Mimořádné televizní noviny... 

28.03.2022

Snůška totálních dezinformací. Stačilo si je omylem večer pustit na Nově a za cca 8 minut bylo vypuštěno tolik dezinformací a manipulací, že stojí za zamyšlení zjistit, co za psychopaty je musí připravovat.

Naše elita
Naše elita

Fosforové bomby používané Ukrajinci jsou přisouzeny Rusům, ukrajinská armáda dobývá města a vesnice, jeden nesmysl za druhým. Moderátoři jsou už placeni jen za přednes, a vypadá to, že tomu věří. Vidět Bidena mluvit o demokracii, to už je skutečně jen pro silné žaludky nebo pro ty, kteří vůbec nic nechápou. Člověk, který celý svůj produktivní život lže, hrabe peníze, podvádí a zneužívá všeho, čeho zneužít lze, má tu drzost a káže světu morálku? Naše loutky mu ještě tleskají.

Výzkum veřejného mínění, placený čert ví kým, společnosti Kantar odhalil, že Petr Fiala "zlepšil náladu občanům České republiky". Náš výzkum hovoří o tom, že tomu je přesně naopak, a Fialovi se podařilo společnost ještě více rozhádat. Přestože Pekarová-Adamová pravděpodobně při jízdě novou sedmičkovou řadou od BMW zanalyzovala práci Pětikoalice jako velmi pozitivní a úspěšnou, přičemž za povedené považuje snížení státního deficitu o 100 mld korun a bleskovou pomoc Ukrajincům, my tvrdíme opak a v názoru na toto se zásadně rozcházíme. Ušetřených 100 miliard je pouze na papíru a při stávajícím rozhazování a výplatách sociální "pomoci" ukrajinským občanům, jezdících k nám pro sociální výpomoc ve svých Range Roverech, audinách a BMW z nich moc nezbyde.

Samozřejmě je plno dalších, kteří přijeli autobusem, nic to ale nemění na tom, že u většiny z nich to má jiné důvody než úprk před válkou. Samotná pomoc je v takové míře, že z našich občanů se stávají občané druhé kategorie. Nejen z dospělých, ale i z dětí. Pokud toto máme vnímat jako úspěch vlády a Pětikoalice, pak jsme úplně v koncích. Protože bychom radši slyšeli, že se podařilo zastavit inflaci, doplnit zásobníky plynu a ropy, přičemž se ceny paliv a pohonných hmot vrátí na původní ceny ze září loňského roku, a to včetně elektrické energie. Také by většinu z nás potěšilo, kdyby se nevyvážely zbraně tam, kde jsou jimi zabíjeni civilisté, či zpráva o odstoupení od plánovaného Green Dealu a snaha navrátit do hry místo pochybné ideologie logiku a selský rozum.

Ptáme se uvědomělých eurosoudruhů Fialy, Rakušana a Stanjury, kdy budou řešit nedostatek školek a škol, zda se podaří postavit další dálnice, opravovat silnice a jak to vypadá s Pražským okruhem? Také nás zajímá - když už tedy 300 000 Ukrajinců může po dobu 6ti měsíců dostávat 5000,- korun měsíčně, dále další podpory na bydlení, jejich děti až 80,- Kč na školní oběd denně a plno dalších výhod, například cestování vlakem, autobusem a v MHD zdarma - proč dosud nebyl dostatečně navýšen důchod seniorům, proč jsou tak drahé školky pro nás Čechy a Moraváky, přičemž dostat se do nich je často nesplnitelné přání rodičů, či jak je možné, že my za ty obědy platíme?

Pokud toto vše má zvýšit prestiž a popularitu cestovatele vlakem po Ukrajině Petra Fialy, je mu tedy třeba dát ještě k dobru zatýkání Čechů za snahu přinášet jiné informace o covidu či bojích na Ukrajině než hlásá mainstream, likvidaci webů s jiným názorem, prosazení Pandy, udržování nouzového stavu, oznámení veřejnosti, že se bude muset výrazně uskrovnit a podřídit se nápadům tvořeným v Bruselu. Samozřejmě nesmíme zapomenout na plány vytvořit ve středu Evropy další, a poněkud více vyzbrojenou nárazníkovou zónu mezi západní Evropou a Ruskou federací. Petr Fiala s celou svou Pětikoalicí dělá vše proto, aby měli Rusové obavu z dění u nás. Zpoza premiérského pultíku hrozí pěstičkou směrem k Moskvě a dá se vytušit, že dostal za úkol dráždit hada bosou nohou. Jeho výroky jsou mimo realitu stejně, jako všechna ta zpravodajství, uváděná našimi médii.

Sociální sítě jsou plné nespokojených lidí s touto vládou, i když je třeba si uvědomit, že množství různě pověšených ukrajinských vlaječek dává tušit, že je tu stále dost lidí, kterým politika současné vlády až tak nevadí, dokonce je považují za nedotknutelné "božstvo". Bylo by zajímavé vypustit výběrem těch "správných" respondentů ovlivněné průzkumy veřejného mínění specializovaných agentur a místo toho vyvolat předčasné volby, pokud možno nezmanipulované korespondenčním hlasováním, které si Pětikolka vzala vychytrale za úkol prosadit. Pokud by si i poté, co lidé vidí a mohou vnímat ve spojitosti s rozhazováním peněz při hře na solidaritu, tedy preferování cizinců, kteří se chtějí usídlit na našem území, většina zvolila tyto válečné štváče, defraudanty, samolibce a ideology, pak je na tom naše země velmi špatně. My však víme, že určitá část voličů je rozčarována a volila by jinak.

Bohužel, svou nespokojenost dává řada lidí najevo pouze na Facebooku a není ochotna riskovat více. 100 dní hájení vlády přeci skončilo a její působení je katastrofální. Plané výkřiky a kritika slovy nestačí. Nedělní demonstrace jsou také na nic, je třeba sjednotit opozici, aktivisty a zmobilizovat všechny nespokojené. To je však, jak se zdá, za hranicemi možností této roztříštěné společnosti. Takže na sobě necháme štípat dříví, necháme se okrádat o společné peníze, iluze, svobodu slova a názorů, a nakonec i o bezpečnost a lepší budoucnost. Jak se zdá, náš lev ztratil i poslední špetku hrdosti.

Zdroj: Jindřich Kulhavý, pravyprostor.net

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!