Jaký je skutečný odpor proti očkování v Německu? 

24.12.2021

Když si otevřete česká establishmentová media, tak jste asi překvapeni, jak je Německo údajně nadšené z očkování experimentálními vakcínami proti koronaviru, jak Němci údajně radostně dodržují koronovirová opatření, která z nich dělají nesvéprávné otroky. Odmítači očkování jsou pak (stejně jako jinde) popisováni jako nejhloupější primitivové, blázni, případně jako neonacisté.

Jenže realita je zcela jiná. Ano, v Německu je momentálně nastolena koronavirová totalita, kdy skoro polovina obyvatelstva nesmí oficiálně do obchodů, za zábavou, sportem, atd. Zakázány jsou protirežimní demonstrace a na sociálních sítích a v mediích zuří tvrdá cenzura. Plánuje se povinné očkování. Jenže tím podobnost s realitou končí.

V celém Německu probíhají masivní (třebaže zakázané) protikoronavirové/protitotalitní demonstrace. Ve zdravotnictví stále odmítá očkování polovina zaměstnanců a dokonce polovina lékařů! Část zdravotníků má zfalšované očkování, tj. mají certifikát, ale vakcínu si píchnout nenechali. Po celé zemi se objevují případy podivných úmrtí (infarkty, mrtvice, atd.) u zcela zdravých, ale očkovaných jedinců. Po celé zemi vzniká paralelní síť kulturních zařízení a hospod. Stále více Němců si začíná uvědomovat, co se skutečně děje a kdo je jejich nepřítel.

Takže nevěřte českým oficiálním mediím ani slovo, jejich propagandistický popis německé totality nemá naštěstí s realitou moc společného!

Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!