Býv. náměstek Howarth vyzval k vyslání vojsk NATO na Ukrajinu!

03.02.2023

A je to tady! Bývalý náměstek britského ministra obrany jako první politik v zemi vyzval k vyslání vojsk NATO na Ukrajinu! Situace na Ukrajině míří do patové situace a k "prohře" Ukrajiny ve válce, a proto je podle něho třeba zvážit skutečnou a opravdovou pomoc Ukrajině!

Výrok Geralda Howartha pro britskou televizi je ruskými médii považovaný za zkušební balónek! Petr Pavel již 5 dní po zvolení prezidenta ČR prohlásil, že západní země by měly Ukrajině poslat úplně všechny zbraně, které mají, s výjimkou jaderných! Iluze vítězství Ukrajiny ve válce se začíná hroutit a ukrajinská armáda posílá povolávací rozkazy už i slepým invalidům!

Čekalo se na to dlouho, ale je to konečně tady. První politik v Evropě vyslovil nevyslovitelné a donedávna nemyslitelné. Bývalý náměstek ministra obrany Velké Británie Gerald Howarth uvedl pro britskou televizi názor, že je přesvědčen o tom, že je potřeba vyslat na Ukrajinu vojska NATO, čímž se konflikt na Ukrajině překlopí do otevřené konfrontace mezi Ruskem a NATO, ale za to prý bude odpovědné Rusko (!).

Podle Howartha za konfrontaci Ruska a NATO bude odpovědná právě Moskva, která vloni napadla suverénní zemi, a vyslání vojsk NATO to prostě už nezhorší. Je prý třeba se zamyslet nad tím, jestli opravdu chce Evropa Ukrajině pomoci, jestli to myslí doopravdy, protože když Ukrajina nevyhraje, nikdo neví, kam prý Putin a jeho vojska vpadnou příště. Howarth se vyhnul slovu "porážka" Ukrajiny, protože to je děsivá mantra, kterou západní politici nechtějí ze svých úst vypustit, takže zatím se hovoří o "nevýhře" Ukrajiny jako o katastrofálním scénáři.

Video 2x na tomto odkazu: https://aeronet.news/video-a-je-to-tady-byvaly-namestek-britskeho-ministra-obrany-jako-prvni-politik-v-zemi-vyzval-k-vyslani-vojsk-nato-na-ukrajinu-situace-na-ukrajine-miri-do-patu-a-k-nevyhre-ukrajiny-ve-valce/

Podle Howartha se na Ukrajině schyluje k patové situaci, což je znovu eufemismus a diplomatické zaobalení skutečné porážky Ukrajiny, která nejen nedokáže Rusy z Ukrajiny vytlačit, ale nedokáže ani udržet současné pozice na frontě, kde nerozhodují tanky, ani stíhačky, ale lidský personál. Ukrajině chybí už nejen zbraně, ale hlavně lidi do zákopů. Na Ukrajině teď probíhají neuvěřitelné scény jako z hororu, odchytávají všechny občany bez rozdílu na ulicích, v obchodech a dokonce i v bytech a odvodové komise povolávají do zbraně dokonce i invalidy s částečnými důchody, osoby bez nohou.

Tito lidé prý mohou bojovat v sedě, obsluhovat protivzdušný kulomet, mohou řídit obrněná vozidla s ovládáním na kniplu, mohou sedět v domech jako ostřelovači, nohy prostě nepotřebují. Ukrajinská armáda se hroutí sama do sebe a první krysy v Kyjevě začínají opouštět potápějící se loď a mizí v cizině s ukradenými penězi válečné pomoci ze Západu. Zemětřesení okolo Volodymyra Zelenského, který minulý týden vyházel své poradce a ministry, jen ukazuje na to, jak se začíná režim v Kyjevě hroutit.

Na Ukrajině už povolávají do války i slepé muže!

To ale není všechno. Situace na frontě je pro ukrajinskou armádu už tak zoufalá, že odvodové komise posílají povolávací rozkazy dokonce i slepým lidem! Video níže je toho děsivým důkazem, kde slepý muž ukazuje na kameru povolávací rozkaz, který obdržel a rodina mu jej přečetla. Odvody Ukrajinců bez nohou se dají ještě vysvětlit, ale povolávání nevidomých osob je opravdu znakem naprostého zoufalství a nedostatku vojáků na frontě, takže odvodové komise už berou i tam, kde není co brát.

Nevidomé osoby se sice mohou podle hmatu a sluchu orientovat, ale aby bylo možné je označit za schopné odvodu na frontu v rámci probíhající 9. vlny mobilizace na Ukrajině, to by chtělo opravdu velkou dávku představivosti, anebo spíš velkou dávku otrlosti z chlastu, protože jinak není možné si něco takového vůbec představit. Invalidní lidé na Ukrajině jsou nahlášeni v centrální databázi zdravotních pojišťoven, takže armáda se nemůže vymlouvat, že nevěděla, komu předvolání poslala a v jakém zdravotním stavu dotyčná osoba je.

Proč o tomto píšu? Protože tyto informace pouze dokazují, že to, co skutečně teď chybí Ukrajině nejvíc, nejsou zbraně, to je omyl!

Zbraně se dají vyrobit, koupit, ale co se nedá vyrobit, to jsou lidé. Vzhledem k tomu, že fronta na Donbasu se proměnila na ruský "masomlýnek", který požírá celé mobilizované ročníky ukrajinské armády, nebo to, co z ní ještě zbylo, nastává v Kyjevě situace, že už to nejsou jen zbraně, které bude Ukrajina potřebovat, ale hlavně lidský personál na bojišti.

Právě proto Fialova vláda usiluje o urychlené přijetí jak novely ústavního zákona na vysílání vojáků AČR do ciziny bez souhlasu sněmovny, tak i novely mobilizačního zákona, který vláda chce projednat ve zrychleném režimu v prvním čtení, jako kdyby hořelo, jako kdyby někdo běžel s keserem a křičel, že když se něco opozdí, tak se stane strašlivé neštěstí. Ano, stane se. Ukrajina prohraje válku a Západ se začne bezpečnostně strachovat, že v evropských zemích to posílí proruské síly, které ve vítězství Ruska na Ukrajině spatří slabost NATO a Západu.

NATO stojí před volbou - buď nechat Ukrajinu, aby prohrála válku na celé čáře, anebo jí poslat na pomoc vojska aliance

Právě proto i Gerald Howarth spustil na britské televizi tuto diskusi, protože každému je už jasné, že zbraně Ukrajině válku nevyhrají, ale dokonce ani nezastaví ruský postup. Ruskou armádu ukrajinská rozvrácená vojska nezastaví v postupu, to už je každému jasné. Jedinou silou k zastavení by bylo NATO, které by se Ruské armádě pasivně postavilo do cesty na západním břehu Dněpru. Moskva by nešla do války s NATO na území Ukrajiny, to ani není cílem ruské operace, pakliže by ovšem NATO nebylo rozmístěno na ruském území, tedy na území DLR, LLR, v Chersonské oblasti a v Záporoží.

To by potom byla katastrofa a přímá jízdenka ke střetu mezi Ruskem a NATO v otevřeném boji, který by měl konvenční formu jenom velice krátce, jen do okamžiku, než by jedna ze stran začala mít pocit, že ten střet přestává mít pod kontrolou - což by nastalo velice rychle. Hned potom by přišly ke slovu jaderné zbraně, v první salvě pouze operačně-taktické zbraně s krátkým doletem proti rozvinutým bojovým svazům nepřítele. Druhá salva by již zahrnovala rakety středního doletu a zásahy vojenských letišť na straně NATO v Evropě a těch ruských v evropské části Ruska.

Jaderné odpalovací silo s mezikontinentální ICBM raketou
Jaderné odpalovací silo s mezikontinentální ICBM raketou

Třetí salva by již otevřela sila ICBM strategických komplexů na obou stranách a došlo by k plné jaderné výměně se vším všudy. Druhá salva by v ČR mířila z Kaliningradu na letecké základny Mošnov a Čáslav. V Mošnově zatím není oficiálně vojenská základna NATO, ale Rusové označují letiště za páteřní aerodrom české armády pro příjem amerických těžkých vojenských letadel a bombardérů.

Letiště a okolí tedy bude vystaveno druhé salvě z Kaliningradu s pravděpodobností převyšující 99% v případě, že by skutečně vypukla jaderná konfrontace mezi Ruskem a NATO kvůli Ukrajině a v důsledku toho, že jedna ze stran by ztratila kontrolu nad situací, resp. velkou částí území, případně by taková ztráta bezprostředně hrozila. Ukrajina přijde o všechny 4 oblasti, které byly připojeny k Rusku na základě vůle místního ukrajinského obyvatelstva s ruským etnickým původem. Tak to musí Kyjev přijmout a akceptovat, tak to musí přijmout i evropští politici, tak to musí přijmout i Fialenko a jeho rozvědčík Pávek. Jenže má to háček.

Fialova vláda spěchá a tlačí na přijetí novel zákonů o mobilizaci a odeslání českých vojáků do ciziny, protože Ukrajina potřebuje vojska NATO a Kyjev nemůže čekat

Rusové se na Donbasu nezastaví, protože úkol zněl jasně, že cílem spec-operace je demilitarizace a denacifikace Ukrajiny. Rusové jsou teprve na začátku Ukrajiny, doslova na okraji Ukrajiny na východě a jihu. Čeho se teď Kyjev bojí, je pokračování Rusů na Nikolajev a na Oděsu v tzv. Nikolajevském směru a hrozící ztráty přístupu k Černému moři pro Ukrajinu a rovněž i pokračování Rusů v Charkovském směru. Ukrajina tak může přijít o mnohem větší území s ruským etnickým obyvatelstvem.

Celý jih a východ Ukrajiny je osídlen ruskými Ukrajinci s drtivou etnickou převahou nad západními Ukrajinci. Proto zbraně nejsou tím hlavním, co Kyjev teď potřebuje. On potřebuje vojska NATO na Ukrajině, aby je postavil do cesty Rusům tam, kde ještě nejsou a kam budou mít namířeno. To je přesně ten důvod toho, co se děje v dobytčáku, zvaném "Fialova pětikoalice", a ty legislativní zrůdnosti, které předkládá do sněmovny kabelková tankistka z ministerstva obrany.

Jana Černochová, ministryně obrany
Jana Černochová, ministryně obrany

Proč myslíte, že obviňovali Babiše, že straší válkou? Protože je vyděsilo, že prozrazuje veřejné tajemství před prezidentskou volbou. Měli strach, že tyto hrozby zaberou a agent Pávek se nedostane na Hrad a nebude moci provádět kroky na podporu válečné konfrontace s Ruskem. Však právě ve čtvrtek se agent Pávek vyjádřil pro média, že Ukrajina by prý měla dostat od zemí NATO a od Evropy všechny zbraně, kterými NATO disponuje, kromě zbraní jaderných! Jedině tak je prý možné něco na frontě na Ukrajině změnit.

Ano, to je znak toho, že generál tuší, že na Ukrajině to vypadá na průser pro kolektivní Západ a nic jiného, než vrhnutí všech zbraní NATO na Ukrajinu už Rusy nemusí zastavit.

Řekl sice A, ale neřekl B. Kdyby to fakt nastalo, tak je všem jasné, že ukrajinská armáda nemá dostatek vojáků, kteří by mohli s těmi všemi zbraněmi od NATO bojovat. Leda že by Kyjev povolal do tanků a stíhaček více nevidomých Ukrajinců. Takže co z toho plyne? NATO hledá cesty - právní, legislativní - jak vyslat na Ukrajinu vojáky armád členských zemí NATO! Právě proto Fialova vláda tak moc tlačí na co nejrychlejší přijetí novel zákonů ve sněmovně! Přesně kvůli tomu!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!