Lež má mnoho tváří. Fiala je jednou z nich!

08.03.2023

Snižováni valorizace důchodů je jen jednou z mnoha akcí, vedených vládou Petra Fialy. Zneužití legislativní nouze by mělo skončit u soudu, bohužel není nikdo, kdo by se tím ze strany justice chtěl zabývat. Je evidentní, pro koho tato instituce pracuje, vždyť i předseda Ústavního soudu Rychetský nese zásadní vinu na tom, že je Pětikoalice u moci.

Petr Fiala dle interních informací z jeho okolí vůbec nechápe vzrůstající odpor občanů vůči změnám a politice, za které je sám zodpovědný. Dle všeho skutečně věří ve vlastní úspěšnost a ve vše, co dělá, aniž by se v myšlenkách dokázal vrátit zpět třeba i jen o pár měsíců či let k vlastním výrokům, které svou současnou činností naprosto popírá. Obrat v názorech, učiněný od nástupu do funkce, je přitom zásadní a pro mnohé lidi evidentní. Bohužel jeho okolí kolem něj chodí po špičkách v hlubokém předklonu a rozzářený Péťa dále devastuje republiku s pomyslným vědomím vlastní neomylnosti. Jako by se dostal do stavu naprostého poblouznění a totálně ztratil smysl pro realitu. Přidejme ideologické pomatení a zamilování se do Ukrajiny, přehlížení nejen ukrajinizace České republiky, ale i fašizace části Ukrajinců u nás už zahnízděných.

Stačí hovořit s lidmi z Ukrajiny, žijícími u nás už více let. Tito se distancují od nově příchozích a jejich chování. Ať už Banderovská diskotéka v Plzni či juchání venku v pražských Dejvicích, navíc pod dohledem Policie ČR, kde zaznívaly nenávistné projevy vůči Rusku a pravice napnuté k obloze se staly koloritem akce, případně průvod Prahou za účasti ministra vnitra Rakušana pod vlajkami s nacistickými symboly či v barvách, spojovaných s fašistickou minulostí části Ukrajiny, to vše je důkazem nefalšované ukrajinizace v tom nejhorším slova smyslu. Tady už nejde o zahraniční dělníky, bez nichž by naše stavebnictví umřelo, zubaře či menší developery. Jedná se o průnik nacismu na naše území. A přidáme-li sociální a ekonomické zvýhodňování těchto nově příchozích a Fialovo zadlužování České republiky ve jménu podpory imigrantů z východu, je evidentní, že strůjci této situace jednají proti našim vlastním zájmům

Shnilou třešničkou na dortu je podmíněný trest pro aktivistu, který se pokusil strhnout ukrajinskou vlajku z Národního muzea. Ta je doslova výsměchem české státnosti a symbolem ztráty vlasteneckého myšlení a národní hrdosti.

I přes vše výše uvedené je stále neskutečné množství našich spoluobčanů, prezentujících se ukrajinskými státními symboly na svých autech, domech a ve firmách. Jde o doslova pomatené kolaboranty, neuvědomující si skutečné dopady činnosti naši proukrajinské vlády. Držení se myšlenky – nemám rád Rusy, musím milovat Ukrajince – je ukázkou značné idiocie části národa. Následky jsou zjevné. Snížení valorizace důchodů je jen jedním z průvodních jevů, navíc Fialou svalovanou na minulou štědrost Babišovi vlády. Výše důchodů u nás je ostudná a falešné nadšení především mladé generace ze snížení nárůstu penzí předčasné. 

Stále platí to, že senioři si svůj život v důchodu odpracovali, peníze si odložili a za ty peníze, co odváděli, současná mladá generace vystudovala či ještě studuje a má morální povinnost to svým předkům bez řečí vrátit. Jde o určitý koloběh, který má svou dlouhou historii a je ostudou této společnosti, že na své rodiče a prarodiče pohlíží s despektem. A je-li to ještě umocněno zločinným rozhazováním vlády ve jménu modrožlutého šílenství, pak je degradace české společnosti ještě horší. Je třeba připomenout, že všechny domy, průmysl, firmy, prostě vše tady existující je výsledkem práce těch, kteří byli poslanci Petikoalice a vládou opět okradeni. A zdaleka ne poprvé. Slibované daňové změny na ně dopadnou opět nejvíce.

Reklamní kampaň, vedená vládou a médii, byla ostudná. Zneužití fotografií seniorů, prodávaných fotobankou a vydávaných za české důchodce s texty vyjadřujícími podporu snižování valorizace důchodů, bylo jen dalším důkazem toho, jak propagandisté Pětikoalice pracují, a že se ničeho neštítí. I přes naprosto zjevnou manipulaci Jurečka tvrdil, že jednoho z těchto českých důchodců zná a podle něj se jedná o reálného člověka. 

Lžou nám neustále a ve všech sférách. Od výsledků vojenských operací na Ukrajině, přes důvody k nim vedoucí, zatajují dění po celé Evropě, kde roste nespokojenost v různých zemích, vedoucí k mohutným akcím proti současným režimům, mlčí se o fatálních dopadech nesmyslné vakcinace, o nebezpečí spojené s konzumací produktů z hmyzu. Vytváří se falešné zdání nebezpečí dopadu vymyšlených klimatických změn a tají se katastrofální ekonomické dopady vládnutí evropských liberálních fanatiků, jdoucích za naprosto zvráceným naplněním pomatených idejí, vytvořených takovými zločinci, jakými jsou Schwab, Gates, Soros, Leyenová, Rothschildové, Rockefellerové a další. Politici už jsou pouze jejich prodlouženou rukou, jejíž pádný dopad nás drtí. Žijeme ve lži a za dezinformátory jsou označováni ti, kteří lidem zkouší otevřít oči. Je čas se vzepřít.

Zdroj: Jindřich Kulhavý, infokuryr.cz/n/ 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!