Černochová a další zvací dopis, tentokrát pro Američany

11.04.2022

O tom, že současná vláda dělá kroky, o kterých si ty předešlé nedovolily vůbec ani uvažovat, a to brzy a pouhých pár týdnů po převzetí moci, už nelze pochybovat. Je neuvěřitelné, co vše se může zrodit v hlavách lumpů, sedících momentálně ve Strakovce.

Ministryně obrany Černochová se vydává na návštěvu Spojených států. Pravděpodobně si tam jede pro další instrukce poté, co byla jedním z iniciátorů odeslání jen těžko použitelného vojenského šrotu na Ukrajinu. Dodávkou tanků a BVP zamotali Ukrajincům hlavu, protože tyto uloženky, neschopné střelby z důvodu absence důležitých součástek, mohou posloužit pouze jako pojízdné rakve. Což nic nemění na tom, že to Rusy ještě více rozladilo, a až se budou dělat součty za celou dobu vojenské operace na Ukrajině a za přístup jednotlivých států, moc pozitiv u nás zaznamenáno nebude. 

Černochová, která ve své nevědomosti, dost možná způsobené i studiem bez závěrečné zkoušky, zvané státní maturita, což je u členky vlády zarážející, však přilévá benzín do ohně nadále. Po jistě zajímavé diskusi na vládě má jednat o americké vojenské přítomnosti v České republice. Třicet let poté, co naši vlast opustila Sovětská armáda, chce tato (jak ji nazvat slušně?) osoba zvát americké rozsévače násilí i k nám a poskytnout jim prostor pro umístění dvou posádek!! Což nám namaluje na čelo terč pro případ, že dojde k eskalaci napětí mezi Ruskem a Západem?!

Novodobý zvací dopis je obdobou toho v roce 1968, a ODS, respektive Pětikoalice, se tímto staví na rovinu tehdejšího tvrdého jádra KSČ. Černochová, jednající za naši Českou republiku, tak napodobuje Vasila Bilaka a zároveň se stává dalším důvodem, proč už bychom měli přestat sedět doma na zadku a nechávat si vše líbit. Stačilo přibližně 13 týdnů trvající období vlády této tragické sešlosti, a máme tady zase větší státní dluh, ze kterého Češi mají nulový přínos, ovšem celý ho zaplatí, dále 300 000 nových voličů ODS, Top09, KDU-ČSL či Pirstanu, které ale budou živit i ti, kteří tyto strany z vládní koalice nevolili. Také školství a zdravotnictví, zasažené přísunem cizinců a nakonec i nárůst nedostatku bytů, přičemž už byl slyšet návrh, že stát postaví Ukrajincům rodinné domy. Zároveň tu je 13procentní inflace, pohonné hmoty stojí nesmyslně vysoké částky, to samé platí o plynu i elektřině a potravinách. 13 týdnů vlády Petra Fialy znamená nulový přínos pro české občany, navíc postavené vůči Ukrajincům do role podlidí.

Pozvat Američany k nám je zradou všeho, co jsme od roku 1989 zažili. Naprosto nelogicky přestali naši politici od smyšlené aféry Vrbětice respektovat obchodního partnera a dodavatele strategických surovin Ruskou federaci, abychom v době konfliktu, do kterého nám zrovna nic není, zalezli co nejhlouběji do řiti strýčka Sama a lehli si zároveň jako hodní psíci na záda před bruselskou hydrou. Šašek z povolání, maskáčový komediant Zelenskyj vládnoucí v Kyjevě, přijímá jednu návštěvu za druhou. Fialu v neprůstřelné vestě a s blembákem na hlavě vystřídali Leyenová v módním outfitu a Johnson v ležérním obleku.

Leyenové ukázali v igelitu zabalené oběti Rusů, až se z toho teatrálně lekla, Johnson asi při vzpomínce na Skripala a novičok hned slíbil další zbraně. V reálu tam asi v okolí Kyjeva žádní ruští "vrahové" nejsou, mrtvoly se možná po představení v pytlích šly vysprchovat, ostatně by podobné divadlo, uskutečněné pro média, nebylo poprvé, a britský premiér asi také touží více po mrtvých a po válce, než po míru a klidu.

Přitom všem musí být jasné, že Rusové na Ukrajině neprohrají, a EU ani USA tam nepustí. Bez ohledu na zprávy z fronty v našich médiích, tvrdících neskutečné nesmysly o vítězném tažení ukrajinských jednotek. Herecké výkony politiků, létajících si do nyní tak oblíbené destinace, jsou výsměchem mediálních lží, hovořících o tvrdých bojích. 

Americké posádky u nás jsou však mnohem nebezpečnější, než si dokážeme připustit. Proč vstoupili Rusové na Ukrajinu? Jistě, především kvůli Donbasu, dále zlikvidovali biologické laboratoře, provozované pod dohledem Západu, zaměřili se na vojenské posádky a vyčištění země od nacistů, znemožnili zároveň rozšíření Severoatlantické aliance. U nás vláda půjde na ruku Sudeťákům, chce tu mít americkou armádu, v NATO už jsme, a nějaká ta laboratoř se tu jistě také najde. Pokud se tu vláda pustí do zabavování ruského majetku a bude chtít pokračovat v dodávkách zbraní na Ukrajinu, možná nadejde čas k tomu, že se díky délce letu některých raket staneme společně se Slovenskem prvním cílem v případě rozpoutání 3. světové války. Za to tedy vládě poděkujme, vlastně ani nebudeme mít čas jim ze srdce poděkovat. Opravdu jsou tak vymaštění a pořád jim to nedochází? Vše je nejspíše součástí nějakého šíleného plánu.

Zdroj: Jindřich Kulhavý, infokuryr.cz/n/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!