Válka na spadnutí: RF se nepřibližuje k hranicím NATO, ale naopak!!

13.02.2022

Chcete bojovat proti Rusku? Rusko se nepřibližuje k hranicím NATO, ale NATO se přibližuje k Rusku! Vladimir Putin na tiskovce s francouzskými novináři zopakoval, že současná politika Západu vede nevyhnutelně jen k válce, k ničemu jinému! A to chcete? Američtí vojáci před několika hodinami spustili v Polsku přípravy na záchranu amerických občanů, prchajících z Ukrajiny, po vypuknutí války! Na hranicích budují stanové tábory, improvizované nemocnice, komunikační techniku a sociální zařízení, jako kdyby měly prchat tisíce Američanů z Ukrajiny! Válku nakonec spustí místo Kyjeva přímo Washington?!

Když 1. září 1939 vypukla II. sv. válka, pro většinu lidí v Evropě to byl šok a nepochopitelná věc, protože do té doby se zdálo, že diplomacie je všemocná, že všechno se vyřeší za stolem, není důvod mít z války obavy. Německo válku potřebovalo kvůli naplnění programu Lebensraum a dalších cílů, ležících na východ i na západ od německých hranic. Kdo se nepoučí z dějin, je odsouzen si je zopakovat. Když totiž někdo válku mermomocí chce, tak prostě tu válku mít bude! Nedá se tomu zabránit! Je to jako rakovina mozku, která má jediný cíl, a to rozpoutání války ve snaze vyřešení všech problémů na prioritě nejnižší, tedy na 6. prioritě - válečné. Vladimir Putin znovu varoval a ptal se francouzských novinářů, jestli chtějí válku s Ruskem. Ta válka bude, pokud agrese proti Rusku bude pokračovat. Současný svět je teď v krizi.

Krizí prochází ekonomiky všech států, sociální problémy, krize médií, inflace, banky, krize důchodových reforem, krize nedostatku surovin, krize palivová, energetická, ropa, plyn, to všechno se na vyšších prioritách řeší obtížně, zatímco chiméra snadného řešení je na dosah. Válka a získání obrovských surovinových zásob Ruska. Je to doslova magnet, který funguje jako zlato a způsobuje horečku v mozku, ruská horečka je přitom mnohem vražednější než ta zlatá.

Ruskou horečkou trpěl Napoleon Bonaparte, trpěl jí i Adolf Hitler, ale nejvíce a trvale touto horečkou trpí Rothschildova rodina v Londýně. Snaha o získání kontroly nad Ruskem se nepodařila ani zafinancováním napoleonských válek z peněz Rothschildova bankovního klanu, ani zafinancováním bolševické revoluce v carském Rusku v roce 1917 a dosazením Uljanova k moci, ani zafinancováním NSDAP a Adolfa Hitlera, který podle plánu měl konečně na 3. pokus dokázat to, co nedokázal ani Napoleon, ani Uljanov, totiž dobít a ovládnout Rusko.

Ruská horečka zobrazující chiméru dobytého Ruska a jeho zdrojů

Američané trpí touto ruskou horečkou mimořádně intenzivně a jsme svědky 4. pokusu v historii o dobytí Ruska na 6. prioritě. Válka a následně sankce proti Rusku mají vést k lidovému povstání v Rusku a k dosazení loutkové pro-Rothschildovské, tedy sionistické vlády, v Moskvě. Nejde o nic jiného než o další opakování války mezi ž a Ž. Skutečným majitelem Ruska je dnes Ruský židovský kongres. Protivník londýnského Domu Sion. RŽK je skutečný majitel a vládce nad dnešním Ruskem. To je základ konceptuální gramotnosti. A nic, co nedovolí RŽK, není dovoleno ani Kremlu, ani prezidentu, ani generálům, ani lidu, ani nikomu jinému. Kdokoliv chce teď rozpoutat válku proti Rusku, tak ji rozpoutává proti Ruskému židovskému kongresu a jejich majetku v podobě celého ruského nerostného bohatství.

Celý svět je v krizi kvůli covidovému šílenství a výsledkem těchto 2 ztracených let jsou zlikvidované ekonomiky, produktová a zdrojová krize, nejsou materiály, nejsou součástky, nejsou paliva, není plyn, nejsou lidé, nejsou řidiči, ale za to je všude mohutná a do spirály se roztáčející inflace. Polsko zrušilo na půl roku DPH, protože ...už je to všechno jedno, zaznělo od jednoho z polských ministrů před několika dny, když komentoval zrušení DPH na půl roku pro základní potraviny a snížení DPH o 66% na paliva.

Čína už odmítá dále plnit roli laciné montovny a přestala poslouchat Dům Rothschild. Londýnské kanceláře ztratily kontrolu nad Čínou, protože moc převzaly lidové komisariáty Čínské komunistické strany. Došlo znovu ke zradě zástěry londýnského stolce, už je to tady zase jako v případě Stalina. Čím to je, že národní velké státy se nechtějí nechat zotročit, vyplundrovat a vyluxovat? A proč malé státy ano?

Ovečka si tygra nikdy nezvolí a proč američtí vojáci začali budovat uprchlické tábory v Polsku na hranici s Ukrajinou?

Má to hodně společného s dějinami, elitami vlastenců, s rytíři a šlechtou, porážkami a porobami. Státy porobené v historii jsou i porobené a lokajsky ohnuté dodnes. Změnit to sice lze, ale pouze na 1. prioritě a důslednou výchovou nové generace k novému myšlení. To by vyžadovalo velice pevné vůdcovské vedení, a to až na pomezí vlastenecké diktatury, protože demokracie by to nezajistila, ta je totiž nástrojem korupce ze strany čepců a zástěr. Toto je nepříjemná konceptuální znalost. Ale je třeba jí porozumět. Ovečka si nikdy nezvolí za vůdce tygra, vždycky jenom a znovu a pořád dokola ovčáka. Je odsouzena volit pořád ovčáky, v různých kabátech. Ale nikdy ne tygra bojovníka, vůdce a osvoboditele.

Proto teď vidíme 4. pokus o dobytí Ruska. Americká média dnes přinesla informaci, že Bílý dům dal příkaz americké armádě, aby se nachystala na vypuknutí války na Ukrajině a začala stavět uprchlická stanová městečka v Polsku na hranicích s Ukrajinou. Údajně se má jednat o přípravu na přijetí prchajících Američanů z Ukrajiny [1], ale podle dnešního zpravodajství ruské televize jde spíš o přípravu polních nemocnic pro ukrajinské vojáky a civilisty, kapacita stanových táborů se odhaduje na deset tisíc míst, tedy minimálně podle objemu bagrované plochy a budování stanových objektů.

Američané se chystají na válku, která není nikde jakoby v dohledu, ale vypadá to, že jsou si naprosto jisti, že válka vypukne. Nejlépe to dnes komentoval moderátor německé ARD, který řekl, že mu to připadá, jako že Američané vědí daleko lépe, kdy válka začne, než v samotném Kremlu, který je z přípravy války obviňován. Tahle poznámka byla naprosto výstižná, protože přesně tak to působí na mnoho lidí.

Nejprve Napoleon, potom Uljanov, potom Hitler a teď už rovnou celé NATO a všechno, co má Západ proti Rusku k dispozici

Tažení proti Rusku je 4. pokusem v historické řadě o ovládnutí ruských nerostných zdrojů, které dnes drží členové Ruského židovského kongresu. Drtivá většina z nich má přitom kromě ruských i izraelské cestovní pasy a občanství státu Izrael. Takže útok proti RŽK je ve skutečnosti a nepřímo i útok proti Izraeli a není divu, že tento proces začal právě po nástupu nemocného a dementního staříka do Bílého domu po zfalšovaných a ukradených prezidentských volbách.

Kdokoliv táhne proti Rusku, tak táhne proti majetkům rusko-izraelských Židů, nasáčkovaných okolo Vladimira Putina, kteří dohlížejí na jeho práci a rovněž Putina chrání, protože on je pro změnu ochráncem jejich majetků v procesech bezvěreckého, tedy politického řízení. Bezvěrecké řízení se tomu říká proto, že v politice je de facto každý ke koupi, dá se koupit, pokud nabídka či vydírka je dostatečně velká. Nákupy vydírkou jsou obvykle doprovázené i nabídkou, aby motivace politika byla zdvojená. To vidíme u mnoha tzv. vlasteneckých stran v Evropě, které se sice dostaly do parlamentu, ale většina jejich členů, až na výjimku, je už dávno "koupena" nabídkou i vydírkou.

Pokud někdo staví uprchlická centra a stanové tábory pro uprchlíky z války, která ještě ani nezačala, tak je nadevše snad už každému jasné, že o válce již je dopředu rozhodnuto. Samozřejmě, že válce jde zabránit i v této fázi. A to buď ústupkem Moskvy, anebo mohutnou hrozbou Moskvy něčím, co přiměje nepřítele přípravy na válku odpískat. Zatím Moskva nic takového neukázala. Rétorika Vladimira Putina se sice konečně po 8 letech od Maidanu začala zesilovat, ale stále ne dostatečně natolik, aby to vedlo k zastavení Západu v agresi.

Dokonce i taková naprostá nula, jako je český ministr zamini, si neustále a dále na Rusko otevírá ústa, jako kdyby byl představitelem supervelmoci a mohl si dovolit kritizovat jadernou velmoc. Šoupání nohama je role, kterou bych mu doporučil. Ta by mu alespoň seděla, když už mu neseděla ani ta vojenská přilba. Heslo Drang nach Osten je v této fázi už možné změnit na Drang nach Rusland. A pokud tihle politici vyprovokují válku, bude potřeba je poslat do přední linie.

Přání války je přáním smrti

To není Rusko, které se přibližuje k NATO, to jsou zbraně a armády NATO, které se přibližují k Rusku. Již 125 000 ukrajinských vojáků je shromážděno na východě Ukrajiny. Kyjev tvrdí, že tam jsou kvůli obraně před ruskou armádou, ale Kreml dnes znovu zopakoval, že tam jsou kvůli chystané invazi do dvou povstaleckých republik na východě Ukrajiny. Pokud ukrajinská invaze začne, i Rusové začnou. Tohle nemá dobré řešení, protože když Američané staví záchytné uprchlické tábory a lazarety v Polsku u hranic s Ukrajinou, tak to není projev snahy o mír a deeskalaci, to je projev přípravy na válku. Na letišti v Kyjevě podle ruské televize je přichystáno už dva dny plně natankované vládní letadlo, které tam stojí a nikam se neposunuje, prostě čeká.

Ano, je to asi evakuační letadlo pro ukrajinskou vládu. Všechno mají nachystané, to prostě není normální. Chtějí válku za každou cenu a připravili se na ní se vším všudy. 

Ten cirkus včera na Slovensku s ratifikací smlouvy DCA a dvou amerických základen tak narychlo, že Čaputová to podepsala ještě včera večer, ukazuje, že někdo potřebuje za každou cenu mít hotové domácí úkoly v zemích sousedících s Ukrajinou ještě dříve, než to celé začne. Přesně tak to nejen na mně působí. Přání války je hrozivě hmatatelné, doslova si na něj můžete sáhnout. To přání války u politiků na Západě je doslova ruskou horečkou, která může zabíjet především obyčejné lidi a národy. Proto tohle platí i na české a slovenské politiky: Opravdu chcete válku proti Rusku? Protože ji budete mít. A co je horší, nejenom vy, ale my všichni ji budeme mít.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!