Dnes se legalizuje imigrace do ČR, dosud probíhala „neoficiálně“

03.03.2022

Tohle je startovní výstřel k urychlené islamizaci České republiky a likvidaci českého národa.

Dnes podepíše "český" ministr vnitra smlouvu o "solidaritě při přijímání uprchlíků" v rámci EU. V praxi to bude znamenat, že se Česká republika oficiálně zaváže přijímat určité množství černých a muslimských uprchlíků, kterým bude poskytovat stejný sociální standard, jako mají třeba v Německu. Případně se z toho může země vyplatit tím, že bude jiné zemi platit všechny náklady, spojené s pobytem uprchlíků mimo její území. Podpis odmítají již pouze vlády Maďarska a Polska.

Co to bude znamenat? Do ČR budou tak oficiálně rovnou z Afriky a dalších muslimských zemí lifrováni "uprchlíci" k trvalému pobytu ve velkých počtech, klidně i desítek/stovek tisíc ročně. V naprosté většině půjde o mladé muže. To bude podpořeno cenzurou a ostrou represí vůči odmítačům imigrace. Vše už je připravené a aplikované v praxi. Že cenzura a represe je protiústavní?! Vykládejte to "české" vládě pana Fialy!

Je to takový startovací výstřel k islamizaci naší vlasti a zřejmě postupné likvidaci bílých Čechů. Předobraz toho vidíme v západní Evropě. Tam už je bílý člověk druhořadý občan a je otevřeně likvidován na všech úrovních.

Neviňte z toho ale pouze současnou vládu. Masová imigrace probíhala už za vlád Sobotky a Babiše, všech pochopitelně s jejich vědomím a souhlasem. Stačí se podívat, jak se změnila česká a moravská města za posledních 8-10 let. Kolik přibylo černých a muslimských individuí, prodávajících někde na rohu drogy, kebabáren, etnických restaurací, atd.

Jen Babiš musel ještě trochu brát ohledy na voliče a tak oficiálně imigraci odmítal. To pětikoalici volebních podvodníků, která se hodlá v příštích volbách opírat o neexistující korespondenční voliče, už skuteční voliči nemusí zajímat. Ostatně to je vidět na každém jejím činu. Sliby o konci korona karantén či cenzury před volbami jsou zapomenuty a podvedený volič jen kouká s otevřenou pusou, jak ho napálili. Když ptáčka lapali, pěkně mu zpívali.

Lze se tomu bránit? Ano, ale obávám se jen za cenu otevřeného střetu s protektorátní mocí. Ona ta její moc je dost imaginární. Reálnou moc nemá, armáda neexistuje, policisté příliš loajální k moci také nejsou. Když národ najde odvahu se vzepřít, tak se dá český národ zachránit i proti další špinavosti globální finanční oligarchie.

Zdroj: infokuryr.cz 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!