P.C.Roberts: Republikáni jsou stranou hlupáků

04.10.2019

V roce 1970 označil Irving Bristol republikánskou stranu za "stranu hlupáků" - a nyní se pravdivost jeho slov potvrzuje. 

Aféra Russiagate a probíhající pokus svrhnout prezidenta Trumpa jsou velmi pobuřující. Neexistují totiž absolutně žádné důkazy pro obvinění, kterými demokraté a americká média společně se zpravodajskými agenturami po celém světě Trumpa očerňují. Ale zato víme o mnoha zločinech, spáchaných za Obamova režimu - mj. aféra Russiagate. Existuje řada důkazů o tom, že Obamova FBI zakryla zločiny Hillary Clintonové, a vlastníme též důkazy o tom, že bývalý ředitel CIA Brennan aféru Russiagate vykonstruoval a za pomoci falešných tvrzení ji uvedl do pohybu.

Demokraté a jejich manipulátoři stojí také za probíhajícím pučem proti Trumpovi, to je nepopiratelné. Pár vzdělanců a rozumně uvažujících Američanů v tom mají jasno. Nyní se ukáže, zda lhostejní a důvěřiví američtí občané uvěří propagandě, která na ukončení demokratického života ve Spojených států tvrdě pracuje. Něco zde ještě zůstane, ale už to nebude taková Amerika, jakou kdysi bývala. 

Trumpova administrativa by měla podat žalobu na demokraty, kteří již tři roky pilně pracují na pobuřování amerického lidu. Vždyť toto pobuřování lze okamžitě zastavit vznesením žaloby na demokraty za spiknutí proti prezidentovi Spojených států, a současně na tvůrce propagandy a média, neboť záměrně a falešně informují veřejnost s cílem ovlivnit výsledek příštích voleb.

Obžaloby na skutečné kriminálníky nebyly vzneseny.  

Televize CBS, která je zaměřená proti Trumpovi, uvádí, že 65% Američanů podporuje impeachement proti Trumpovi a 45 % Američanů jej odmítá. Jde sice o hrubý odhad, který je nejspíše "přikrášlen" v neprospěch Trumpa, ale blíží-li se tato čísla alespoň trochu realitě, jde o náznak, že většina Američanů věří tomu, co jim média předkládají. 

Ale zpět k oněm dosud nevzneseným žalobám na demokraty a otázce, proč nebyly dosud vzneseny. Odpověď je jednoduchá: Republikáni jsou prostě hloupí. Znám je dobře, protože jsem mezi nimi pobýval 25 let.

Trumpovi republikánští poradci jsou zřejmě tak slepí, že si neuvědomují, že samotnému Trumpovi hrozí v současnosti impeachment, tedy odchod z prezidentské funkce - a to zcela bez důkazů. Je jim milejší ztratit svého prezidenta, který je obviněn bez důkazů, než zažalovat minulého prezidenta, který je skutečně vinen?

Je-li tomu tak, pak je republikánská strana skutečně stranou hlupáků a Irving Bristol nevyslovil nic jiného, než pravdu.

Zdroj: paulcraigroberts.org, zkráceno