Další americký miliardář se chce stát prezidentem USA

27.11.2019

Jeden z nejbohatších amerických podnikatelů se chystá postavit do čela Spojených států. Miliardář Michael Bloomberg v neděli 24. listopadu oficiálně oznámil svou kandidaturu na prezidenta USA. Nahradí Donalda Trumpa? 

Podnikatel Michael Bloomberg v neděli na internetu zveřejnil video ze své prezidentské kampaně, ve kterém vyzval americké občany, aby mu dali svůj hlas.

Ve videu zveřejněném na Twitteru Michael Bloomberg uvedl, že hlavní důvodem jeho kandidatury je zvítězit nad současným prezidentem Donaldem Trumpem.

Miliardář chce odstartovat svou volební kampaň pod heslem "Změním Ameriku". Bloomberg také uvedl, že je a bude schopen v následujících prezidentských volbách "vyhrát a úřadovat", protože má jedinečné zkušenosti nejen z podnikání, ale také ze státní správy či charity.

Michael Bloomberg byl v letech 2002 - 2013 starostou města New York. Je zakladatelem a ředitelem společnosti Bloomberg L.P., což je jeden ze dvou světových lídrů v poskytování informací profesionálním účastníkům finančních trhů. V únoru letošního roku oslavil Michael Bloomberg 77 let.

Zdroj: snews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!