Jsme ve válce kvůli naší proukrajinské vládě!

29.04.2022

Nevážená vládo, jak se vám usíná s vědomím, že vás většina národa nenávidí, nechce s vámi mít nic společného a velmi lituje, že vás kdy kdo zvolil, čímž jste si zajistili teplá místečka s královským platem, která si vůbec nezasloužíte.  

Jak se vám žije s tím, že jste byli dosazeni jen díky změnou volebního zákona, protože jinak byste si ani neškrtli. Jak se vám žije s takovou porcí negativní energie, kterou na vás lidé svým znechucením z vašich činů posílají. Lidé vám dávají svůj odpor veřejně najevo a vůbec si neberou servítky, protože jste překročili Rubikon a už není cesta zpátky. Tuhle nenávist budete cítit až dokonce života, protože tak si to přeje národ, který ještě pořád myslí, že žije v nějaké demokracii. Tu jsme ztratili, když jste nám vnutili nouzový stav.

Pozoruji lidi a některé politiky jak odmítají slova premiéra Fialy, že jsme ve válce. Je mi líto, ale nyní s ním musím souhlasit. Ano, jsme ve válce s Ruskem díky proukrajinské vládě Fialy. Tím, že na Ukrajinu posílá těžkou válečnou techniku, předal Rusku zprávu o tom, že jsme s Ruskem ve válce. Sice není oficiálně vyhlášená, ale je tady. Nečekala jsem od těchto lidí nic dobrého, ale nečekala jsem, že nedokážou ovládnout svoji nenávist vůči Putinovi, že klidně vtáhnou naši zemi do válečného konfliktu. Stejně se chová Slovensko a Polsko, a já se ptám, koho jste se ptali? Jakým právem nás ohrožujete? Ne, vy jste se neptali svého národa, vy jste jednali o nás bez nás a ohrožujete nás nevídaným způsobem. Další Mnichov, ale tentokrát nás podrazili vlastní politici!

Vtáhli jste nás do války, berete nám svobodu, berete nám jistotu energií a zdražujete nám základní potraviny. Co nám vezmete příště?

Za chvíli nebude co, snad jen ta nudle u nosu z toho, jak nám bude zima. Zničili jste demokracii, zničili jste myšlení národa a cítíte se jako vládci svých poddaných, kteří vám nestojí ani za pohled. Měli byste vědět, že zdravé jádro národa překoná vše a jednou se budete zodpovídat za dobu své vlády, kdy se vše hroutilo pod vašima rukama. Pokud nevyřešíte energie a továrny se začnou zavírat, tak vám nepomůže ani svěcená voda, protože pak bude v naší zemi opravdu zle, a to už bych, být vámi, měla velký strach.

Asi neznáte větu: "Hněv lidu, hněv Boží."

Ráda vám ji připomenu a zase jsem se ubezpečila, že mizerové se táhnou celou historií našeho světa jako prohnilá cháska. Stačí si přečíst další nadčasové verše.

William Shakespeare

Jsem unavený, nechce se mi žít,
když lumpovi se metál připíná
a nuzná nicka chce se dobře mít
a čistou víru každý proklíná
a zlatý věnec zdobí ničemu
a dívčí cudnost špatně končívá
a dokonalost není k ničemu
a vláda v slabých rukou spočívá
a úřad bdí nad tvůrčí čistotou
a rozhodují blbci s tituly
a nazývají pravdu prostotou
a dobro k veslu zla si přikuli:
vším znavený bych smrt měl lehce brát,
však opustil bych i tu, co mám rád.

Pokud byste chtěli pro národ dobře, vezměte si příklad z jednoho evropského státníka. Rozhodně to není ten náš.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!