Děsivý následek akcí Milionů chvilek: Destrukce státu v přímém přenosu

19.11.2019

Bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec se na Facebooku vyjádřil k akcím spolku Milion chvilek pro demokracii a poděkoval Babišovi. Za co? A jaký diktátor podle něho dorazí do Česka?

Analytik Jaroslav Štefec svůj příspěvek začal slovy, že ho nikdy nenapadlo, že se dožije vítězství základní ideje komunismu, kterou je zánik státu. Podle něj komunismus k tomu směřoval, byť nikdo z jeho největších teoretiků nedokázal pořádně vysvětlit, jak k tomu má vlastně dojít, a navíc dodává, že zánik státu bude také provázen zánikem peněz.

Destrukce státu v přímém přenosu

Analytik Štefec dále uvedl, že máme pochybné štěstí být v přímém přenosu "u toho". Podle jeho názoru nastává destrukce státu a zrušení peněz se posunulo hodně daleko od fáze odmítání k fázi "proč ne? Stejně platíme všechno kartami...". "K čipování lidí, 'aby ty karty neztráceli', zbývá opravdu už jen krůček. Psi už to ostatně mají za sebou, na těch se všechno vždycky zkoušelo nejdříve," uvedl.

Vojenský analytik je také fascinován současným postmodernistickým světem, který není založen na vědění, logice a zkušenostech, ale na "tlachání, obdivování předkládané hlouposti, neznalosti a nápadném odmítání reality".

Greta jako Johanka z Arku

Štefec se dále pustil do švédské ekologické aktivistky Grety, kterou označil za Johanku z Arku ekologismu., jednoduchoučkou a ekospasitelnou Gretu.

"Se zničeným dětstvím, probíjející se oceánem na neekologické supermoderní plachetnici, vybavené nejmodernější technikou (o jejíž funkci nemá ani páru), trapně vypeskuje nejreprezentativnější světové shromáždění, které tomu nevyzrálému frackovi vážně naslouchá a tleská," diví se Štefec.

Mikuláš Nedostudovaný Babišobijec

"Novodobý rádoby Jan Hus, kázající davům ve starém svetru Václava Havla, používající jeho staré auto jako rekvizitu pro rozmluvy s mrtvým v jakémsi podivném kultu woodoo po česku. Trhající a veřejně dehonestující Ústavu a kázající o demokracii, jejíž pravidla viditelně nezná a neví, jak funguje. Peskující a úkolující lídry českých opozičních stran, staré politické harcovníky, kteří 'drží' jako zpráskaní psi a nábožně na něj zírají a hltají jeho tlachy. Kladoucí ultimáta, snažící se úkolovat legálně zvoleného premiéra a diktující mu, co má nebo nemá dělat. Dav mu naslouchá a ruce ho bolí od tleskání," pokračuje bezpečnostní analytik Jaroslav Štefec.

"Opravdu jsme tohle v listopadu 1989 chtěli a s nadšením očekávali? Absolutní rozvrat všeho, anarchii a diktát davů, ovládaných médii vytvořenými pouťově střiženými ikonami, směřující nás k jakési novodobé formě fašismu? Schéma je to historicky osvědčené, velcí diktátoři nejen 20. století vyrostli v chaosu a byli vítáni jako spasitelé, kteří konečně udělají pořádek. Kdo to bude v ČR? A kdo v rámci současného světa? Obávám se, že se to brzy dozvíme," napsal Jaroslav Štefec na závěr.

Akce 16. listopadu na Letné

Spolek Milion chvilek představil své požadavky včetně ultimáta českému premiérovi Andreji Babišovi - ten by měl odstoupit, pokud se nezbaví Agrofertu a neodvolá ministryni spravedlnosti Benešovou.

Premiér uvedl, že již dávno převedl Agrofert do svěřeneckého fondu. K tomu dodal, že organizátoři demonstrace jen využívají atmosféru výročí 17. listopadu.

Zdroj: snews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!