Vláda likviduje nezávislé zpravodajství, vyšel další seznam webů!

26.02.2022

Čtenáři nás upozornili na zprávu webu Lupa.cz o tom, že české úřady se pokoušejí přitvrdit v cenzuře nepohodlných webů a názorových platforem. Má být rozšířen seznam webů, určených k likvidaci nebo bránění českým občanům v přístupu na tyto weby. 

NCKO podle něj žádá operátory o zablokování celkem 22 webů. Jsou to:

Ac24.cz, aeronet.cz, Ceskobezcenzury.cz, cz.sputniknews.com, Cz24.news, Czechfreepress.cz, Eurabia.cz, Exanpro.cz, Infokuryr.cz, narodninoviny.cz, Novarepublika.cz, Nwoo.org, Pravyprostor.cz, Protiproud.cz, Prvnizpravy.cz, rukojmi.cz, Skrytapravda.cz, Slovanskenebe.com, Svobodnenoviny.eu, Svobodny-vysilac.cz, Voxpopuliblog.cz, Zvedavec.org

(1) Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny.
(2) Každý má právo vyjadřovat své názory slovem, písmem, tiskem, obrazem nebo jiným způsobem, jakož i svobodně vyhledávat, přijímat a rozšiřovat ideje a informace bez ohledu na hranice státu.
(3) Cenzura je nepřípustná.

25. února 2022 byla pohřbena ústavní práva na svobodu slova a projevu. Byla legitimizována cenzura a porušení základních lidských práv vládou České republiky, tvořenou ODS, KDU-ČSL, TOP09, STAN a PIRATI - jo, těmi Piráty, co řvali kdysi o svobodě na internetu. A pak mi něco vykládejte o svobodě slova v Číně nebo Rusku.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!