Kyjev chce po vítězství nad RF rozdělit obyvatele 

01.06.2023

Arestovič v Tel Avivu na konferenci vylíčil, jak kyjevský režim po vítězství nad Ruskem rozdělí obyvatele Krymu a Donbasu do celkem tří nápravně-výchovných skupin, přičemž ta první skupina by raději měla vzít nohy na ramena!

Kyjev přišel o úplně poslední válečnou loď a z velké plánované ofenzívy je nakonec jen pár teroristických útoků! Celé to prý ale začne okolo 22. června na 82. výročí zahájení operace Barbarossa!

Bývalý poradce prezidenta Volodymyra Zelenského si udělal výlet do Izraele a nezačalo to dobře. Po příletu do Tel Avivu ho prý na cestě z letiště natáhl rusky mluvící taxikář, zřejmě jeden z několika milionů ruských židovských imigrantů, kteří se po rozpadu Sovětského svazu přestěhovali do Izraele. Arestovič se o zážitek podělil během posledního streamu a podle jeho názoru ho taxikář poznal, a tak ho prostě natáhnul na ceně jízdy, údajně asi desetkrát, než kolik činí místní tarif.

Jenže to není v podstatě nijak důležité ve srovnání s tím, co od Arestoviče zaznělo na konferenci, na kterou byl pozván. Alexej Arestovič na konferenci o Ukrajině prozradil, co se chystá na Krymu a Donbasu po vítězství Ukrajiny nad Ruskem. Jedna z divaček v sále se ho zeptala, co by měli udělat kolaboranti (rozuměj obyvatelé Krymu a Donbasu) po porážce Ruska, a Arestovič jí na to odpověděl, že Kyjev má plán, že bude dělit obyvatele těchto regionů do tří skupin.

Video: https://aeronet.news/video-arestovice-nejprve-v-izraeli-okradl-rusky-taxikar-a-potom-v-tel-avivu-na-konferenci-vylicil-jak-kyjevsky-rezim-po-vitezstvi-nad-ruskem-rozdeli-obyvatele-krymu-a-donbasu-do-celkem-3-skupin/

První skupinou budou dobrovolní kolaboranti, kteří se rozhodli spolupracovat s Ruskem. Ti prý podle Arestoviče na nic čekat nebudou, a jakmile se ukrajinská armáda přiblíží, vezmou nohy na ramena a utečou do Ruska. To prý pro ně bude rozumné řešení, protože by dopadli špatně, pokud by zůstali a SBU (ukrajinská tajná služba) by se jich poté ptala, co dělali celých 9 let na Krymu a Donbasu.

Druhou skupinu budou tvořit oportunisté, kteří kolaboraci s Rusy mohli odmítnout, ale rozhodli se kolaborovat, aby jim zůstala práce na obživu. Ti prý nebudou zastřeleni, ale dostanou nějaký trest jako např. že 10 let nebudou smět volit, případně jim propadne majetek, nebo dostanou tučnou peněžní pokutu. 

Třetí skupinu budou tvořit důchodci, kteří přijali třeba ruský pas proto, aby se mohli léčit. Na ty prý žádné sankce nebudou.

Arestovič odhalil, že Kyjev chce začít po vítězné válce dělit obyvatele Krymu a Donbasu na skupiny podobně, jako to plánoval Hitler v projektu Generalplan Ost

Co je zajímavé, je skutečnost, že Arestovič celou dobu mluvil o ukrajinských občanech, nikoliv o Ruské armádě nebo o Rusech, ale pouze o Ukrajincích s ruskou národností, případně o Ukrajincích, kteří nechtěli po roce 2014 již dál žít pod ukronacistickou juntou, která se chopila moci během státního převratu v zimě v roce 2014. Všechno toto plánování skutečně v Kyjevě probíhá, úplně stejně, jako byl pečlivě plánován nacistický mamutí plán Generalplan Ost, který plánoval, co se bude dít po porážce Rudé armády a po dobytí SSSR.

Rovněž německá moc plánovala rozdělit obyvatelstvo do skupin, a shodou okolností rovněž do tří skupin, které měl mít pod kontrolou nově zřízený Říšský osidlovací úřad, který měl mít pod kontrolou Heinrich Himmler, ale to až poté, co došlo k atentátu na Reinharda Heydricha. On totiž měl být po válce ředitelem tohoto úřadu a měl řídit proces přesídlení evropských národů na prostory dobytého SSSR s cílem rozvinutí agrokultury a průmyslu, k čemu bylo v Rusku málo místních lidí.

Alexej Arestovič na konferenci v Tel Avivu
Alexej Arestovič na konferenci v Tel Avivu

Gruppe A označovala občany Říše. Tato skupina měla být privilegovaná a jako jediná měla mít plná říšská práva se svobodou pohybu po nové říši.

Gruppe B byla určena pro obyvatele Říše bez říšského občanství, kteří neměli židovský původ. Ti měli pracovat na budování Germanie jako pracovní a námezdní síla, přičemž by neměli právo zastávat pozice ve státní správě, ale mohli by mít pozice v místních samosprávách. Cestovat po Germanii by mohli jen s povolením úřadů. Obyvatelstvo Evropy, které by spadalo do skupiny B, by mělo povinnost tzv. relokace, tedy povinnost nechat se přesídlit za prací, a to právě na území dobytého SSSR, především k práci v zemědělství, průmyslu a na stavbě silnic a železnic.

Globalisté kopírují z nacistického plánu systém indukce genderového zneplodnění populace ve vyčleněné skupině

Poslední skupinou byla Gruppe C a ta byla určena pro obyvatele Evropy a příslušníky etnických menšin, určených k vyhlazení. Měli mít rovněž povinnost relokace, ale na rozdíl od skupin A a B neměli mít právo na plození dětí a měli mít úplný zákaz volného pohybu a cestování z určených míst pobytu.

Zneplodnění se mělo dosáhnout převýchovou, lobotomiemi, kastracemi, dobrovolnou změnou pohlaví, eugenicky formou LGBT indoktrinace ve školách a dalšími praktikami, kdy některé z nich dnes globalisté z tohoto plánu oživili, oprášili a dnes je znovu používají k indukci zavedení neplodnosti formou gender-propagandy! S určitým odstupem lze říct, že globalisté za členy Gruppe C v dnešní době považují celou západní populaci bílého muže a bílé ženy. To jen na okraj této historické vsuvky, jak se procesy opakují (!).

Odkaz na nacistické procesy řízení je po roce 2014 na Ukrajině přítomný úplně všude
Odkaz na nacistické procesy řízení je po roce 2014 na Ukrajině přítomný úplně všude

Vítězství Ruska je proto otázkou přežití bílé rasy na této planetě. Po porážce Ruska by došlo k obnově a doslova k vytažení zaprášených plánů nacistů na Generalplan Ost, přičemž jediným rozdílem, v čem by se to lišilo od nacistů, by byly jiné uniformy, jiné vlajky, jiné zbraně, ale vše ostatní by bylo do písmene zachováno podle plánu Generalplan Ost. 

Ještě jeden rozdíl byste našli. Ten plán dnes není namířen proti Židům, ale proti rodině bílého muže a bílé ženy. Vidíte, že Arestovič již odhaluje, jak Kyjev bude chtít prakticky 5 milionů obyvatel Krymu a Donbasu segregovat do 3 skupin, úplně přesně podle vzoru nacistů.

Rusko přitom může prohrát jen tehdy, pokud v Kremlu dojde ke zradě, anebo k vojenskému převratu v generálním štábu ruské armády, kdyby se vojáci obrátili proti ruskému národu.

Rusko si musí dát pozor na Bělogvardějce v ruské armádě a jejich děsivý odkaz, který je znovu aktuální

Pozor, pokud jde o Rusko, to už má s tím bohaté zkušenosti, když po bolševickém puči vznikly v ruském generálním štábu tzv. Bílé gardy a v jejich řadách sloužili Bělogvardějci. To byli samozřejmě podpindos tehdejší londýnské a západní šlechty. Na oko jako bojovali na straně svržené carské rodiny, ale to byla maskírovka. Bílé gardy byly nástrojem Londýnských kanceláří na rozpoutání občanské války v Rusku poté, co se Bolševici ujali moci a Trocký nedokázal do čela země a nově vzniklého SSSR instalovat londýnské a prozápadní kádry.

Ukrajina přišla podle ruského ministerstva obrany o poslední válečnou loď své Černomořské flotily. Ruské rakety v pondělí poslaly ke dnu výsadkovou loď Jurij Olefirenko, která se potopila v přístavu v Oděse. Tím skončilo ukrajinské námořnictvo v Černém moři. Rusko zvítězilo.

Výsadková loď Jurij Olefirenko
Výsadková loď Jurij Olefirenko

Ale v západních médiích o tom ani čárka, ani písmenko. Západní agentury jen suše konstatovaly, že podle neověřených informací došlo k potopení ukrajinského "člunu" v Oděse. Takhle přesně funguje válečná propaganda. Když nejsou výsledky na bojišti, tak se nahrazují propagandou. Úplně a přesně takovou, jakou předvedl Arestovič v Tel Avivu, anebo jako předvádí americký senátor Lindsey Graham, že Ukrajina prý chystá největší ofenzívu, kterou Evropa nepamatuje od konce II. sv. války.

To je samozřejmě propaganda, protože Ukrajina žádnou obrovskou ofenzívu spustit nemůže, protože na to nemá čísla. A tím myslím nejen čísla a počty techniky, ale především mužů. Kompars 60 000 mužů, kteří se o ofenzívu snaží již měsíc, ale průzkumy bojem jim selhávají, jsou toho nejlepším důkazem. A proto ukrajinská GUR namísto velké ofenzívy provádí rozdrobený terorismus v Rusku.

Dojde k útoku NATO na Rusko během 82. výročí spuštění německé invaze do Sovětského svazu?

Od 11. do 12. července se bude ve Vilniusu v Litvě konat summit NATO, ale ještě předtím okolo 22. června na 82. výročí spuštění operace Barbarossa, má prý dojít ke spuštění slavné ukrajinské ofenzívy. V té samé době má nad Evropou probíhat dosud největší letecké cvičení v historii NATO, kdy má dojít k uzavření vzdušných prostorů nad Německem a v řadě dalších zemí, takže se uvidí, jestli půjde o signál k zahájení útoku na Rusko, případně Bělorusko, pod nějakou záminkou, ale je jasné, že Ukrajina má poslední šanci zapálit a hodit na Rusy prskavku nebo petardu, než celá Ukrajina zhasne a skončí v zapomnění západních partnerů.

Summit NATO ve Vilniusu
Summit NATO ve Vilniusu

Čeští vojáci se už chystají do války s Ruskem, Karel Řehka v genštábu AČR nemluví naprázdno, protože má notičky od generálů z NATO. Úkolem je podle všeho připravit informační prostor v ČR pro mobilizaci, aby obyvatelstvo nebylo překvapeno, až to přijde. Fialova vláda před pár měsíci schválila novelu mobilizačního, resp. branného zákona. Měli naspěch, není čas, Ukrajina hoří a ti zmetkové chtějí, aby hořela celá Evropa. Ukrajince mají a používají na de facto špinavou práci k zapálení Evropy válečným ohněm. Chtějí, aby Evropu zapálili Ukrajinci ve vzájemné bitce s Rusy. Takhle funguje myšlení nepřítele z Londýnských kanceláří. Postavit dva bratrské národy proti sobě ke zničující válce, která zapálí celou Evropu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!