Lékařská konference: krev očkovaných a neočkovaných 

01.01.2022

V Praze proběhla 11. 12. 2021 mezioborová lékařská konference. MUDr. Monika Waksmundská odebrala kapku krve dobrovolníkům přímo na místě (očkovaným proti covidu-19 i neočkovaným) a poté ji ihned zkoumala pod mikroskopem a prezentovala výsledky, které opravdu stojí za to vidět a přemýšlet o nich.

1/ Krev před vakcínou p. M. Samka (13.11.2021)
1/ Krev před vakcínou p. M. Samka (13.11.2021)

Nejprve lékařka uvedla výsledky zkoumání krve p. M. Samka před vakcinací (obr. 1) a po vakcinaci (obr. 2). Bylo zjištěno, že po vakcinaci se krvinky chovají úplně jinak, vytvářejí "ruličky", shlukují se, vytvářejí agregace (tzn. krvinky nemají mezi sebou žádný prostor, nalepují se a překrývají). Lékaři si kladou otázku, jak je možné, že krev před vakcinací je naprosto v pořádku, ale po vakcinaci krevní obraz rozhodně v pořádku není. 

2/ Krev po vakcíně p. M. Samka (27.11.2021)
2/ Krev po vakcíně p. M. Samka (27.11.2021)

MUDr. Waksmundská přímo během konference před zraky účastníků odebrala kapku krve jedné dobrovolnici, která uvedla, že má za sebou dvě dávky od společnosti Pfizer (2. dávku dostala v dubnu 2021), a dál se rozhodla, že na třetí dávku již nepůjde. Lékařka na místě demonstrovala její krevní obraz (obr. 3a, 3b), přičemž zjistila, že krvinky tvoří opět agregace, shluky, ruličky - což svědčí o tom, že "krvinky mají problém", je to obraz jakési "toxikózy" (je tam toxin, který ruší přirozený náboj krvinek a vytváří nepřirozené shluky krvinek). 

3a/ Krev očkované dobrovolnice, odebraná přímo na konferenci
3a/ Krev očkované dobrovolnice, odebraná přímo na konferenci
3b/ velká agregace
3b/ velká agregace

Na dotaz, co shluky a agregace krvinek způsobují, lékařka odpověděla, že krvinky nemohou plnit svou funkci, nemohou být nositelem kyslíku, takže dochází k odumírání tkání, problémům se zrakem, trombózám v mikrocirkulaci na sítnici, oslepnutí, potížemi se sluchem, atd. Záleží na velikosti a umístění shluků a agregací - pokud bude v mozku, může dojít např. motání hlavy, mozkové cévní příhodě, atd.

Poté lékařka odebrala kapku krve zdravotní sestry Anny Skálové z Liberce, která neprodělala covid, ani nebyla očkovaná, a provedla stejný test pod mikroskopem, jako u předchozí dobrovolnice. Její krev byla absolutně v pořádku (obr. 4). Kromě jiného zdr. sestra uvedla, že v nemocnici, kde pracuje, bylo všem zdravotníkům zakázáno poskytovat oficiálně médiím či na sociální sítě jakékoli informace, fotografie či stanoviska ohledně očkování a covidu-19 bez souhlasu nadřízeného manažera.

4/ Krev neočkované zdr. sestry, odebraná přímo na konferenci
4/ Krev neočkované zdr. sestry, odebraná přímo na konferenci

Na závěr ještě lékařka získala kapku krve od dobrovolnice, která nebyla očkovaná, a před třemi týdny prodělala covid-19 (měla mírnější příznaky: mírnou teplotu, rýmu, velkou únavu). Jak žena uvedla, před onemocněním covidem dlouhodobě užívala vitamíny D a C, které užívala i během nemoci. Její krevní obraz (obr. 5) vypovídá o tom, že u ní proběhla nějaká mírná (obyčejná) viróza. 

5/ Krev ženy, která prodělala před třemi týdny covid
5/ Krev ženy, která prodělala před třemi týdny covid

Proč se tím nikdo nezabývá?! Proč se nikdo neptá?! Bohužel existují lidé, kteří po vakcinaci zemřeli, a není to hoax. Lékaři se dotazují, proč se tím nikdo nezabývá.

Toto video je výzvou pro každého občana ČR, aby se nad tím zamyslel a pořádně zvážil svá rozhodnutí. Dále je to výzva pro vědce, kteří po dvou letech mohli mít nasbíráno mnoho výsledků a již dávno jsme mohli vědět víc! Na co všichni ti vědci a laboratoře čekají?! Kdybychom měli více skutečně pravdivých informací, nebylo by tolik stresu ve společnosti, která nemusela být rozdělená tak, jak je tomu dnes.  

Celé video je možné shlédnout zde: https://otevrisvoumysl.cz/kapka-pro-zivot-1-dil-srovnavani-krve-ockovanych-a-neockovanych-z-lekarske-konference-v-praze-11-12-2021/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!