Kulhánek si spletl funkci ministra zahraničí s Úřadem protektora 

13.07.2021

Kulhánek si spletl funkci ministra zahraničních věcí s Úřadem protektora a komunikuje jako za okupace, nejprve cizím jazykem a teprve potom česky! Američané po zpackaném atentátu na Haiti spustili operaci na Kubě, aby odvedli pozornost od svého mezinárodního terorismu, kterého se na Haiti dopustila skupina žoldáků, vycvičených v USA a pod vedením dvou Američanů s napojením na CIA! Známe podrobnosti skandálu, který nebere konce! Když se Washingtonu někdo znelíbí - a to (nejen) v Latinské Americe - najme si žoldáky, k nim přidá naturalizované americké poradce a prezident banánové republiky je sprovozen ze světa!

To by nebyla Česká republika, aby její ministři zase neudělali nějakou protivlasteneckou "tečku". Celé je to přitom součástí mohutného mezinárodního skandálu, se kterým nemá Česká republika nic společného, tedy až do dnešního dne. Ministr zahraničí ČR a člen Bakalova Aspen Institutu Jakub Kulhánek totiž měl dnes nutkavou potřebu zavděčit se americkému ministerstvu zahraničí obzvláště okatě, a tak dnes publikoval podivný text na Twitteru, čehož si všimli i někteří novináři v zahraničí. Je normální komunikovat nejprve v cizím jazyce s vlastními českými voliči?

Jakub Kulhánek totiž uveřejnil dvojjazyčný text na podporu demonstrací a nepokojů, které včera v neděli na Kubě rozpoutala americká vláda telefonickými příkazy z USA kubánské opozici a kódovaným signálem ke spuštění nepokojů. Ulice Havany jsou zaplavené lidmi z opozice... Kulhánek totiž na Twitteru napsal nejprve anglicky, že jeho ministerstvo stojí za právem Kubánců na protest, a teprve až dole pod tím napsal tento vzkaz česky. To však není to nejhorší. Spousta jeho příspěvků na Twitteru postrádá jakýkoliv český překlad, všechno je psáno, až na výjimky, pouze v cizích jazycích.

Nejprve anglicky, potom česky... Kulhánek napsal podporu španělsky mluvícím kubánským demonstrantům.

Český ministr už nepovažuje za nutné psát ve svém úřadu česky? Prioritně česky? Jakub Kulhánek si zřejmě spletl funkci ministra zahraničí ČR s Úřadem protektora pro Čechy a Moravu, zmocněnce Úřadu pro styk s Říší, který za Protektorátu představoval spojku mezi loutkovou protektorátní vládou Emila Háchy v Praze s Berlínem. Typickým znakem úřadu byla pouze a výhradně němčina, pouze příkazy a instrukce nižším úředníkům a orgánům se předávaly dvojjazyčně, nejprve psané německy a poté pod tím česky. Při pohledu na Kulhánkův Twitter vidíme doslova "protektorátního úředníka".

Každý ministr zahraniční reprezentuje vlastní stát a své výroky sděluje nejprve ve svém jazyce, a teprve poté v jazyce cizím, je-li to třeba. Proč jsme byli na tuto divnou jazykovou komunikaci ministra vůbec upozorněni? Protože jako ministr opět zatahuje Českou republiku do další americké zpravodajské hry, tentokrát na Kubě. Tam totiž začaly v neděli protesty, které byly přes noc svolány skrze kubánskou opozici na pokyn amerického ministerstva zahraničí. Chtějí snad Američané provést na Kubě převrat? Ale kdepak, je to obyčejné vrtění psem a úporná snaha odvést pozornost médií od zpackané operace a skandálu na Haiti.

Američané oddělali prezidenta Haiti, protože se v poslední době příliš paktoval s Číňany a jejich penězi

Světová média se začala intenzivně zajímat o zavraždění haitského prezidenta Jovenela Moiseho, kterého odkráglovalo komando kolumbijských žoldáků, vycvičených v USA a pod velením dvou naturalizovaných Američanů haitského původu, kteří celému komandu veleli. Prezidenta zavraždili v jeho ložnici a naládovali do něj podle informací 12 nábojů, vypálených z automatických zbraní. Poté vzali nohy na ramena a běželi se ukrýt na velvyslanectví spojence USA č. 1 na Haiti, na ambasádu Taiwanu. Jenže haitská vláda, přestože je zkorumpovaná, tento atentát nerozdýchala a rozhodla se, že si nenechá "srát na hlavu".

Haitská armáda se vykašlala na mezinárodní právo o výsostných územích a vtrhla na velvyslanectví Taiwanu a pozatýkala pachatele atentátu. Podle Taipeie to nebylo vtrhnutí, ale přátelské "umožnění vstupu" haitským bezpečnostním silám. Několik atentátníků je stále na útěku. Nyní probíhají výslechy a stopy vedou podle posledních informací - což není překvapení - k americké CIA, která podle všeho provedla operaci na objednávku Bílého domu, anebo jmenovitě někoho z Pentagonu. Bývalý prezident Jovenel Moise totiž začal představovat pro USA obrovskou hrozbu, a to v podobě Číňanů.

V roce 2010 postihlo Haiti obrovské zemětřesení, ze kterého se země dodnes nevzpamatovala a obrovsky se zadlužila kvůli své obnově. Jenže kvůli korupci došlo k rozkradení většiny peněz z ciziny, přičemž v drtivé většině případů nešlo o sbírky nebo dary, ale o obyčejné a tvrdé půjčky, které země nedokáže splácet. Prezident Jovenel Moise byl nakloněný Západu.

Haiti byla dokonce první země v Latinské Americe, která uznala nezávislost Taiwanu a tím chtěla přilákat do země investice, jenže těch investic bylo málo, které Haiti nijak nepomohlo. Do celé věci se začala angažovat Čína. Jak uvedl v září 2019 taiwanský list Taiwan News, Čína nabídla Haiti jako jediná země na světě bezúročné půjčky. V listopadu 2020 zaslala Čína na Haiti zdarma zdravotnickou pomoc kvůli covidu. Média přinesla rozporuplné informace, Taiwan později dokonce popřel, že umožnil atentátníkům úkryt na své ambasádě, a že se do ní vloupali bez vědomí Taipeie.

Taiwan je strachem "podělaný až za ušima", na jejich ambasádu se prý atentátníci vloupali, rozhodně je prý neukrývali!

Jedenáct mužů, podezřelých z účasti na atentátu, bylo zatčeno ve čtvrtek poté, co tchajwanské velvyslanectví prý dalo policii povolení ke vstupu do objektu, uvádí se v prohlášení, zveřejněném v pátek na webových stránkách velvyslanectví. 

"Tchaj-wan jako zodpovědný člen mezinárodního společenství a dlouholetý věrný přítel a důvěryhodný partner republiky Haiti okamžitě souhlasil a povolil haitské policii provést pátrání s cílem hledat spravedlnost a co nejdříve zjistit pravdu o tomto incidentu," uvádí se v prohlášení.

Haitská policie ve čtvrtek uvedla, že komando vrahů tvořilo 26 kolumbijských státních příslušníků a dva Američané haitského původu, kteří podle předběžného vyšetřováni sloužili ve skupině jako velitel a zástupce velitele komanda. Samotné tchajwanské velvyslanectví neuvedlo národnost podezřelých zadržených na jeho půdě, která se nachází nedaleko Moiseho rezidence, kde byl zastřelen. Mluvčí tchajwanského ministerstva zahraničí Joanne Ouová uvedla, že ostrovní ambasáda byla z bezpečnostních důvodů uzavřena, protože po atentátu bylo zavedeno na Haiti stanné právo, a všichni zaměstnanci až do odvolání pracují z domova.

"Časně ráno 8. července bezpečnostní pracovníci velvyslanectví objevili skupinu plně ozbrojených, podezřele vypadajících osob, které pronikly přes bezpečnostní perimetr a vstoupily na nádvoří. Bezpečnostní firma okamžitě provedla tísňové volání, aby informovala zaměstnance velvyslanectví i haitskou policii," uvedla. V reakci na žádost haitské vlády tchajwanské velvyslanectví okamžitě souhlasilo s tím, že umožní policii vstoupit do svých prostor, aby provedla prohlídku a zatýkání, a zajistila tak, aby zvítězila spravedlnost a vyšla najevo fakta, týkající se tohoto incidentu, zdůraznila.

Dolarové uznání Taiwanu banánovými republikami pod kuratelou USA

"Haitská policie zahájila operaci 8. července kolem 16:00 a zatkla 11 ozbrojených podezřelých osob. Operace proběhla hladce a podezřelí nekladli při zatýkání odpor," uvedla Ouová a dodala, že policie odvezla muže k vyšetřování. Při první prohlídce velvyslanectví bylo zjištěno, že byly rozbité některé dveře a okna, ale žádný jiný majetek nebyl ztracen ani poškozen, uvedla. Dodala, že tchajwanské ministerstvo zahraničí dalo velvyslanectví pokyn, aby posílilo bezpečnostní opatření a pečlivě sledovalo další vývoj.

Haiti je jednou z 15 zemí, které uznávají Taipei namísto Pekingu. Většina těchto zemí se nachází v Latinské Americe a ostrovních státech v Tichomoří. Říká se tomu "dolarové uznání Taiwanu". Tyto země údajně dostávají od USA zaplaceno za to, že uznávají Taiwan, i když samotné USA dodnes samostatnost Taiwanu neuznaly.

Mezinárodní právo nařizuje, že hostitelská země může vstoupit do diplomatických misí cizí země, jako jsou velvyslanectví a konzuláty, pouze poté, co k tomu dostane výslovné povolení. V důsledku toho byly v průběhu několika staletí zaznamenány desítky případů, kdy jednotlivci - od svržených vůdců a politických disidentů až po drobné zločince - uprchli na diplomatické mise ve snaze vyhnout se dopadení orgány hostitelské země.

Moise byl ve středu v časných ranních hodinách dvanáctkrát střelen. Jeho manželka byla po těžkých zraněních letecky převezena na Floridu do USA soukromým tryskáčem bez registračního čísla, které bylo na směrovce stroje přelepené černou izolační páskou. Stroj podle informací patřil právě CIA. Přesné motivy vraždy zůstávají nejasné, podle haitských úřadů však byli zabiti nejméně tři podezřelí, sedmnáct osob je ve vazbě a osm dalších zůstává na útěku.

Kolumbijská vláda přislíbila pomoc při vyšetřování s tím, že nejméně šest členů nájemné vraždy bylo zřejmě vysloužilými příslušníky její armády s výcvikem v USA na vojenské základně Fort Bragg v Severní Karolíně v USA. Vražda prezidenta podle novinářů souvisí s jeho posledními výroky z dubna tohoto roku, kdy hovořil o potřebě mohutných investic na Haiti, které USA a ani západní partneři nechtějí Haiti poskytnout, a že jedinou zemí, která je ochotna pomoci s přestavbou zničené země, je Čína a její investice.

Čína by oslabila americkou moc v Latinské Americe - proto musel prezident Haiti zemřít

Pokud by Čína získala vliv na Haiti, představovalo by to obrovské nebezpečí pro americkou dominanci v Latinské Americe, která dosud nemá konkurenci. USA jsou pánem zemí latinské Ameriky, ale příchod Číny by přinesl nové mocenské rozložení, kdy by se USA musely dělit s Čínou o moc v regionu. A k tomu není Washington připraven.

Moise by nedokázal čínským penězům dlouho odolávat a Čína by Haiti ovládla a vytvořila ze země předsunutou základnu v Karibiku. Došlo tedy k tomu, co Američané umí nejlépe, když jim dojdou diplomatické karty: najmou žoldáky z Kolumbie a do čela komanda nasadí několik naturalizovaných Američanů, aby stopy nevedly k americké vládě. Ve skutečnosti všechno vede k americké CIA, ten rukopis je profláknutý.

Jelikož Washington potřebuje odvést mezinárodní pozornost od skandálu na Haiti, došlo ke spuštění nepokojů na Kubě s cílem odvedení pozornosti médií od Haiti, aby média začala přinášet obrázky z Kuby, namísto z Haiti - aby se to prostě zametlo pod koberec a média na Haiti zapomněla. Propuknutí nepokojů v Havaně tak zaplní všechna západní média a různí podržtaškové a Kulhánkové ihned uvidí svoji příležitost a začnou psát anglicky své podpory kubánskému lidu, přičemž na Kubě se mluví španělsky a kreolsky! 

Ten výrok není určen Kubáncům, ale americkému místodržitelství v Praze. Česko se musí zase připojit k další americké "sviňárně", k dalšímu vrtění psem s cílem odvést pozornost od nájemné vraždy prezidenta Haiti skupinkou kolumbijských žoldáků se dvěma Američany v čele. 

Je mi zle a na zvracení z takového českého ministra. Když už podporujete Kubánce, mistře ministře, tak jim to alespoň napište v jejich rodné řeči, které rozumí, a ne v řeči vašich páníčků z Washingtonu! 


Zdroj: infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!