Ľ. Blaha: Kdy odstoupí ti, co šíří nenávist a poplašné zprávy?

26.04.2021

Slovenský politik za Směr-SD Ľuboš Blaha ve svém komentáři na sociální síti uvedl, že ve všem měli pravdu - co se týče kauzy Vrbětice, očkování některými vakcínami a také vliv na slovenskou politiku ze strany George Sorose.

"Říkali jsme, že Slovensko nesmí bez důkazů vyhostit ruské diplomaty. Vláda a prezidentka křičeli, že musíme slepě věřit českým tajným službám a útočit na Rusko," uvádí Blaha.

Výsledkem je, že český prezident Miloš Zeman potvrdil, že neexistuje žádný důkaz, že do výbuchů ve Vrběticích jsou zapleteni ruští agenti, a proto vše zůstává v rovině spekulací.

"Měli jsme pravdu. Slovenská vláda fatálně selhala. Kdo odstoupí první? Heger (slovenský premiér), Korčok (slovenský ministr zahraničních věcí), Naď (slovenský ministr obrany) nebo Čaputová?" ptá se Blaha.

Blaha dále uvádí, že upozorňovali na to, že nelze vyčítat Rusům a nazývat to agresí, že provádí vojenská cvičení na svém území. "Ale naše vláda křičela, že Rusko se prý chystá napadnout Ukrajinu a možná i Evropu," píše Blaha.

Poznamenává, že ruská armáda ukončila cvičení a vojska se vrací na své základny, jak také slíbila, a nedošlo ani k žádným útokům, ani k žádné válce.

"Byly to pouze zbytečné konspirace ze strany Západu. Měli jsme pravdu. Kdy odstoupí ti, co šíří poplašnou zprávu a nenávist vůči Rusku?" ptá se dál Blaha.

Dalším upozorněním bylo, že George Soros díky svému majetku ovlivňuje politiku na Slovensku. Blaha píše, že nejde o žádnou konspiraci. Fond napojen na Sorose totiž koupil akcie slovenského deníku SME, čímž podle něj potvrdil svůj vstup do slovenské politiky.

Blaha se dotkl také otázky jednotlivých vakcín, především očkovací látky od společnosti AstraZeneca, na projevy vedlejších účinků, na které již zemřelo několik lidí.

"Oni křičeli, prý žádné krevní sraženiny nehrozí a dokonce trestali redaktory RTVS za reportáž o možných rizicích vakcinace. Všichni jsme byli za konspirátory," stěžuje si Blaha.

Výsledkem podle Blahy je, že AstraZeneca opravdu způsobuje krevní sraženiny, což potvrdila i celá Evropa, a proto byla tato očkovací látka v mnoha zemích stažena.

"Lhali ohledně Ruska. Lhali ohledně Sorose. Lhali ohledně vakcín. Lhali ohledně testů. Z nás dělali konspirátory, a přitom se ukázalo, že jsme měli ve všem pravdu," konstatuje Blaha.

Blaha se ve svém komentáři obrátil také ke slovenské prezidentce:

"Co tak za všechny vaše lži přijmout odpovědnost a odstoupit? Co tak zavolat českému prezidentovi, paní Čaputová, a nechat si to vysvětlit? Co tak zdvořile zavolat na ruskou ambasádu a omluvit se za bezdůvodnou agresi vůči Rusku?" navrhuje Blaha.

"Slovensko chce, aby skončil nelidský experiment s testováním. A aby skončilo válečné štvaní proti Rusku. Všechny vaše lži vás doběhli. Všechny," konstatuje na závěr Blaha.

Zdroj: snews.com

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!