Lež ministra Vojtěcha o "epidemii neočkovaných"

27.10.2021

Adam Vojtěch na tiskové konferenci prohlásil: "Epidemie covidu se stala epidemií nenaočkovaných." Aby toto tvrzení bylo pravdivé, muselo by se opírat o jasná statistická data.

Podle statistik ÚZIS (Ústav zdravotnických informací a statistiky ČR, organizační složka státu, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo zdravotnictví) bylo k 26. 10. v nemocnici hospitalizovaných 606 nenaočkovaných pacientů s covidem a 447 pacientů očkovaných!! Tedy nyní je v nemocnicích hospitalizováno s covidem 43% naočkovaných pacientů!

Co z těchto dat vyplývá? To, že covid vakcíny chrání pacienty před těžkým průběhem choroby jen o něco více, než chrání přirozená imunita neočkovanou populaci. Lze také očekávat, že s přibývající dobou od očkování se tento poměr bude dále vyrovnávat a ochranný faktor vakcín bude dále slábnout.

Adam Vojtěch prohlásil, že pokud se drtivá většina obyvatel naočkuje, budou zrušena všechna opatření. Z tohoto výroku plynou dva závěry:

1) Je zde nebezpečná snaha poštvat naočkované proti neočkovaným - jako viníky omezení (nošení respirátorů ve vnitřních prostorách), kterým se musíme podrobovat.

2) Vzhledem k statistickým datům je zřejmé, že nejde o zamezení šíření viru, ale pouze o to, aby bylo všemi prostředky co nejvíce lidí přinuceno k vakcinaci. Kdyby šlo ministerstvu skutečně o zabránění šíření nemoci, tak by museli testovaní po kontaktu s nakaženým odejít do karantény - a to i naočkované osoby, které nyní mohou virus volně nekontrolovaně šířit! K tomu však nedochází. Jsou popsány i případy, že nakaženému naočkovanému s pozitivním testem nebyla uznána zaměstnavatelem nemocenská, protože jeho aplikace Tečka má stále zelenou i v případě indikace infekce, neboť systém ragistruje každého naočkovaného jako bezinfekčního!

Když si na jednu stranu vah dáte mírně nižší riziko těžkého průběhu nemoci po vakcinaci a na druhou stranu vah zdravotní dopady vakcinace, z nichž mnohé dlouhodobé dopady ještě nejsou známy, opravdu se domníváte, že ze zdravotního hlediska je výhodná vakcinace?

Myslím, že více než v minulosti je dnes důležité používat zdravý selský rozum a nepodléhat manipulaci.


Zdroj: Petr Bajnar, czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!