Jindřich Kulhavý: Další podvod vlády na české občany

22.04.2022

Sociální sítě jsou plné vtipů, směřujících proti vládě České republiky. Jak známo, vtip je často ideálním způsobem, jak vyjádřit realitu. Proto za nejlepší lze považovat ten, ve kterém se hovoří o Fialově vládě. Rozhodně totiž není nejhorší vládou od roku 1989, ale pravděpodobně už od roku 1918. A to není zrovna dobrá vizitka, uvědomíme-li si, že je u moci pouhých pár týdnů. Za tu dobu dokázala koalice naštvat solidní část Čechů, Moravanů a Slezanů, rozdat mnoho miliard korun, mizejících z našeho národního rozpočtu, a vytvořit z nás podřadné obyvatelstvo v kontrastu s tím, co dělá a jak se angažuje pro Ukrajince.

Novým počinem vlády je přidělování sociálního bydlení Ukrajincům. Tyto byty jsou dlouhodobě nedostatkovým zbožím na trhu a nestačí ani pro české zájemce z řad sociálně slabší části naší společnosti. I přesto vláda rozhodla, že přednostně budou přidělovány tyto byty ukrajinským imigrantům, navíc za nadstandardních podmínek. A to je třeba bez potřeby skládat tři nájmy dopředu. Také ceny za nájem jsou směšné proti tomu, kolik platí Češi.

Trochu odbočíme. Před 15 roky začaly privatizace bytů na Praze 3. Postupně docházelo k rekonstrukci domů a s prodlužující se dobou se postupně mění ceny za m2 tak razantně, že privatizující byty se v posledních letech kupují za dvojnásobnou až trojnásobnou částku. To i přes to, že v některých bytech se téměř nedá bydlet. Navíc někteří z nájemníků byty získali tzv. obálkovou metodou proti příslibu, že privatizace proběhnou do dvou až tří let. Přistoupili tak na podmínky dané městským úřadem, někteří z nich platí za měsíční nájem až trojnásobek běžných nájmů. Privatizace se však natolik protáhla, že v nájmech už zaplatili byty dva a dosud nic nevlastní. Možná si řeknete, že mohli odejít, jenže úředníci dávají nové blízké termíny, které jsou neustále odkládány. Nyní je tu riziko, že se vše změní a k bytům se dostanou zadarmo Ukrajinci. Plno nájemníků se něčeho podobného obává.

Naštvanost našich občanů právem roste. Žlutomodré šílenství už je otravné, drahé a naprosto nelogické. Kdo si omylem pustí večerní zprávy na České televizi a má to v hlavě srovnané, musí se mu přitížit. U poloviny informací, týkajících s Ukrajiny, se chtě nechtě přiznávají, že nejsou ověřené, což moderátorům nebrání nadále lhát o realitě. Příkladem je údajný masakr v Buči způsobený Rusy, přičemž k prokázání jejich pravdy slouží rozhovory s místními. Ani jeden z nich třeba ve středečním vydání neřekl nic o tom, že by Rusové byli viníky. Hovoří o tom, že se střílelo, vraždilo, ale neříkají kdo. ČT to však samozřejmě míří tím "správným" směrem, záznamy jsou sestříhané. I když už se veřejně ví, že to provedli Ukrajinci, tak u nás se pořád hlásá, že viníci jsou Rusové. Podpora nacionalistického klauna v čele kyjevské vlády je výsměch obětem ukrajinského řádění na východě, kde se o autonomii, nikoliv o samostatnost, ucházely Luhanská a Doněcká republika. Jejich obyvatelům šlo především o zachování ruštiny jako úředního jazyka. Je to tak nepochopitelné a nesplnitelné přání, aby se kvůli tomu muselo vraždit ve velkém?

Zasílání zbraní na Ukrajinu je zločinem, znamenajícím zbytečná úmrtí mnoha dalších lidí. Jejich rozdávání každému, kdo projeví zájem, je pouze prodlužování vraždění a bojů. Myslet si, že Rusko bude poraženo, je naivní. Samozřejmě může jít o testování toho, co Rusové vydrží, ale podle všeho je výzbroj, používaná Rusy na Ukrajině, druhořadá. Naopak ukrajinský šrot se má posílat do České republiky, kde by měl být opraven a znovu zprovozněn. Zdá se, že Fiala nemá dost a nedá si pokoj s provokacemi. Jeho vláda táhne naši republiku ke dnu. Místo toho, aby ministr průmyslu v Moskvě bojoval za dodávky plynu, ropy a dalších komodit, pokračuje v podřezávání větve našeho hospodářství. Vládní analfabeti vůbec netuší, co dělají. Dá se očekávat, že je nic nezastaví. 

Oblbování voličů Pětikoalice pokračuje, média setrvávají v protiruských blocích a idiotů, myslících si, že se bez ruského přírodního bohatství obejdeme, je stále dost. Tito bojovníci, projevující se nenávistí k Rusku, udělají nakonec z naší země globálního idiota, protože za mučedníka byl zvolen Zelenskyj. 

A tak si tu žijeme...

Zdroj: infokuryr.info/n/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!