KONEC LŽÍ O VAKCÍNÁCH PROTI COVIDU-19

07.08.2021

Aféra okolo nakažených sportovcích z ČR na letošní olympiádě v Tokiu až neuvěřitelně odkryla skutečnou situaci a lži okolo tzv. "covid vakcín".

1. Díky tomu, že Japonci testují bez výjimky jak očkované tak neočkované účastníky olympiády, se prokázalo, že vakcíny nebrání tomu, aby se člověk opětovně nakazil a přenášel covid infekci. Prokazatelně se covidem nakazili již dvakrát očkování čeští sportovci!!

2. Před odletem se to v ČR nezjistilo, protože plně očkovaní lidé se u nás na rozdíl od Japonska záměrně netestují, aby se výše uvedený fakt nedostal k lidem, kteří se teprve rozhodují, zda se mají vůbec nechat očkovat. 

3. Dalším zásadním důkazem, že vakcíny na covid nebrání přenosu koroinaviru je to, že i plně očkovaní lidé musí dále nosit roušky. Vakcíny jim pouze snížily riziko těžkého průběhu covidu (což úplně nepotvrzuje skutečnost, že už došlo a dochází k úmrtí očkovaných lidí), ale stále mohou covid virus přenášet na druhé lidi a ohrožují tak jejich zdraví.

4. To znamená, že tyto vakcíny nevytvářejí žádnou kolektivní imunitu vůči covidu a zvláště vůči jeho novým mutacím (kmenům), což se používá jako hlavní argument pro jejich propagaci. Žádnou tečku za covidem neudělají a ani nemohou, jak to ostatně vidíme v mnohem více proočkovaných zemích, jako je Izrael a Velká Británie, kde počty nakažených očkovaných prudce stoupají.

5. Z tohoto důvodu je naprosto nesmyslné vytvářet jakoukoli diskriminaci neočkovaných a výhody pro očkované, protože obě skupiny obyvatel mohou přenášet covid infekci stejně. Veškeré "covid pasy" jsou tedy podvod a jen slouží jako nástroj pro zavádění totalitní diktatury pod lživou záminkou ochrany veřejného zdraví.

6. Skutečné vakcíny fungují tak, že zabrání opětovnému nakažení a přenosu infekce. To ale tzv. "covid vakcíny" neumí, jak se právě v Japonsku prokázalo, a proto bychom je vůbec vakcínami neměli nazývat, protože definici vakcíny prostě nesplňují. Správně bychom je měli nazývat injekčně podávaným lékem, který by měl po omezenou dobu několika měsíců snižovat (?) riziko těžkého průběhu covid.

7. Snížit riziko těžkého průběhu covidu ale dovede stejně nebo i lépe celá řada levných léků a vitamínů - jako je zinek, vitamíny D a C - a léky ivermectin, hydrochlorochin, což jsou přípravky, které nemají těžké nepříznivé vedlejší účinky jako tzv. covid vakcíny, po kterých již prokazatelně umírají naočkovaní lidé na zánět srdečního svalu a trombózy.

8. A hlavně, pokud si jednou necháme tyto covid vakcíny píchnout do těla, je to nevratné a nic už je z našeho těla nedostane ven. To se u výše zmíněných levných léků podávaných orálně neděje.

9. Přesto všechno jsou nám tyto nebezpečné covid ne-vakcíny zdravotnickými a státními autoritami dále účelově prezentovány jako jediné řešení a propagovány formou každodenníhi lhaní, strašení, vyhrožování a podplácení. PROČ?

Závěry z výše uvedeného si udělejte sami.

Zdroj: czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!