Pochmurná budoucnost pro očkované proti covidu-19?

05.10.2021

Přes rok trvající intenzivní výzkum, vedený lékařskými experty (např. Dr. Sherri Tenpennyová), vnesl světlo do narůstajících obav ohledně jevu, zvaného "na protilátkách závislé zesílení" (ADE). Jde o jev, kdy vakcíny výrazně zhoršují onemocnění nadměrnou a potenciálně smrtící reakcí imunitního systému.

Co je ADE?

Anglický výraz "antibody dependant enhancement", což v překladu do češtiny znamená "na protilátkách závislé zesílení".

O ADE, nazývaném také "hyperzápalová odezva" nebo "paradoxická imunitní reakce" na následné infekce, je známo, že se objevila u vakcín na koronaviry, které byly v minulosti testovány při pokusech na zvířatech.

Velkou otázkou bylo, zda se stejné příznaky objeví i u 2,4 miliardy dosud očkovaných osob na světě. Podle stránky OurWorldInData.org, bylo jednou nebo více vakcínami na covid očkováno 37% světové populace, což je asi 2,4 miliardy lidí. V USA - podle CDC - bylo alespoň jednou dávkou očkováno 199 milionů lidí. Na Slovensku k 4. 10. 2021 je očkovaných 2 457 689 lidí.

Podle Mike Adamse si 2,4 miliardy lidí na celém světě nechali píchnout tuto plně neschválenou, nebezpečnou vakcínu, která byla záměrně vyvinuta tak, aby obsahovala toxické hrotové proteiny. V případě mRNA vakcín to jsou řízené pokyny pro buňky vlastního těla, aby tyto toxické hrotové proteiny vyráběly.

Depopulační globalisté, kteří poskytují tuto očkovací látku, páchají řízenou genocidu, protože se jim podařilo naočkovat přibližně třetinu světové lidské populace biologickými zbraněmi, o nichž je známo, že způsobují zdravotní potíže a možnou smrt. Zůstává však otázka:

Kolik těchto lidí může na nežádoucí účinky vakcíny, včetně ADE, zemřít?

Nová vědecká studie, zveřejněná v časopise Journal of Infection, zřejmě přináší jisté důkazy, že podávané vakcíny budou nepochybně vyvolávat účinky ADE u lidí s onemocněním variantou delta, případně jiným koronavirovým kmenem.

I kdyby se s vakcínami hned teď přestalo, vakcíny si svou daň určitě vyberou. Na celém světě by mohla v příštích 36 měsících zemřít až miliarda lidí.

Velmi důležité je si uvědomit, že i kdyby byly vakcíny proti covidu hned teď zastaveny, při počtu 2,4 miliardy již naočkovaných lidí je docela možné, že může zemřít až miliarda a více lidí. Zemřít mohou nejen na samotný ADE syndrom, ale i na vaskulární poškození hrotovým proteinem, "nemoc šílených krav" nebo na jiné ničivé účinky, způsobené covidovými vakcínami.

Jen v samotných Spojených státech by dvacetiprocentní úmrtnost mezi očkovanými znamenala asi 40 milionů úmrtí, přičemž k největšímu počtu by docházelo v městech Demokratů a ve státech, kde obyvatelé projevují velkou poslušnost falešným autoritám.

Je nutno podotknout, že příslušníci Demokratické strany v USA se v podstatě zavázali stát se "postvakcinačními dárci orgánů", ale jejich orgány nejspíš budou kolonizované nanočásticemi hrotového proteinu, takže nebude možné je transplantovat.

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!