Dodávky vojenské techniky na Ukrajinu jsou včetně personálu

10.04.2022

Žádní "Ukrajinci" v nich jezdit nebudou. Stejně je to i u zbrojních dodávek z Velké Británie, Polska, Austrálie, USA, Německa...

Politické reprezentaci ČR bylo jejími západními pány nařízeno zahájit další vlnu posílání vojenské techniky na Ukrajinu, kde se konflikt již plně transformoval do proxi války mezi Ruskem a "vyspělým Západem". ČR dodala více než 10 tanků T72 a dále bojová vozidla pěchoty. Pod rouškou této mlhy proudí na Ukrajinu další moderní vojenská technika pro jednotky "zahraničních dobrovolníků".

Pro naivní obyvatelstvo se v oficiálních médiích omílá pohádka, že jsou to zbraně, které "ukrajinská armáda" prý zná. Je nutné uvést vše na pravou míru. Tanky T72 byly kromě SSSR vyráběny rovněž v ČSSR a Polsku. Jenže právě zahraniční verze měly řadu modifikací, které udělaly z tamějších výrobků unikátní stroje. Jednalo se o změny pancíře, úpravy pohonné jednotky, což vyžaduje jiný výcvik posádky.

Výcvik tankové posádky navíc trvá nejméně několik měsíců!

To znamená, že podobně složitá zahraniční vojenská technika se na Ukrajinu musí poslat včetně vyškoleného obslužného personálu. Jinými slovy, profesionálních vojáků-bojovníků a profesionálních techniků údržbářů/opravářů. V případě českých T72 se může jednat buď o české nebo polské vojáky a opraváře. Představa, jak do českého T72 sedne ukrajinský odvedenec, který nikdy v tanku neseděl, je směšná, a věřit tomu může tak maximálně čtenář Respektu či Lidovek, a obvykle lidé, kteří mnoho rozumu nepobrali a svoji hloupost a opakování naučených frází vydávají za "kritické myšlení".

Kolik vojáků "dobrovolníků" tedy bude muset "česká" vláda na Ukrajinu poslat? Tank T72 má 3člennou posádku, BVP 2-3člennou. To je při počtu cca 60 ks zhruba 180 vojáků. K tomu si připočtěte nejméně 80-100člennou technickou a logistickou podporu. Protože tanky samotné určitě nepojedou z Užhorodu do Kyjeva a dále po vlastní ose. Tank má pro informaci spotřebu kolem 200 litrů nafty na 100 km! (to závisí na terénu, požadované rychlosti, atd.)

Úplně stejné to je u australských Bushmasterů, raket Javellin či Startreak. I ty musí obsluhovat profesionální zahraniční vojáci, kterých se nyní na Ukrajině nachází už možná 100 000! Což je podle všeho důvod, proč Rusové (dočasně) opustili myšlenku obsazení Kyjeva, protože by to znamenalo vleklé pouliční boje s obrovskými obětmi na obou stranách a hlavně mezi civilisty. Ukrajinská armáda umí bojovat především s neozbrojenými civilisty jako živými štíty.

To ale už znamená otevřené zapojení českých "žoldáků" do války s Ruskem. Ona už i oficiální místa přiznávají "české" ztráty v bojových operacích. To bude mít pro ČR vážné ekonomicko-politické důsledky a podle všeho to je přesně důvod, proč zahraniční páni tuto taktiku "české" vládě naordinovali. Čechy za to bude čekat chudoba, ukrajinizace země a rozvrat sociálního systému. 

Tohle chceme? Necháme si těmi zahraničními globalistickými živly a jejich domácí 5. kolonou zničit zemi a národ?

Zdroj: infokuryr.cz/n/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!