Školy v Berouně budou upřednostňovat děti Ukrajinců 

26.04.2022

Děti ukrajinských uprchlíků budou v berounských školách na základě rozhodnutí města dostávat přednost před přespolními, tedy českými dětmi, pro které jsou však školy v Berouně tím nejbližším možným řešením v rámci povinné školní docházky!

Nevím, co se těm Čechům nelíbí? Je snad takový problém najít školu svým dětem třeba v jiném kraji? Nevím, proč by šestileté dítě nemohlo dojíždět do školy třeba 30 km!

Uvědomme si, že jsme ve svazu Evropských socialistických republik, známější pod zkratkou EU, kde platí doktrína, že původní obyvatel dané země se přizpůsobí komukoliv, kdo tam přijde jako host.

Pokud se Čechům nelíbí posílat své děti do jiných měst a obcí, aby Ukrajinec nemusel dál než přes ulici, tak bych se nebál tyto reptající rodiče vzít pěkně zkrátka, vystěhovat a přesunout je do pohraničních regionů, kde Ukrajinci nejsou a školy tam mají místo. A volné byty po reptajících nedemokratických rodičích bych přidělil Ukrajincům.

Ale teď vážně... Tato šílená vláda nás tlačí do totální třídní a národnostní nesnášenlivosti. To, co nás čeká, je přirozený sociální jev, který je při tomto kurzu nevyhnutelný.

Opět ale připomínám, že za toto "nemohou Ukrajinci", jelikož oni nerozhodují o tom, jaké podmínky tu budou mít.

Toto zlo mezi námi tady dělá "česká" vrchnost, která je plně oddaná doktríně EU.

Zdroj: pravyprostor.net 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!