Evropa před výbuchem: Německu hrozí převrat... 

09.01.2024

Pouze vláda v České republice si myslí, že je právně neprůstřelná, ale když se zhroutí evropský systém, kam zmizí rodiny největších darebáků?

Padla francouzská vláda. Macron přijal demisi premiérky Borneové

Francouzská premiérka Élisabeth Borneová v pondělí rezignovala i se svou vládou. Prezident Emmanuel Macron ji přijal. Borneová povede kabinet v demisi až do jmenování nové vlády.

Německu hrozí převrat, řekl vicekancléř Habeck o protestech sedláků. Utekl před nimi

Velké blokády byly v okolí Drážďan, kde zemědělci zatarasili dálniční nájezdy. Traktory a další zemědělskou technikou blokovali farmáři rovněž dálnice z Drážďan do Saské Kamenice a Lipska. Problémy se nevyhnuly ani Berlínu, kde se na cestu do centra města vydalo několik stovek traktorů. V Mnichově podle policie nasadili zemědělci do protestů asi 5500 traktorů

Polsko, Slovensko

Asi dva tisíce kamionů uvízly v obrovské zácpě na hranici mezi Ukrajinou a Polskem. Zástupce ukrajinské státní pohraniční služby Andrij Demčenko agentuře Ukrinform řekl, že blokování tří kontrolních bodů pokračuje. Body "Rava-Russkaya-Grebnoye", "Krakovets-Korcheva", "Yagodin-Dorogusk" zůstávají blokovány. "Podle informací od polských pohraničníků stojí k dnešnímu ránu 1 350 kamionů ve frontách na těchto třech směrech směrem na Ukrajinu," řekl Demčenko. Provoz ve směru Shegini – Medica point byl odblokován 6. ledna asi ve 22:00, ale od pondělního rána je v zácpě asi 550 kamionů.

Demčenko také zaznamenal frontu na území Slovenska směrem na Ukrajinu, čeká tam na průjezd asi 400 těžkých vozidel.

Evropa hoří, Evropa je v plamenech, jenom česká vláda se tváří, že žije v Rajské zahradě. Jurečka jihomoravák si myslí, že může dělat orgie za peníze daňových poplatníků a Rakušan stále vyhrožuje, stejně jako bolševici v roce 1989 před sedmnáctým listopadem.

Odejděte, dokud je čas, podejte demisi!

Zdroj: autor: Petr Pokorný, infokuryr.cz/n

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!