Rozpoutají globalisté epidemii neštovic, aby zakryli úmrtí na vakcíny?

17.01.2022

Dobrou zprávou je, že Bidenovo povinné očkování bylo Nejvyšším soudem USA zrušeno. To Bidenovi uštědří zdrcující porážku jeho plánované agendy na masové vyhlazení amerického lidu prostřednictvím "vakcínových" biologických zbraní.

Špatnou zprávou je, že po zrušení povinného očkování se globalisté budou nuceni uchýlit ke své zničující strategii k dosažení svých cílů genocidy a depopulace. Vypadá to tak, že jejich další zbraní budou virus Marburg, ebola nebo pravé neštovice.

Co plánuje parazitická "elita" světa?

Jejich nejpravděpodobnější volbou budou pravé neštovice, neboť jsou nesmírně nakažlivé a téměř nikdo proti nim nemá imunitu.

Bill Gates v nedávné době opakovaně varoval (s děsivým úšklebkem), že Amerika by měla být připravena na teroristický útok (neštovicový), zacílený na letiště USA. Když před něčím takovým varuje Bill Gates, tak obvykle proto, že to globalisté plánují provést.

Yahoo News nedávno oznámili, že v laboratořích Mercku byly objeveny lahvičky, označené nápisem "neštovice", což je porušením amerického zákona. Skladovat lahvičky s pravými neštovicemi má v kontinentální části USA právo pouze zařízení CDC v Atlantě. Co tedy dělají lahvičky neštovic u společnosti Merck - výrobce vakcín?

Nebylo by bláznivé předpokládat, že pracují na vypuštění dalších biologických zbraní, aby vytvořily další vlnu zisků za vakcíny proti neštovicím?

Ale globalisty vypuštěné neštovice by znamenaly mnohem víc, než jen depopulaci... A to zakrytí úmrtí z důvodu vakcín na covid a oddálení předčasných voleb v roce 2022 Účelem záměrného vypuštění neštovic nelidskými globalisty by bylo zakrytí úmrtí způsobených vakcínami na covid, které již začínají rychle přibývat.

Již v následujících šesti měsících budou na celém světě umírat lidé v důsledku vakcín na covid, když se budou zrychlovat imunosuprese (oslabení imunitního systému), na protilátkách závislé zesílení (ADE) a růst rakovinných nádorů.

Globalistická kabala zoufale touží odpoutat pozornost světa od depopulačních účinků vakcíny, proto potřebuje najít nějakou větší katastrofu s hromadnými úmrtími, na kterou to svalí.

Za druhé, epidemie neštovic také umožní zločincům z Washingtonu vyhlásit výjimečný stav v celých USA a oddálit předčasné volby v roce 2022, které by pravděpodobně vedly k jejich politické porážce.

Současné průzkumy veřejného mínění, kdyby se promítly do volebních výsledků, ukazují, že Demokraté velmi pravděpodobně přijdou o Sněmovnu reprezentantů, Senát a guvernérské úřady a zákonodárné sbory v mnoha státech. Tím pádem prezidentu Bidenovi (nebo viceprezidentce Harrisové) nezůstane žádná účinná moc kromě neústavních prováděcích vyhlášek (které soudy soustavně ruší).

A tak Demokraté potřebují ke zrušení voleb v roce 2022 nějakou větší katastrofu. Jejich "dokonalou" volbou by byly pravé neštovice (nebo virus Marburg). Mají nulovou úctu k lidskému životu a obětovali by i posledního žijícího člověka, kdyby je to udrželo u moci. Jsou jak smyslů zbavení, ochotní udělat cokoli pro udržení moci.

Bill Gates o "vypuštění neštovic" na letištích

Vybíráme z Yahoo News:

"Bill Gates varoval vlády, aby se investováním miliard do výzkumu a vývoje připravily na neštovicové teroristické útoky a budoucí pandemie."

"Zakladatel Microsoftu naznačil, že na bioterorismus, jakým jsou například útoky pravými neštovicemi na letištích, by státy měly připravit. Bill Gates varoval, že bioterorismem způsobené epidemie by mohly být horší než ty, které se objevují přirozeně."

Proč si Bill Gates vybral jako příklad konkrétně neštovice a letiště? Neboť pro bioteroristy - tj. globalisty, usilující o depopulaci - jde o nejúčinnější způsob vyvolání jejich další biologické války. Navíc by globalisty vypuštěné neštovice zřejmě chytili do pasti mnoho vakcinačních skeptiků a jednotlivců, bránících se nošení roušek, kteří si zvykli příliš se neřídit zavedenými pandemickými opatřeními.

Aby lidé přežili neštovice, budou se muset izolovat na delší dobu...

Čím větší krize, tím větší potlačování práv a svobod

Čím větší je krize, tím větší pravomoci může uplatňovat globalistická moc a připravovat lidi o jejich základní občanské svobody (a lidská práva). Z tohoto důvodu je nasazení neštovic jednoduše tou nejúčinnější strategií, jíž se nyní mohou držet antihumanističtí globalisté pro další zotročování lidstva a likvidaci celých států a národů.

Opravdu jsou schopni zmáčknout spoušť a spustit to?

Viděli jsme už jejich ochotu pustit ze řetězu jiné děsivé zbraně proti lidstvu, vedoucí k hromadným úmrtím na celé planetě (např. spike-protein ve "vakcínách", které jsou vražednými zbraněmi biologické války).

Podle webové stránky OurWorldInData.org dostalo alespoň jednu dávkou vakcíny na covid 52,4% světové populace, k 16. 1. 2022 je to již 59,5%, a dvě dávky 50,3%. To je více než 4,6 miliardy lidí a jejich počet roste každý den o téměř 30 milionů. (Při 50% dlouhodobé míře úmrtnosti na tyto vakcíny to znamená, že globalisté účinně připravují o život 15 milionů lidí denně. Všechna ta úmrtí nebudou okamžitá, potrvá roky, než si tyto počty plně uvědomíme.) 

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!