Stav legislativní nouze?! To už není drzost, ale totální arogance!

21.02.2023

Předsedkyně Parlamentu ČR Pekarová-Adamová vyhlásila měsíční stav legislativní nouze. Ptáte-li se, jaký k tomu má důvod, tak kdo nevidí do zákulisních machinací na naší politické scéně, těžko ho bude hledat.

Pětikoalice má stoosmičkovou většinu, prosadí si tak cokoliv, co si zamane. Možná tu jsou obavy z následků připravovaného okradení seniorů změnou valorizace v době, kdy si politici razantně navýšili výplaty.

Urychlení přijetí změn některých podstatných zákonů je pro Pětikoalici natolik prioritní, že je ochotna zneužít i takové lumpárny, jakým je vyhlášení legislativní nouze v situaci, kdy k tomu neexistuje objektivní příčina. Jsme tak svědky doslova zvěrstva, kterého je parta zločinců kolem Fialy schopná. V plánu mají navyšování daní, dálničních poplatků, snižování důchodů, pozvání americké armády na naše území, zkrácení doby nástupu do vojenské služby v případě mobilizace, a možná jsou ve vládním šuplíku ještě další zrůdnosti. 

Je neuvěřitelné, kolik si toho tito bezcharakterní lidé beztrestně dovolí. Jako by nestačilo, že peníze, chybějící seniorům, končí v kapsách Ukrajinců - a to jak u kyjevských defraudantů, tak i mnoha přistěhovalců v naší zemi. Teď nemáme na mysli ty, kteří dřou na našich stavbách a jsou tady dlouhodobě. Naopak žluč se vaří, vidíme-li chování těch, kteří přišli nedávno. Tedy ať už hlučné a arogantní mládeže z jejich řad, či všudepřítomných ukrajinských řidičů s jejich luxusními vozy. Představa, že peníze odebrané seniorům končí v rukách těchto neužitečných lidí, je strašidelná.

Současná vláda je skutečně tím nejhorším, co nás mohlo dosud potkat. Arogance komunistů z padesátých let minulého století, nenasytnost kapitalistických elit, beztrestnost nacistických pohlavárů, neschopnost logického myšlení a mentální příslušnost k bohnické komunitě (myšlen místní blázinec), to vše se sešlo v jedné generaci vládních úředníků. Fiala, Stanjura a pár dalších se obrátilo za poslední roky o 180°. To, jak se prezentovali v době Majdanu, před parlamentními volbami v posledních volebních obdobích, byla lež. Naopak stávající doba naznačuje jasnou manipulací s jejich myšlením a názory. Prošli převýchovou, jejíž výsledky jsou pro české občany tragické. Kdo ji organizoval, hradil a vedl?

I přes zcela zjevnou neschopnost této vlády a vedení obou komor Parlamentu ČR existuje stále mnoho lidí, kteří je podporují. Je to nepochopitelné, ale tito sympatizanti s pětikolkou schvalují snižování životní úrovně české populace, navyšování daní i cen, přestože se to dotkne i jejich peněženky, a co je nejhorší, ukrajinizaci společnosti. Tyto občany poznáte podle ukrajinských symbolů na autech, nemovitostech a profilových fotografiích. Skládají se na zbraně pro Ukrajinu, obdivují Člověka v tísni či Lékaře bez hranic, jsou nadšenými Euroobčany, nenávidí cokoliv ruské a nabádají všechny (kromě sebe) bojovat na ukrajinskou frontu. Většinou mají zkreslené znalosti o minulosti a dějinách, nechají se vést mainstreamovými médii a podléhají ideologii, prosazované Bruselem a elitami. Diskusi moc nepřipouští. Takže jim ani není divný nově vyhlášený stav legislativní nouze, berou to jako způsob, jak se vzepřít opozici. Nenávist k Putinovi, Babišovi a SPD časem přejde i na Rajchla a jeho nově vzniklou stranu PRO.

Je proto důležité, abychom se zúčastnili 11. 3. 2023 demonstrace na Václavském náměstí. Přestože dosud jsme podobné akce vnímali sice pozitivně, ale jejich efektivita se jaksi příliš na změně chování vlády neprojevovala, ostatně se to ukázalo i v prezidentských volbách. Tentokrát jde ale asi o poslední příležitost projevit Fialovi, Pekarové, Rakušanovi, Stanjurovi a všeobecně ODS a Pirátům nedůvěru. Pokud se Václavské náměstí neotřese v základech, jsme ztraceni. Je třeba se sjednotit. Dramatičnost situace je evidentní, o čemž svědčí i nově navržená legislativní nouze.


Zdroj: autor: Jindřich Kulhavý, infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!