Chceme se nechat očkovat Sputnikem V, prosíme o pomoc!

15.06.2021

Jsou nás tisíce a již dlouho marně čekáme, že se naše vláda odhodlá dbát v prvé řadě o zdraví a blaho svých občanů a přestane se řídit diktátem Bruselu a liberální opozice! Chcete opravdu udělat za koronavirem tečku, jak hlásáte v televizi a ústy představitelů vlády? Tak nám dovolte vybrat si vakcínu podle sebe, přestaňte politikařit, hrbit se před eurokomisaři a agenturou EMA a dejte lidem, kteří o to stojí, Sputnik V!

Ptáte se, proč někteří lidé jinou vakcínu nechtějí? Rád Vám na to odpovím!

AstraZeneca je vakcína, která způsobuje trombózy, samotná Evropská agentura pro léčivé přípravky (EMA), která jí dříve obhajovala, později otočila a doporučovala jí jen lidem nad 60 let, v současnosti zase změnila postoj a nedoporučuje ji už ani těm. Jako nosič části koronaviru není použit lidský adenovirus, nýbrž šimpanzí, což je kombinace, která nebyla nikdy použita a nikdo neví, co opičí nemoc může v dlouhodobém horizontu způsobit v lidském těle.

Johnson and Johnson je vakcína vyrobená firmou, která nikdy předtím žádnou jinou vakcínu nevyrobila a mezi vakcínou a dětským pudrem je sakra velký rozdíl! Navíc obsahuje složku z potracených lidských plodů!

Pfizer je možná revoluční novinka, ale ušitá "horkou jehlou"! Jelikož mRNA vakcína nebyla nikdy předtím použita, není jisté, že se výrobci podařilo v tak rekordně krátkém čase vychytat "všechny mouchy", a že nebude mít po nějakém čase vliv na plodnost, nebo nebude rakovinotvorná či nějak neovlivní lidskou DNA. Tato technologie chce čas, koneckonců na ní pracují i Rusové (jen s ní nevyšli hned na trh, nýbrž vyrobili nejdříve klasickou vakcínu a na mRNA vakcíně proti koronaviru pečlivě pracují již déle než rok).

Sputnik V je oproti tomu desetiletími praxe vyzkoušená klasická vakcína, podobná těm, kterými jsme byli očkováni proti tubeře nebo neštovicím. Nosičem části koronaviru jsou dva rozdílné lidské (nikoli opičí) neškodné viry, a to ve dvou dávkách, což dvojnásobně zvyšuje šanci na reakci imunitního systému. Podle výsledků proočkovanosti dvou a půl milionů Rusů je jeho účinnost 97,6%! Navíc se používá již v téměř 70 zemích světa (např. v Rakousku) s celkovou populací přes tři miliardy lidí. To, že rusofobní trolové, západní farmaceutické firmy a tajné služby nepřišli s ničím, co by zpochybnilo účinnost Sputniku V nebo prokázalo nějaké negativní vedlejší účinky, znamená, že je to stará dobrá klasická a účinná vakcína, které se není třeba obávat!

Proto prosíme:

Jelikož naší vládě, našemu premiérovi a našim poslancům (vyjma SPD) je to úplně jedno, prosím prezidenty zemí, kterým nejsou lidé lhostejní, o pomoc! Pane Lukašenko, pane Putine, pane Orbáne, můžete prosím nějak zprostředkovat očkování Sputnikem V na svých velvyslanectvích v ČR? Spousta lidí nemá peníze na to, aby se dojela naočkovat až k vám, a hlavně pro důchodce jsou dvě takové cesty něčím nemožným... Lidé vám jistě rádi podepíšou, že se nechávají naočkovat na své vlastní riziko, zaplatí za vakcínu, a vzhledem k tomu, že půda vašich velvyslanectví je z právního hlediska územím vašich zemí, případní návštěvníci se nemusí ohlížet na zákazy platné v ČR.

Vaše pomoc by byla jistě oceněna hlubokou vděčností těch, kteří by se díky vám konečně dočkali toho, co jim EU a naši politici odmítají kvůli špinavému byznysu a politikaření umožnit!

Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!