Zveřejněné e-maily A. Fauciho: velký problém pro "deep state"

05.06.2021

Byly zveřejněny e-maily, které dokazují, že Anthony Stephen Fauci věděl mnohem více, než přiznal. Fauci je americký lékař a imunolog, který od roku 1984 zastává funkci ředitele Národního ústavu pro alergie a infekční nemoci (NIAID), je také jedním z předních členů pracovní skupiny White House Coronavirus Task Force při Ministerstvu zahraničí USA

Anthony Fauci věděl, že covid-19 byl laboratorně vyroben a financován, že šíření viru není bezpříznakové, a že existují léky, kterými je snadné jeho léčba (ale nesměly být použity). Ve svých e-mailech vysvětloval, že respirátory a roušky vůči viru nefungují. Vyplývá z toho, že pro omezování lidí, lockdowny, nebyl naprosto žádný důvod.

Bizarní na tom  všem je, že letecké společnosti začínají uvažovat o tom, že očkovaným cestujícím zakážou cestovat kvůli vysokému riziku vzniku krevních sraženin. Letecké společnosti vědí, že společnosti vyrábějící vakcíny nenesou žádnou odpovědnost za zranění nebo úmrtí - a letecké společnosti si nemohou dovolit riziko, že cestující zemřou na palubách letadel. Možná se v nejbližší době dočkáme toho, že těm, kteří se nechali očkovat, bude odepřeno právě to, proč se nechali očkovat (aby mohli létat na dovolenou, cestovat a navštěvovat různé akce, restaurace a vrátit se k normálnímu životu).

"Deep state" panikaří, Fauciho e-maily na něj upoutaly celosvětovou pozornost, o kterou nikdy nestál. Ze "zlatého dítěte" (Fauci) se během několika vteřin stal vrah. Z lovců se nyní stala kořist a nastává čas vysušit hlavní část bažiny a odhalit lidem děsivou skutečnost, a především hnát k zodpovědnosti ty, kteří ji způsobili a podíleli se na ní.

Trump údajně poslal vzkaz Číně, že "exekutivní příkaz EO" (tj. forma nařízení, vydávaná prezidentem Spojených států amerických) je připraven. Ti, kdo vědomě spolupracovali s cizí vládou na zničení USA a prakticky celého světa se budou zřejmě zodpovídat a tvrdě na ně dopadne trest.


Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!