Rusko začne požadovat platby v rublech za veškeré suroviny

31.03.2022

Mluvčí Kremlu potvrdil informaci Aeronetu, že Rusko začne požadovat platby v rublech za veškeré suroviny, které dodává na Západ, a to včetně obilí, hnojiv, dřeva a všech vzácných kovů a plynů, nezbytných pro výrobu čipů a polovodičů!

Vzápětí na toto prohlášení reagoval prezident BlackRock a vyzval Američany, aby se připravili na chudobu, nedostatek potravin a zboží v amerických obchodech, a to vůbec poprvé od 2. světové války! Česká vláda mezitím hledá cesty, jak umlčet vzrůstající nespokojenost obyvatelstva s vládou Petra Fialy, která se více věnuje potřebám Ukrajinců než českých občanů!

Na začátku tohoto týdne došlo vedle výpadku Aeronetu i k jedné zdánlivě bezvýznamné události, které byste však měli věnovat pozornost. Nově jmenovaný zmocněnec vlády ČR pro dezinformace Michal Klíma prozradil v rozhovoru pro Seznam Zprávy, že vláda ČR nechala zablokovat 8 českých opozičních webů bez právního základu, a to v podstatě kvůli tomu, že blokace je prý dočasná a už příští měsíc by blokace mohly skončit. Ale tomu nevěřte. K odblokování starých domén jen tak nedojde. Do té doby je ale prý třeba přichystat zákon, aby blokování opozičních webů bylo podle litery zákona. Michal Klíma v rozhovoru uvedl, že "lež nelze považovat za názor". Jenže zmocněnec vlády si tímto výrokem naběhl na vidle, protože jedním dechem tím říká, že v ČR bude muset někdo zřídit Ministerstvo Pravdy.

Michal Klíma, poradce vlády pro dezinformace.
Michal Klíma, poradce vlády pro dezinformace.

A to proto, že někdo bude muset být v roli arbitra a říkat veřejnosti, co je pravda a co není. Lidé si totiž něco myslí a považují to za pravdu. Není to pro ně lež, je to pro ně pravda, o které jsou přesvědčeni. Michal Klíma tak nepřímo odhalil, že vláda ČR si myslí, že to, co říkají a případně píší lidé na opoziční weby, je vědomá lež, o které vědí, že je to lež, a nikoliv pravda, o které by byli tito lidé přesvědčeni. Toto doznání od lidí budou zajišťovat jednotky policie, anebo už Gestapo? Všechno to do sebe zapadá, dámy a pánové.

Proč česká vláda nechce na rozdíl od vlád okolních zemí kompenzovat českým domácnostem enormní nárůst cen plynu?

Abyste rozuměli, proč o tom píšu, tak je třeba si uvědomit, že toto všechno má za úkol odvést pozornost od problémů, které se vrší před vládou Petra Fialy a ta si neví s problémy rady. Nejprve zamítla občanům ČR kompenzovat ceny plynu, přestože vlády okolních zemí kompenzace zavedly. Fialova vláda však vzala české občany pod krkem a začne je škrtit. Důvodem pro "škrcení" je česká koruna. Toto si znovu musíme vysvětlit. Kompenzace na Slovensku budou sanovány z evropských strukturálních zdrojů naproti úvěrům ECB, Rakousko bude sanovat stejně a Polsko má tu výhodu, že přes jeho území vede plynovod Jamal, který na tranzitu vydělává Varšavě pěkné peníze a polská vláda zisky přesune na sanování polských cen plynu pro domácnosti.

Česká vláda ale s korunou nic moc vymýšlet nemůže, protože k tomu by musela dát souhlas ČNB, tedy její majitel v Londýně. A ten souhlas podle našich informací nevydal. Abyste rozuměli, ČNB není státní, ale centrální banka kapitálově ovládaná britskou centrální bankou, která patří do Rothschildova bankovního impéria.

Koruna potom slouží jako swapová pojistka pro burzovní spekulace na kapitálovém trhu v Londýně. Koruna je totiž vhodným artiklem pro přesuny swapových párů. O tomto české obyvatelstvo, které už více jak 30 let dře v otrockém postavení za méně než třetinové mzdy v porovnání s Německem, neví vůbec nic. Koruna je držena v ČR čistě s jediným úmyslem, jako swapový přístav pro EUR/USD kapitálové trhy v Londýně.

Rusko zavede rublové platby na veškerý export do západních zemí

Teď už to víte. Proto nebylo Fialovi dovoleno kompenzovat přes korunu ceny plynu pro české domácnosti. Ohrozilo by to swapový přístav v ČNB. Lidé začnou být brzy nespokojeni, až uvidí ty faktury, nejen za plyn, ale i za elektřinu, nájmy, pronájmy nebytových prostor, za paliva a energie všeho druhu. O těchto problémech nikdo nesmí informovat. Média v ČR budou mít za úkol odvádět pozornost ven, na Ukrajinu, k Ukrajincům, na Rusko, prostě pryč od domácích problémů. Aby to fungovalo, musí vláda zavčas umlčet opoziční média v ČR.

Ta by totiž o těchto problémech razantně a nevybíravě informovala, což by způsobovalo další erozi v ne tak úplně legitimní vládě Petra Fialy, který je u moci díky zásahu Ústavního soudu, který na poslední chvíli změnil podmínky a snížil procentní hranici pro koalice ke vstupu do sněmovny. Tento šílený krok přivedl k moci strany, které by se samy buď vůbec přes 5% do sněmovny nedostaly, anebo jen těsně a vládu by nesestavily. Proč je tedy boj vlády proti opozičním serverům tak důležitý?

Protože oni na vládě moc dobře vědí, co se na Evropu žene. Mluvčí ruského prezidenta dnes potvrdil informaci Aeronetu, že Rusko bude platby v rublech požadovat od západních států za veškeré suroviny, zboží a služby z Ruska. Nezaplatíš v rublech, nebudeš mít plyn, ani ropu, ani dřevo, ani obilí, ani železnou rudu, ani hliník, ani hnojiva, ani cenné kovy a plyny, které jsou nezbytné pro výrobu čipů a obecně pro polovodičový průmysl.

Jak tedy sami vidíte, nezůstalo jen u plynu, jak už avizoval web Aeronet. Situaci okamžitě vyhodnotil prezident amerického investičního gigantu BlackRock Rob Kapito, který vyzval Američany, aby se přichystali na období, kdy poprvé od 2. světové války nebude v obchodech to, co si chtějí nakoupit.

Mají se připravit na chudobu, nedostatek, poloprázdné nebo místy i zcela prázdné regály. Rusko a Čína se totiž pomalu stávají dvěma supervelmocemi, které ovládnou svět nikoliv zbraněmi, ale surovinově a dodavatelsky.

Bez Ruska a jeho surovin skončí blahobyt na Západě, je konec, říkají globální investoři

To je a bude jediný výsledek války na Ukrajině, reformát světového řádu. Nemyslete si, že Fiala a jeho kumpáni okolo jsou bez informací. Vědí moc dobře, co se začne dít mezi lidmi, až přestanou zvládat platit hypotéky a spolu s nimi plyn, palivo, elektřinu a životní náklady. Zatímco vláda se bude snažit za pomoci mainstreamových médií zahlcovat informační pole zprávami o Ukrajině a Ukrajincích s cílem odvedení pozornosti, domácí problémy se začnou kumulovat a hromadit. Jako právě teď už se děje v USA. Objevují se první známky výpadků v zásobování, a to třeba takovými běžnými věcmi, jako je chleba nebo vejce.

Amerika je sice obrovský producent potravin, ale k výrobě potravin používají americké farmy obrovské množství těžké mechanizace s obrovskou spotřebou paliva. Další palivo je třeba k distribuci plodin. Velké americké řetězce mají nasmlouvané dodavatele za přesně stanovené ceny. Když dodavatel řekne, že kvůli růstu cen paliv nedodá chleba za 40 centů, ale za 65 centů, tak řetězec prostě chleba neodebere, protože by to museli zaplatit akcionáři řetězce. A ti si na dividendy sáhnout nenechají. To samé platí o umělých hnojivech, které do USA dodávají firmy, které používají ruské zásobovací řetězce. Jejich jedinými konkurenty jsou čínské firmy a čínská hnojiva. Obě země jsou teď s USA de facto ve studené válce a výsledkem jsou prázdné regály v amerických a brzy i evropských obchodech.

Namísto pomoci českým občanům a domácnostem v nastalé ekonomické krizi chce Fialova vláda pomocí zákonů umlčet opoziční weby, poslední hlasité kritiky Fialovy vlády

Informační válka proti Rusku povede k nastartování chudoby českého obyvatelstva. Bez ruské ropy, plynu, obilí, hnojiv a nerostných surovin všeho druhu poletí náklady českých domácností do astronomických výšin. Mnoho rodin to nedá. Fialova vláda to velmi dobře ví. Proto se chtějí připravit a umlčet opoziční weby, které vyzývají k míru a dialogu s Ruskou federací, k respektování oprávněných požadavků Ruské federace na neutralitu Ukrajiny.

Dále na oprávněné požadavky Moskvy na stažení útočných zbraní zemí NATO v Pobaltských státech a další bezpečnostní požadavky, které zcela oprávněně požaduje Ruská federace s cílem zajištění své bezpečnosti a tím pádem i bezpečnosti v celé Evropě. Bez dialogu a vzájemného respektu s Ruskou federací mír v Evropě být nemůže, to je naprosto vyloučené. Bez Ruské federace nelze zabezpečit energetickou bezpečnost evropských zemí a především bezpečnost sociální ve vztahu k rodinám a jejich životním nákladům.

Bacha při nákupu potravin, třeba tato slanina vás v ČR může přivést do kriminálu za propagaci ruských vojsk
Bacha při nákupu potravin, třeba tato slanina vás v ČR může přivést do kriminálu za propagaci ruských vojsk

Web Aeronet je médium, které bude trvale prosazovat mírové cesty a dialog mezi Českou republikou a Ruskou federací s cílem rozvoje dobrých a přátelských vztahů mezi oběma slovanskými národy. Budeme podporovat ty české politiky, kteří mají na srdci starost a péči o blahobyt a sociální bezpečnost českých občanů na prvním místě, a kteří odmítají západní politiku rusofobie, konfrontace, agrese, nenávisti, neonacismu a poválečného revanšismu a revizionismu. 

Český národ musí mít českou vládu pro českou národní věc

Není-li ta vláda zaměstnána v první řadě starostmi o české občany a jejich žití, je-li zaměstnána více Ukrajinou a jinými národy a zájmy, potom to ani není česká vláda. Potom je to vláda cizí, která jen Čechům vládne. To se potom nesmíme divit, jak se chová k vlastním občanům, jak jim zakazuje svobodu slova, jak jim zakazuje i pouhé čtení, tedy weby, a dokonce už i vlastní názory, jak prozradil Michal Klíma. Odvádění pozornosti od problémů doma k modrožlutému cirkusu s banderovskými výkřiky je poznávacím znamením vlády, která se už jen těžko dá nazývat českou.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!