Jan Hnízdil: Rozkaz zněl jasně - udusit, utestovat a uočkovat

05.11.2021

MUDr. Jan Hnízdil (63) je nelítostným kritikem vládních praktik boje s covidem, podle něj spíš boje s občany. Co říká na současnou situaci a bude podle něj přicházející koalice koalic v něčem lepší?

Jan Hnízdil: Strach z viru nahradily obavy z represí

"Výsledek posledních voleb není důvodem k jásotu. Pokračují v šíření jediné správné víry, a to globálního covidizmu," soudí lékař Jan Hnízdil.

Pane doktore, tak nám zase roste pandemie...

"Covid ale opravdu není medicínský problém. Jde o zneužití viru k mocensko-ekonomicko-politickým účelům. Jsme svědky řízeného, dokonale organizovaného a dlouho plánovaného civilizačního kolapsu. Globálně stejná mediální propaganda, stejná dezinterpretace PCR testů, plošné dušení respirátory, tlak na experimentální vakcinaci, lockdowny, represe... To není náhoda. Rozkaz zní jasně: udusit, utestovat, uočkovat."

Kdyby to byla pravda, tak oné "propagandě" podlehlo hodně lidí...

"Rychlost a hladká realizace se daří díky propojení světa internetem, díky soustavnému mediálnímu šíření strachu, absolutní kontrole nad šířením informací. Umělá inteligence umožnila lidi dokonale ovládat, manipulovat, řídit jejich myšlení a chování. Ve chvíli, kdy polevil strach z viru, byl nahrazen strachem z represí. Covid je 'náhradním řešením' problémů naší civilizace, které globální vlády řešit neumějí nebo řešit nechtějí: přelidnění, vyčerpání energetických rezerv, nedostatek pitné vody a základních potravin, devastace životního prostředí, astronomické státní dluhy."

Lékaři a právníci jsou tvrdě potlačováni. Vím, že na tohle upozorňujete od začátku covidu...

"Ano. Pod záminkou ochrany zdraví je naše zdraví systematicky decimováno, dochází k cílenému rozvratu soukromého podnikání, školství, kultury, sportu, především ale k rozbití mezilidských vztahů: prostřednictvím on-line výuky nebo home officů, a tím k dalšímu ovládnutí kontroly mysli prostřednictvím internetu. Jakákoliv faktická medicínská či právní argumentace je tvrdě potlačována. Zdravý a nezávislý občan, který aktivně pečuje o své zdraví, je nepřítelem státu. Garnitura vládnoucích psychopatů potřebuje závislé, vystrašené, pasivní a odevzdané ovčany."

Kam až to zajde? Kdy to skončí? Kdy se vrátíme do takzvanému normálu?

"Psychopati neodstoupí. Nikdy! To si zapamatujte! Budou dál zkoušet, kam až mohou zajít, co si necháme líbit, jak se necháme týrat, ponižovat, zneužívat. Cílem každé totalitní ideologie, covidizmus nevyjímaje, je potlačit názory, které s ideologií nesouhlasí nebo o ní pochybují. Protože těch, kteří nesouhlasí, je méně než těch, kteří souhlasí nebo je jim to jedno, mají to psychopati snadné."

Poštvali nás proti sobě... Jaké prostředky podle vás používají?

"Stačí do myslí lidí zasít strach, poštvat je proti sobě. Negativní proti pozitivním, ty s respirátory proti těm s odkrytou tváří, očkované proti neočkovaným, případně naopak. Vrazit mezi ně klín. A pak jen zpovzdálí sledovat, jak se navzájem napadají, udávají, mučí, jak jedna skupina přesvědčuje druhé o své pravdě. Každý klín je tak silný, jak silně v něj lidé věří. Víra v mrazáky, desítky tisíc obětí, v testy, vakcíny, v život ohrožující koronavirus je silná víra. Netřeba hromadných zbraní, bombardování, výbuchů, při nichž teče krev. Stačí dlouhodobě a cíleně šířit strach. O zbytek už se postará sám člověk. Sám sebe zahubí v hluboké víře přesvědčený, že vše, co činí, činí pro svoji spásu.

Budoucí vláda najela na covidizmus... O covid tu tedy podle vás nejde?

"Jde o likvidaci demokracie, základů medicíny a právního státu. O nezávislý, svobodný a zodpovědný život. Jde o všechno. Je na každém z nás, jestli přijme roli pasivního ovčana a nechá se psychopaty vést až do smutného konce kolabující civilizace, nebo zda odmítne šílená vládní nařízení a bude aktivním občanem budujícím nový společenský systém. Rozhodnutí, jakou cestou se vydat, musí udělat každý sám."

Silně jste kritizoval rozhodnutí Andreje Babiše. Je pro vás nastupující pětikoalice příslibem lepších zítřků?

"Výsledek posledních voleb není důvodem k jásotu. Respirátory politici SPOLU odložili, v opojení z volebního vítězství, jen na chvíli. Hned poté navázali na covid agendu předchozí politické reprezentace: respirátory, testy, karantény, vakcíny. Pokračují v šíření jediné správné víry, a to globálního covidizmu. Soudě podle množství lidí v respirátorech, těch, kteří se nechávají odevzdaně testovat, očkovat, zavírat do karantény, a množství těch aktivních, ochotných a schopných se totalitě postavit, nás čeká dlouhá a trnitá cesta. Máme se na co těšit. Komu se ostatně poštěstí být svědkem zániku staré a zrození nové civilizace, být při tom..."


Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!