Martin Koller: Až na pokraj války

16.02.2022

V českých médiích vidíme stupňující se jednostrannou a nepravdivou agresivní válečnou propagandu proti Rusku, která je divočejší a prolhanější, než ukrajinská. Při cestě autem jsem si poslechl reportéra z ČRo, který vykládal o tom, že kdesi v Ostravě probíhá jakési neoficiální školení o válce, samozřejmě s Ruskem, tedy o ruském útoku na naši republiku.

Seznam je plný žvástů o střelbě ruských okupantů z protitankových granátometů, nebo ohrožení reportérů CNN. Jak asi ti žvanilové poznali, že se jedná zrovna o ruské okupanty, a nikoli o národní dobrovolníky, bránící své lidi před ukrajinskou genocidou? Je opravdu ilustrativní, že NATO/EU odmítá základní demokratické právo národů na sebeurčení, když se mu to hodí k vyvolávání a protahování občanské války. Zato vlády islámských teroristů a narkomafiánů v Bosně a Kosovu uznali okamžitě - a s Německem v čele.

Všelijakých komedií, lží a podvodů pro zdůvodnění války předvedly Německo a USA ve dvacátém i následujícím století plno. Můžeme začít vymyšleným útokem francouzské vzducholodě na Freiburg roku 1914, pokračovat přepadením vysílačky v Gliwicích roku 1939, bombardováním Košic, vymyšleným českým krvavým terorem proti ubohým sudeťákům ve druhé polovině 30. let, vymyšleným útokem na torpédoborec Maddox, vymyšlenými zbraněmi hromadného ničení v Iráku, podivným útokem na Světové obchodní centrum, smyšlenou genocidou kosovských Albánců, spojenou s podvodem v Srebrenici, vymyšlenými tábory, kde Srbové prý znásilňovali muslimky nebo chemickými zbraněmi (německého původu) v Sýrii, které objevili "herci" z takzvaných Bílých přileb.

Můžeme si rovněž připomenout útoky torpédoborců oficiálně neutrálních USA na německé ponorky roku 1941, což nakonec vedlo k tomu, že U522 poslala 13. října u Islandu ke dnu americký torpédoborec Reuben James. Lháři z NATO/EU jsou schopni vyrobit na téma ruského útoku na Ukrajinu celovečerní film. Stačí si připomenout komedii o hvězdných válkách v 80. letech. Každopádně mají v mediálním klamání veřejnosti velkou a dlouholetou praxi a říkají tomu hybridní válka.

Válečnými štváči poblázněné ženy a děti se v komentáři ČRo prý ptají, kam mají utíkat. Přitom bojiště ukrajinské občanské války je více, než tisíc kilometrů daleko. Ale pokud američtí imperialisté a němečtí revanšisté, nikoli Rusko, vyvolají na hranicích Ukrajiny jadernou válku v Evropě, měli by naši občané prchat na hřbitov. Ušetří tím práci úklidovým jednotkám. Náš stát, cestou vládnoucích demokratů z ODS, KDU-ČSL, TOP 09, STAN a ČSSD za posledních třicet let zlikvidoval, rozprodal, případně rozkradl celý systém ochrany obyvatelstva a zajištění armádních záloh. Případně za vydatné účasti ANO rozdal výzbroj a munici všemožným teroristům. Kapacity ochrany obyvatelstva, kterými disponujeme, jsou z hlediska jaderné války pro legraci. Jen doufám, že nám mediální kašpaři nebudou hlásit každý týden nové datum ruského útoku na Ukrajinu. Za chvíli to bude k smíchu.

Z ČT, ČRo a Seznamu se valí přehršle lží a propagandy. Je třeba pokračovat ve strašení lidí a vytváření psychózy smrti, protože COVIDová komedie a s ním spojený kšeft pomalu končí. S vyděšenými lidmi se nejlépe manipuluje - jako se stádem dobytka. Nepřemýšlejí a dávají se bez odporu okrádat, doslova sdírat z kůže, například cenami elektřiny, plynu a tepla.

Je třeba zajistit na náš účet vysokou životní úroveň v Německu, kde jsou ceny elektřiny několikanásobně nižší! Politici v Polsku a Maďarsku se starají o zájmy svých občanů, naši politici o zájmy Němců a všemožných lichvářů. Co udělali naši politici za třicet let pro levnější domácí elektřinu a výhodné nákupy cizího plynu?! Nic a ještě podpořili kdejakou cizáckou zelenou zhovadilost, zlodějinu a korupční kšefty. Po třiceti letech západní svobody a demokracie naši mladí lidé nedosáhnou na vlastní bydlení. Teď se místní slouhové cizáků snaží odvádět pozornost od svých lumpáren, nejdříve COVIDem a poté válečnickým povykem proti Rusku.

Jeden by nevěřil, jak se naši lidé nechají zblbnout a na jakou úroveň lží a lumpáren jsou schopna jít naše média. Nelze se však divit, jestliže ČT je přímo řízena z Bruselu, ovládaného německými revanšisty, což potvrdil radní ČT Michal Janovič. S Ruskem máme diplomatické styky, přestože českou stranou opakovaně hulvátsky narušované. Můžeme si připomenout ostudné komedie na téma ricin, novičok, Vrbětice, stavbu pomníku Vlasovcům a odstranění sochy maršála Koněva, kdysi rovněž tanku na Smíchově. Není nic známo o tom, že by Rusko chtělo napadnout naši rozkradenou koloniální republičku. Je asi zbytečné opakovat, že Rusko má zájem na mírové spolupráci a exportu svých energetických surovin, potravin a průmyslových výrobků do Evropy. Nemá žádný smysluplný důvod k napadení států NATO/EU. Co by tím získalo?

Totéž platí z hlediska Ukrajiny, kterou Rusko zásobuje plynem, a to přes zvěrstva, páchaná ozbrojenými bandity z tzv. dobrovolnických praporů Azov. Problém je pouze v genocidním přístupu lichvářské bandy, která ovládá a směřuje politiku Kyjeva k obyvatelstvu na východě Ukrajiny a na Krymu. Zde bychom si měli připomenout, že ukrajinští lichváři si v nadšeném rozkrádání Ukrajiny a ožebračování obyvatel zapomněli dokonce právně zaregistrovat své nové hranice po odtržení od SSSR roku 1991. Mezi Ukrajinou a Ruskem tudíž vlastně právně uznávaná hranice neexistuje, přestože se jí neobanderovský režim neustále ohání.

Jestliže někdo z českých politických, či mediálních prostitutů cizáckých zájmů mluví o jakési ruské agresi na Ukrajině, měl by se dívat na mrtvé. Na straně území Doněcka a Luganska tvoří značnou část civilisté, včetně žen a dětí. Dělostřelecká palba z ukrajinské strany na tamní školy a nemocnice je běžnou realitou. Naše republika jim k tomu nedávno mírumilovně a humanisticky dodala další munici, a to v rozporu s mezinárodním právem, Chartou OSN i první bodem Washingtonské smlouvy NATO. Opravdu zvláštní ruská agrese. Nicméně chápu, že stárnoucí a bezdětné ministryni obrany zabíjení dětí nevadí. Rovněž humanistům a mírotvorcům z NATO/EU to nevadí. Na ukrajinské straně jsou mrtví vojáci a všemožní žoldáci. Už na tom je vidět, kdo je agresor, a jak je to s dodržováním příměří a dohod z Minska.

Organizace OSN i NATO/EU měly již v roce 2014 prosazovat mírové řešení následků státního terorismu a porušování lidských práv na Ukrajině a zorganizovat v oblasti Doněcka a Luganska referendum/plebiscit. Je to stejná špinavost jako v Bosně a Kosovu, kde NATO/EU pomohla genocidě Srbů a napomáhá teroru islámských teroristů vůči nim. Proč by měl někdo žít v zemi nepřítele, který mu zakazuje i mateřský jazyk, okrádá ho a jsou vražděni obránci národa? Jak by se našim politikům a válečným štváčům líbilo, kdyby je někdo ozbrojeným násilím nutil žít v Chánově, nebo na území takzvaného islámského státu. Je to samozřejmě velká nadsázka, nicméně z hlediska našich poměrů ilustrativní, snad i pro tupce, kteří věří v "ruskou agresi". Tak vypadá v praxi ta "západní" svoboda, omílaná třicet let našimi médii.

Svoboda pro vrahy a násilníky v Bosně, Kosovu i na Ukrajině. Doma pro pokrytce, lháře, zloděje, korupčníky, narkomafiány a slouhy cizáků. K tomu je třeba dodat komický fakt, že většina Ukrajinců dodnes komunikuje rusky lépe, než ukrajinsky, především mezi odborníky. Nenávistné prosazování ukrajinštiny a oslavy nacistické historie přinesli na Ukrajinu Banderovci, příslušníci nacistických divizí SS, dozorci z německých koncentráků v Polsku a Bělorusku a další uprchlí zločinci, kteří se začali po roce 1991 vracet především z Kanady a chopili se s americkou a německou podporou řady vedoucích pozic!

Krásnou ukázkou německého revanšismu a zároveň poníženého posluhování americkému imperialismu v žoldu globálních lichvářů je vystoupení nového německého prezidenta Steinmeiera. Vypadá jako Goring a blábolí nenávistné tirády proti Rusku jako Goebels. Doufejme, že aspoň nepáchne jako Hitler. V rámci válečného štváčství vykládal, že za občanskou válku na Ukrajině nese vinu Rusko. Vyzýval Rusko, aby uvolnilo smyčku kolem krku Ukrajiny. Patrně špatně vidí a neumí počítat na úrovni základní školy.

Hranice NATO/EU s Ukrajinou je delší, než hranice mezi Ruskem a Ukrajinou. Ruských 100 000 vojáků podle něj ohrožuje Ukrajinu a jejích 400 000 vojáků, tisíce zahraničních žoldáků a zhruba 11 000 instruktorů ze zemí NATO. Imperialistické NATO je podle něj záruka míru v Evropě. To jsme viděli v Bosně, Kosovu a v současnosti na Ukrajině. Kdy nás NATO ochrání proti německému revanšismu a afroislámské invazi? Jak chrání Řecko proti Turecku? NATO je po summitu ve Washingtonu i oficiálně nanejvýš zárukou agrese po celém světě (Irák, Afghánistán, Libye, Sýrie, Mali), německého revanšismu, a zároveň ochranou zločinců, kteří rozkrádají a rozprodávají své země a posluhují cizákům. 

V říjnu 1997 se senátor Kempthorne obrátil při slyšení v Kongresu na Státní tajemnici Allbrightovou s dotazem: "Jestliže NATO není protiruské, co tedy je?" Revanšistickou propagandu ukonči Steinmeier moudrem, že mír není samozřejmost. To určitě nikoli, pokud bude kvést arogantní a zlodějský německý revanšismus, kolonialismus a imperialismus. Už Hitler hledal kolonie na východě a připravoval jednotnou Evropu pod německou botou a německý Nový světový řád, dnes přejmenovaný na Great Reset. Naše 4. brigáda rychlého nasazení je kanonenfutrem 10. tankové divize německého Bundeswehru - díky Babišovi a Stropnickému.

Je evidentní, že NATO/EU má zájem na nekonečném prodlužování občanské války na Ukrajině a její změně na válku s Ruskem do posledního Ukrajince. Zdá se, že na rozdíl od místních politických i mediálních slouhů globálních lichvářů a německých revanšistů to chápou i Ukrajinci, kteří žijí v zemích NATO/EU. Nikde žádná tlačenice na spoje na Ukrajinu a nadšení dobrovolníci, hrnoucí se do boje za zájmy tamních i globálních lichvářů typu Sorose, Schwaba, či Kolomojského. Do velké války se totiž nikomu moc nechce, nejméně politikům NATO/EU. Jejich země nejsou na válku připravené. Armády jsou v rozkladu, stejně jako celá společnost.

Mezi občany není žádné nadšení k obětem pro zájmy globálních lichvářů. Válečný povyk slouží především k zakrývání společenského rozvratu a katastrofálních hospodářských výsledků ve většině zemí NATO/EU za posledních třicet let. Výsledky ideologicky řízeného hospodářství a lichvářsko-revanšistického Nového světového řádu, či nově Great Resetu. Většina občanů NATO/EU i naší republiky se dívá na politiky a mediální pracovníky s nechutí a pohrdáním. Jinak to vypadá ve srovnání s růstem Číny a Ruska, kde naprostá většina obyvatel podporuje své politické vedení.

Zde bych pro ilustraci připomenul reportáž ze setkání Mao Ce-tunga a Čankajška krátce po ukončení války s Japonskem. Reprezentant lupičů, korupčníků a amerických koloniálních zájmů, nevoják dorazil v maršálské uniformě, ověšený řády, se šavlí u pasu a obklopený po zuby ozbrojenou stráží. Mao přišel neozbrojen, bez stráže, v prosté uniformě Čínské lidové osvobozenecké armády, bez hodností a řádů. Novináři se ptali, zda Mao přišel na schůzku opravdu neozbrojen. Dostalo se jim odpovědi, že měl s sebou nejspolehlivější zbraň, lásku svého lidu. Totéž platí v současnosti jak pro Putina, tak současného prezidenta Číny Xi Jinpinga.

I v případě, že by došlo k nějaké střelbě mezi armádami Ukrajiny a Ruska, bude se jednat nanejvýš o průzkum bojem v zájmu NATO/EU. Je třeba zůstat v klidu a nepodléhat panice, záměrně řízené místními politickými a mediálními válečnými štváči s cílem vyvolávání nenávisti k Rusku a podpory agrese proti Rusku bez ohledu na vlastní oběti. I ukrajinský prezident Zelenskyj se vyjadřuje mírumilovněji, než česká média, vedená ČT, z nichž zcela zmizela diskuse a kritika coby základ demokracie. O ubožákovi, který dělá ostudu na ministerstvu zahraničí, nemá smysl se dlouze vyjadřovat. Fiala se rychle naučil Babišovu politickému vystupování ve stylu potkana v kanálu. Schovává se a mlčí k důležitým událostem, přičemž špinavou práci za něj dělají různí pacholci. Další ze slibovaných obrovských změn.

Občany naší republiky, vyděšené šířením nepravdivých poplašných zpráv je třeba uklidnit. Rusko se nechystá napadnout naši republiku. Nechystá se napadnout ani Ukrajinu, pokud nebude muset odrážet útok ukrajinské armády a vrahů z žoldáckých praporů na území Doněcka a Luganska. Občanská válka na Ukrajině je od naší hranice vzdálená víc, než tisíc kilometrů. Nemáme vojáky na Ukrajině. I v případě velké a jaderné války máme obrovskou výhodu z hlediska geografické polohy našeho státu, která není vhodná pro vojenská tažení, na rozdíl od rovin Polska a Maďarska. Obzvláště důležité je, že na našem území se nenachází žádná základna NATO coby cíl ruských raket, s výjimkou menšího pracoviště ve Staré Boleslavi a skladu v Přáslavicích. Na našem území je stále ještě poměrně málo afroislámských migrantů (destabilizujícího bezpečnostního prvku). Máme stále vlastní měnu a možnost platit v hotovosti, pokud by se zhroutil digitální systém přenosu dat. Jistí nás ještě dobré odborné zdravotnictví a zodpovědní lékaři a personál, bez ohledu na COVIDovou bandu zástupců cizáckých zájmů a Pfizeru, typu lichvářů Chrenka a Babiše, jejich zaměstnanců a pacholků Vojtěcha, Prymuly, Kubka, Flégra a dalších. 

Takže přátelé a vlastenci, pevné nervy a nevěřte těm lhářům.

Zdroj: Martin Koller, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!