evropské komisi se plánuje zavedení nových sankcí proti Rusku, které ale psychicky zdravý člověk nemůže označit jinak, než za sankce proti občanům evropských zemí a evropských domácností. Na návrh americké vlády Joe Bidena totiž Evropská komise zvažuje uvalit na Rusko dvě sankce v podobě odstřižení EU od ruské ropy a plynu, a to okamžitě. Pokud ne okamžitě, tak nejpozději do konce tohoto roku. Na tento návrh už Maďarsko reagovalo a oznámilo, že tento návrh bude v EU vetovat, protože podle slov Viktora Orbána by se jednalo o "sebevraždu Evropy" a maďarský premiér ani náhodou nepřehání.

Viktor Orbán, premiér Maďarska
Viktor Orbán, premiér Maďarska

Německý průmysl už delší dobu nedokáže s vládou Olafa Scholze ani vyjednávat, protože jeho vláda je v loutkovém vleku americké administrativy úplně stejně, jako vláda Petra Fialy v ČR. Zastavení dodávek plynu a ropy z Ruska povede ke kolapsu německého průmyslu. Jak se zdá, kancléř to chce provést tak jako tak, i za cenu zničení Německa. Přesto nikdo, až na výjimky, se neodváží nijak nahlas protestovat, vždyť jde přece o solidaritu s Ukrajinou a o potrestání Putina, nebo ne? Výborně o tom dnes hovořil Robert Fico, šéf SMERu. Ten hovořil sice o Slovensku, ale to samé platí i o Česku.

Video: https://aeronet.news/agenda-2030-brusel-chce-prosadit-okamzite-zastaveni-dodavek-ruske-ropy-a-plynu-podle-ekonomu-nejde-uz-ani-omylem-o-sankce-na-rusko-ale-o-zaminku-prudke-akcelerace-agendy-klause-schwaba/

Ruský rubl dnes posílil a prolomil neuvěřitelnou hranici k dolaru, který oslabil natolik, že dolar se nakupoval jen za něco málo přes 65 rublů. Rubl posílil i k EURu, protože 1 EURo se nakupovalo za 69,77 rublů. Evropské i americké sankce selhávají na celé čáře a v EU i v USA propuká tzv. tichá panika. Musíme si vysvětlit, co se vlastně děje.

Rusko není ekonomicky závislé na Evropě a USA, tedy na Západu, jak se dosud myslelo. V minulosti možná bylo, ale od roku 2014 provedl Kreml v rámci programu Národní soběstačnosti zásadní změny, které se týkají především dvou opatření.

Tím prvním je potravinová bezpečnost. A druhým opatřením je přeorientování ruského trhu a průmyslu na asijské trhy. Rusko bývalo až donedávna orientováno na Západ, ale od roku 2014 se ruská ekonomika přeorientovala na trhy v Asii, a to především na Čínu a Indii. Sankce EU a USA na Rusko mají jednoduchý efekt. Tzv. ping-pong jev. Pokud jste výraz neslyšeli a nechápete, o co jde, tak si to vysvětlíme.

Sebevražedný ping-pong se sankcemi proti sobě samým v EU

"Ping-pong jev" v ekonomice popisuje stav, kdy dojde k tomu, že čím silnější sankce jsou uvaleny, tím více roste cena komodity nebo služby, která je sankcemi zasažena. Je to stejné jako s pálkou a míčkem na ping-pong. Čím razantněji do míčku pálkou udeříte, tím více od stolu odskočí do větší výšky. A protože protihráč musí reagovat, musí udeřit do míčku stejně nebo ještě větší silou, aby se míček odrazil od stolu a letěl zpátky.

Protistrana musí reagovat znovu stejně nebo silněji a tak vzniká kolotoč, který se v ekonomice nazývá jako ping-pong jev, který se projevuje sankcemi, doprovázenými obrovskou a rostoucí inflací ve společnosti a obrovským růstem cen zboží a služeb, nedostatkem zboží a služeb, což vede k ještě většímu růstu cen a v tom důsledku ještě k většímu tlaku na zvyšování objemu mezd. A teď to důležité.

Plynovody v Evropě
Plynovody v Evropě

Ping-pong jev lze ukočírovat jen tak, že se zdroj tohoto jevu přestane saturovat, tedy povzbuzovat a živit. V praxi to znamená, že se sankce zruší, což vede k poklesu ceny, k vyšší dostupnosti a k poklesu inflace. Jenže pokud je ping-pong jev navázaný na ropu a plyn, tedy formou sankcí, vzniká tím doslova Armageddon. Ropa a plyn jsou v ping-pong jevu promítnuty do cen veškerého zboží na trhu, protože plyn a ropa jsou promítnuty do veškerého zboží. Pokud se sankcemi ohrožuje dostupnost obou komodit, vede to nezadržitelně k mamutímu nárůstu ceny plynu i ropy, na čemž vydělává kdo?

No, paradoxně právě Rusko, tedy sankcionovaná země. Ping-pong jev tak způsobuje paradox, kdy Rusko díky sankcím vydělává za ropu a plyn pohádkové zisky, především prodejem ropy a plynu jinam než do EU, především do Číny a do Indie. Sankce totiž ovlivňují cenu ropy a plynu všude na světě, nejen v Evropě. Proto rubl tak masivně posiluje a Vladimir Putin se jen culí a usmívá na všechny strany a mne si ruce, jak se mu to daří. Tohle musí vědět i na Západě, ale přesto tyto sankce uvalují a zesilují ping-pong jev masivního růstu cen ropy a plynu. Takže, proč to dělají?

Sankce na Rusko jsou dokonalou příležitostí ukončit éru plynu a ropy v Evropě bez řevu veřejnosti, která má vymyté mozky nenávistí k Rusku

Podle německých ekonomů vzrůstá mezi odborníky na průmysl v Německu podezření, že toto páchání ekonomické sebevraždy Německa a celé Evropy nemá ve skutečnosti šlechetné důvody ve smyslu projevu solidarity k Ukrajině, ale je to děsivý a nehorázný tah a kalkul zastánců globalistického programu na nulové emise Evropy do roku 2030, což je program vycházející z tezí šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba, který tento proces označuje pod názvem Agenda 2030. Ve zkratce je to program uhlíkové neutrality, kterého má být dosaženo brutálním omezením spotřeby fosilních paliv, jako je ropa a plyn, zatímco tyto zdroje mají být nahrazeny obnovitelnými zdroji.

Klaus Schwab
Klaus Schwab

Veškeré propočty ale dosud ukazovaly, že projekt Agenda 2030 je čirá utopie, protože elektrická auta se neprodávají tak, jak se očekávalo, takže neutrální emise do roku 2030 nepůjde cestou elektrifikace splnit. Jenže teď po vypuknutí války na Ukrajině se ukazuje, že je velice reálné, až skoro jisté, že globalisté se pokusí provést urychlení odchodu Evropy od plynu a ropy násilně, okamžitě, a to pod záminkou sankcí proti Rusku a jeho plynu a ropě na znamení solidarity s Ukrajinou. A proti tomu si nikdo nedovolí ani ceknout. Je to ďábelský a přitom dokonalý plán, jenže důsledky budou hrozivé.

Sankce proti Rusku vytváří inflační ping-pong v EU

Když Evropská komise přijme plán, že do konce tohoto roku se EU odpojí od ruského plynu a ropy, vyletí ceny obou komodit nikoliv do nebes, ale rovnou na oběžnou dráhu této planety. Litr benzínu za 170 Kč a nafta za 210 Kč bude úplně standardní realita v polovině příštího roku. Protože platí uhlíkové pravidlo, že ropa a plyn jsou promítnuty do veškerého zboží i služeb, tak si domyslete, kolik bude stát zboží, třeba rohlík, bochník chleba, máslo, brambory, oblečení, boty, a kolik budou stát stavby, stavební materiál, byty a domy, kolik bude stát nové auto, kolik bude stát jízdenka na autobus, kolik bude stát cesta do práce. Tyto ceny nedokáží lidé kompenzovat ve svých rodinných rozpočtech.

Vladimir Putin
Vladimir Putin

Budou se muset zbavit auta, velkého bytu, hypotéku neutáhnou. Kdo ale hlavně nedokáže tyto náklady pokrýt, to budou fabriky a zaměstnavatelé. V průmyslu platí, že do ceny výrobku lze promítnout jen takové náklady, které zachovají váš produkt konkurenceschopný. Pokud cena ropy a plynu povede k ping-pong efektu v cenách úplně všeho na trhu, včetně cen dodavatelských řetězců, podniky zjistí, že už je produkce tak drahá, že je neprodejná a bude zastavována výroba.

To už se děje u automobilek v Německu, které konči s výrobou lacinějších modelů aut, protože se do nich už nedají promítat zvýšené inflační náklady a emisní pokuty. Ta auta by prostě byla neprodejná za ty ceny. Tak automobilky začnou vyrábět jen velmi drahá a především elektrická auta.

Svobodná tržní společnost se transformuje do subsidiární ekonomiky závislosti na režimu

Odříznutí od ropy a plynu z Ruska tak povede k donucení obyvatelstva EU odejít od fosilních aut nedobrovolně, násilně, kvůli nedostatku paliv a vysokým cenám paliv. Rovněž to donutí lidí začít si instalovat solární panely, aby v zimě nemrzli. Všechno to bude velmi drahé, nespolehlivé a zcela závislé na státních dotacích a programech.

Krachující fabriky urychlí přechod populace na nepodmíněný příjem, což budou v počátku jen přejmenované sociální dávky, ale postupně se z nich stane nepodmíněný příjem z principu samotného. V uměle zavražděné ekonomice nebude ekonomika moci fungovat na principu volného trhu, ale pouze na hadičkách, kterými budou proudit infúze dávek a dotací, po troškách, aby pacient nezemřel, ale aby ani nemohl začít běhat. Tím vznikne subsidiární ekonomika dotací a závislostí na dávkách a přerozdělování.

Nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný! Propagační foto World Economic Forum podle studie členů Global Future Councils
Nebudeš nic vlastnit a budeš šťastný! Propagační foto World Economic Forum podle studie členů Global Future Councils

Volný trh se totiž globalistům zajídá a nenávidí ho, protože volný trh má jednu vadu: funguje pouze na základě poptávky a nabídky, tedy na základě toho, co chtějí lidé kupovat, a nikoliv na základě toho, co chtějí politici, aby lidé kupovali. To je právě ten hlavní důvod, podlé mého názoru, proč se nosatí z Domu Sion rozhodli podřezat krk volnému trhu na Západě.

Po podřezání má být pacient připojen právě na ty hadičky a infúze a nekonečnou závislost jedinců, rodiny, podniků, firem a celých států na dotacích, dávkách, přerozdělování a nepodmíněných příjmech. Takto připojený pacient už nebude svobodný. Nebude moci svobodně mluvit, ani svobodně cestovat. Bude jako otrok připojený hadičkou k systému, který ho nenechá zemřít, když bude "hlavně slušný" a poddajný.

Agenda 2030 je pouze slušivějším označením pro subsidiární koncentrák naprosté poslušnosti a závislosti na těch, kteří budou otevírat a zavírat kohoutky

Centrálně plánovaná ekonomika (CPE) se snažila o plnou zaměstnanost a blahobyt, ale nakonec to nevyšlo. Jenže ve srovnání s Agendou 2030 byla CPE geniálním dílem. Agenda 2030 je totiž genocida národů s cílem transformace svobodných a demokratických národů do koncentračních táborů, které se budou lišit od těch původních za II. sv. války jen dekoracemi. Lidé nebudou za dráty, ale budou hlídaní elektronicky, pomocí covidových pasů, pomocí bankovních identit, pomocí chytrých telefonů a aplikací. Jídlo bude na příděly, na kredity, protože obilí nebude dostatek pro volný trh, takže regulace se bude týkat všeho.

Kdo bude uvědomělý, dostane kredit na více jídla. Kdo bude dělat potíže, nedostane jídlo. Elektřina bude zapínaná jen v poledne a večer v domácnostech. Výjimku budou mít lidé v home fffice zaměstnání. Plyn se bude odebírat jako v zemích britského commonwealthu, tedy přes mincové a žetonové plynoměry. Jako máte mobilní telefony s předplacenou simkou, tak budete mít i předplacený (a extrémně předražený) plyn. Budete vhazovat mince nebo načítat žetony do plynoměru, který pustí jen tolik metrů plynu, kolik si předplatíte.

Program uhlíkové neutrality do roku 2030
Program uhlíkové neutrality do roku 2030

Opravdu nepřeháním, podívejte se právě teď do Šanghaje, kde lidé umírají v bytech hlady v lockdownu, protože mají nízký sociální kredit a potravinová služba je úmyslně přeskakuje. Čína je prostě sociální laboratoř, kde tyto věci, o kterých píšu, již reálně běží. Takže nemyslete si, že když Petr Fiala držel v roce 1990 Ottu von Habsburkovi tašku, že to nic neznamenalo. Panevropský model jediné vlády Domu Sion je prakticky tady a ten model společnosti se nebude podobat demokracii, protože ve všem se bude podobat totalitě, diktatuře a především koncentračnímu táboru.

Dva roky covidových opatření byly pouze nácvikem poslušnosti obyvatelstva pro život v tomto koncentráku. Lidé jsou přeprogramovaní, poslušní, nacifikovaní, připravení poslouchat všechny povely vlády, věřit vládě, i sebevětším lžím vlády a televize. Proto sledujte dobře, jak se Evropa začne pod záminkou solidarity s UA odřezávat od plynu a ropy z Ruska. Není to nic jiného než násilné urychlení Agendy 2030 a dosažení neutrálních emisí do roku 2030, což povede k transformaci tržní ekonomiky Západu do ekonomiky subsidiární, tedy dotované a přerozdělované

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!