Joe Biden - první nelegální prezident USA?

08.11.2020

Vedení republikánské strany USA vyzvalo, aby se počkalo na konečné volební výsledky.

Předsedkyně Národního výboru Republikánské strany USA Ronna McDaniel uvedla, že média neurčují vítěze prezidentských voleb a je třeba počkat na oficiální sčítání hlasů.

"Média neurčují, kdo volby vyhraje, voliči to dělají. V mnoha státech je rozdíl mezi výsledky kandidátů minimální a počet hlasů stále probíhá a v některých státech budou přepočítány," napsala McDaniel v sobotu na Twitteru.

Dodala, že je třeba počkat na oficiální výsledky sčítání hlasů, stejně jako na výsledky vyšetřování možných padělků.

Vedení republikánské strany není v tomto volání osamoceno. Klidně se uvelebte u obrazovek a počkejte, co se bude dít. 

Sbor volitelů se schází až v prosinci. Pouze oni mají právo vyhlásit vítěze voleb. Trump a jeho tým podali žaloby k nejvyššímu soudu, na straně Trumpa stojí nejeden generální prokurátor jednotlivých států. 

Dosud byly zdokumentovány mnohé podvody s hlasy, včetně zcela průhledných typu "počítačové chyby", která přičetla hlasy pro Trumpa Bidenovi v objemu tisíců hlasů, nebo jiné "chyby v softwaru", která přičetla Bidenovi 140 tisíc hlasů. V oblastech, kde vládnou demokraté, nebyli republikánští pozorovatelé připuštěni ke sčítání hlasů, což je v rozporu se zákonem. Bylo tako zaregistrováno, že pro Bidena masivně hlasovali nebožtíci, a to údajně v objemu zhruba dvou milionů hlasů v 6 státech.

Soudce Nejvyššího soudu Samuel Alito dnes vydal nařízení, aby volební komise v Pensylvánii oddělila hlasovací lístky, obdržené po 20:00 v den voleb 3. listopadu, od ostatních. Jde o zásadní rozhodnutí, které může znamenat přelom ve volbách - prezidentem by v tom případě zůstal Trump.

https://leva-net.webnode.cz/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!