Mobilizace “koalice ochotných”  začne 11. července 

12.06.2023

Bulharský spisovatel a publicista předpověděl, že mobilizace "koalice ochotných" pro vyslání vojsk na Ukrajinu začne 11. července společně se summitem NATO ve Vilniusu! Plánem NATO je válka s Ruskem, ve které ale mají bojovat pouze vojáci z východoevropských zemí, protože mrtvoly západních vojáků jsou pro NATO nežádoucí!

Podle bulharského publicisty Božilova hrají východní národy Bulharů, Rumunů, Čechů, Slováků, Poláků a národy v Pobaltí jen roli užitečných idiotů! Rozšiřování NATO na východ z nás mělo udělat jen vojáky proti Rusku!

Výrok bývalého generálního tajemníka NATO Anderse Rasmussena o tom, že pokud Ukrajina nedostane v červenci na summitu NATO ve Vilniusu bezpečnostní garance, tak bude následovat vyslání "koalice ochotných" armád z vybraných zemí NATO na Ukrajinu na bázi bilaterálních dohod, čímž spustil opravdu neuvěřitelně silné reakce po celé Evropě a k situaci se vyjádřil i bulharský spisovatel a publicista Dobri Božilov.

Ten má na YouTube vlastní videocasty a v nich se vyjadřuje k různým politickým a světovým událostem. Podle Božilova dojde 11. července tohoto roku k faktickému zahájení mobilizace tzv. "koalice ochotných" armád zemí NATO, které vyšlou na Ukrajinu své vojáky, ale nikoliv pod hlavičkou NATO, ale solitérně a na základě bilaterálních dohod s Kyjevem. Podle Božilova je to kvůli tomu, že západní státy nechtějí do války s Ruskem poslat své vojáky, protože pytle s mrtvolami západních vojáků se v západních médiích nevyjímají dobře.

Video: https://aeronet.news/video-bulharsky-spisovatel-a-publicista-predpovedel-ze-mobilizace-koalice-ochotnych-pro-vyslani-vojsk-na-ukrajinu-zacne-11-cervence-spolecne-se-summitem-nato-ve-vilniusu-planem-nato-je-valka/

Božilov razí velice děsivou a přitom naprosto logickou teorii, kterou odvozuje od informací uvedených na webových stránkách Open Society Foundations miliardáře George Sorose. Na nich se nachází informace, že proti Rusku je potřeba použít národy Východní Evropy a bývalé státy Varšavské smlouvy. A přesně k tomu vlastně teď došlo, protože na Ukrajině je proti Rusku vedena válka, ve které se nejvíce angažuje Ukrajina, Polsko, Česko, Slovensko, Rumunsko, Bulharsko a všechny 3 Pobaltské státy.

Není překvapením, že Rasmussen před pár dny hovořil o koalici ochotných, protože k tomuto scénáři dojde poté, co se začne hroutit ukrajinská fronta a vize Kyjeva na vítězství ve válce. A právě 11. a 12. července bude v Litvě ve Vilniusu probíhat summit NATO.

Koalice ochotných by na Ukrajině měla de facto roli živých štítů

Tyto zmíněné východoevropské země vytvoří koalici ochotných, která pošle na žádost Kyjeva vojáky na Ukrajinu, kde budou plnit tzv. bezpečnostní garance, což nebude nic jiného, než politika "živých štítů" v podobě rozmístění vojáků z této koalice na klíčová místa ukrajinské infrastruktury a především na linie doteku s ruskou armádou, resp. do týlových pozic.

Jejich úkolem bude samotná a pouhá přítomnost v týlu, přičemž s jejich bojovým nasazením se vůbec nepočítá, protože se očekává, že jakmile dojde k rozmístění vojsk "koalice ochotných", tak válka skončí, a Kyjev bude muset zasednout za jednací stůl s Ruskem. 

Musíme si teď vysvětlit, proč bude tato koalice na Ukrajinu vyslána, aby bylo pochopeno, v čí prospěch tato operace proběhne.

Anders Rasmussen, poradce Volodymyra Zelenského a bývalý generální tajemník NATO
Anders Rasmussen, poradce Volodymyra Zelenského a bývalý generální tajemník NATO

Ukrajinská armáda není schopna a nemá sílu způsobit ruské armádě takové porážky, aby to způsobilo kolaps Putinova režimu v Moskvě, což bylo hlavním cílem Majdanu spuštěného v Kyjevě v roce 2014. Ukrajina byla 8 let vyzbrojována, aby mohla uštědřit ruské armádě, která bude zatažena na Ukrajinu, zdrcující porážky za obrovské a mohutné západní asistence, což povede k pádu ruské vlády a dojde tak k zopakování rozpadu Sovětského svazu s tím rozdílem, že tentokrát se rozpadne samotné Rusko.

Takový byl ambiciózní plán kolektivistů na Západě a byl to mistrovský projekt Londýnských kanceláří. Jenže plány velmi často dopadají trochu jinak, než jak bylo plánováno. Obrovské sankce uvalené západem na Rusko nezafungovaly, Rusko se nedostalo do izolace, a co hůř pro Západ, došlo k obrovskému sblížení Moskvy a Pekingu do společné koalice proti Západu, proti Washingtonu a co nejhůře- pro Londýnské kanceláře, proti dolaru!

Válka na Ukrajině dostává nový cíl! Už ne porážka Ruska, ale záchrana západních ekonomik pomocí mamutího projektu na obnovu Ukrajiny

Jinými slovy, nepodařilo se pomocí Ukrajiny a všemožných sankcí přivodit pád Putinovy vlády v Moskvě, což zcela změnilo plánovací schéma kolektivního západu. Teď je Západ v pozici, že je nejen ohrožena Ukrajina jako platforma proti Rusku, ale je ohrožen americký dolar, je ohroženo postavení USA v jihovýchodní Asii, kde mohutně posiluje Čína, která teď má za zády Moskvu, a najednou je to Západ, který je v ohrožení ze strany vznikající euroasijské koalice, která navíc nezačíná v Rusku, ale mnohem dále na západ, a to v Maďarsku, částečně už i na Slovensku a pochopitelně v Srbsku.

Petr Fiala a Vít Rakušan při návštěvě v Kyjevě. Vpravo Denys Šmyhal, premiér Ukrajiny
Petr Fiala a Vít Rakušan při návštěvě v Kyjevě. Vpravo Denys Šmyhal, premiér Ukrajiny

Tento euroasijský svaz, který se rozkládá na území Ruska, Íránu, Indie a Číny, začíná do svých struktur přitahovat už i Saúdskou Arábii, dosud věrného amerického spojence. Najednou OPEC oznamuje, že snížení těžby ropy bude prodlouženo až do konce tohoto roku, aby se ceny za ropu udržely v lukrativní výši. Joe Biden kvůli tomu bere větší dávky antiepileptik, i když to nepomáhá a čím dál častěji padá na zem. Kongres musel znovu zvýšit dluhový strop, aby předešel státnímu bankrotu, zatímco Rusko žádné problémy s dluhy nemá. Ani Čína, ani Indie, ani Írán. Problém s hrozícím bankrotem mají jen "vyspělé" USA. To jsou paradoxy!

Londýnské kanceláře teď budou namísto Ukrajiny usilovat o záchranu dolaru

Takže v této situaci se ukazuje, že válka na Ukrajině se stala katalyzátorem rozpadu USA a americké mocenské demise ve světě. Jenže, jak se říká mezi bankéři v Londýně, že… "na Ameriku sere pes, důležitý je pouze dolar…" a bankéři začínají být v Londýně nervózní, protože kolektivní Západ potřebuje ekonomický záchranný stimulus, který dokáže přinést jen rozbití Ruska na menší státy a poté Západem řízená divoká žranice, rozuměj bezbřehá privatizace a rozkradení přírodních zdrojů Ruska. Bez těchto zdrojů se kolektivní Západ přemění na rozvojový a chudinský region.

Ale pozor, pro chudé se blýská na lepší časy a příkladem jdou některé americké státy, např. Kalifornie, která zakázala policii vyklízet chudinské stany z ulic, chodníků a silnic kalifornských měst. Chudí se mohou zdarma načerno připojit na rozvody elektřiny z pouličních lamp. Mobilní operátoři nabízí data na chudinské tarify, dotované státem Kalifornie. Toto brzy čeká Evropskou unii.

Pokud nedojde k rozbití Ruska, Evropská unie se do 10 let promění v to, co nyní můžete vidět v ulicích Los Angeles. Peníze nebudou mít hodnotu, lidé budou vyhozeni z práce, miliony lidí zatížení hypotékami na domy a byty se stanou závislými na státní sociální podpoře. Ale pozor, je tady jedna naděje, taková náplast na oddálení krachu kolektivního Západu. A to je Ukrajina a dohodnutí se s Ruskem.

Celá EU si domlouvala vloni v předstihu obnovu Ukrajiny, protože zničená Ukrajina bude zdrojem pro růst HDP celé EU a USA na příštích 20 let!

Západ si znovu spálil prsty a porážka Ruska se znovu odkládá. Ovšem nastává nyní skvělá příležitost pro obnovu obrovské a přitom zničené země, tedy Ukrajiny. Na obnovu Ukrajiny bude možné vytvořit investiční tituly, bude možné vydat mamutí dluhopisy, čímž se nastartuje konjunktura západních zemí a oddálí se krach systému. Jenže k tomu je nejprve třeba na Ukrajině zastavit válku. Ale to nejde udělat tak, že nyní začnou západní politici jezdit do Kyjeva a budou somrovat a prosit Zelenského, aby válku zastavil, protože Západu se ta válka už nehodí a je třeba zachraňovat ekonomiku EU a USA, a tou záchranou má být obnova Ukrajiny!

Už vám dochází, proč vloni červenci se představitelé zemí EU a NATO na konferenci ve švýcarském Luganu domlouvali, jaké země EU a NATO budou obnovovat jaká území Ukrajiny?

Pamatujete si, jak si parcelovali území dokonce i Donbasu, kde měly do obnovy investovat i české firmy s pomocí úvěrů od českých bank a bruselské ECB? Také vám to připadalo absurdní parcelovat a procovat si ruského medvěda, který ještě běhá s kalašnikovem po lese a honí ukrajinské houbaře? Také jste si klepali na čelo, že se zbláznili?

Konference v Luganu o tom, jak si země západu rozdělí obnovu Ukrajiny
Konference v Luganu o tom, jak si země západu rozdělí obnovu Ukrajiny

Tak tady máte odpověď v holé realitě. Rozmlácená Ukrajina se má stát ekonomickým stimulem pro oživení a vzkříšení růstu HDP evropských zemí a USA stejně, jako se to povedlo po II. sv. válce díky obnově zničené Evropy, což zajistilo 20 tučných a bohatých let západní Evropy, které skončily vlastně až v polovině 70. let během ropné krize.

Zničená Evropa nastartovala konjunkturu nejen USA, ale i Japonska, Kanady, Velké Británie, Francie, Itálie a v první řadě Německa, tedy jeho západní části NSR. Jelikož Západ v současnosti ničí právě vznikající mohutná a likvidační recese, je třeba okamžitě zahájit obnovu Ukrajiny, ale k tomu je potřeba zastavit válku. To se neudělá tak, že Západ přizná, že Rusko nejde porazit. Ne, udělá se to tak, že vznikne "koalice ochotných států", která rozmístí na Ukrajině své vojáky jako živé štíty, čímž se vykolíkuje Ukrajina.

NATO nezbývá moc času, protože ukrajinské válečné snažení se brzy zhroutí, ofenzíva ukázala realitu – Rusy vytlačit prostě nepůjde!

Rusové nepůjdou dál přes jednotky zemí NATO, tohle Kreml riskovat nebude. Jednotky NATO ale na straně druhé neumožní ukrajinské armádě další postupování ve válce. Vznikne nárazníkové pásmo, stejně jako na Korejském poloostrově. Ukrajina nebude nucena, aby uznala Rusku jeho územní zisky, a Rusko nebude nuceno, aby se z těchto území stáhlo. Tento scénář je pouhou spekulací - kdo ví, všechno může být jinak?

Tento status quo bude/může znamenat realizaci Korejského scénáře na Ukrajině, ale fakticky by znamenal drtivé vítězství Ruska, které ale na Západě bude popíráno a bude se tvrdit, že Putin nedosáhl Kyjeva, nedosáhl svých cílů a nepodařilo se mu obsadit celou Ukrajinu. Západní propaganda bude spokojena, Kreml bude spokojený, pouze Ukrajinci budou za idioty, obětní ovce, protože jim dojde, že přišli jen tak pro nic z rozmaru Západu o svoji zem a o stovky tisíc mužů a synů.

Meme: Posílání tanků na Ukrajinu prostě k porážce Rusko nepovede
Meme: Posílání tanků na Ukrajinu prostě k porážce Rusko nepovede

Rusy se vytlačit nepodařilo a navíc západní partneři jsou v krizi, v ohrožení je ekonomika EU a USA, v krizi je dolar. Volodymyr Zelenský se stane hrdinou, odjede na Západ a bude dělat přednášky o Ukrajině, zatímco v Kyjevě usedne k moci jeho nástupce. Někdo, kdo bude ochotný prodat celou Ukrajinu tak, jak stojí a leží. Tedy tu část Ukrajiny, která bude pod kontrolou Kyjeva. Pokud totiž Západ tuto operaci neprovede a nenasune na Ukrajinu linii ze živých štítů vojáků NATO, tak reálně hrozí, že kolektivisté přijdou úplně o celou Ukrajinu.

Ztratí Ukrajinu úplně celou, protože po zhroucení ukrajinské ofenzívy se kyjevský režim položí a k moci se dostane někdo, koho dosadí Moskva. Stále častěji se v ruských médiích hovoří o reaktivaci Viktora Janukovyče jako politika, který by Ukrajině mohl vrátit rozumný rámec, mohl by uklidnit obyvatelstvo, znovu by došlo k zavedení sociálních benefitů, došlo by ke zrušení deregulace nájmů, zastavily by se privatizace. Kreml bude potřebovat někoho, jako je Alexander Lukašenko, kdo dokáže poslouchat rady z Moskvy.

Viktor Janukovyč a jeho chystaná recyklace do čela Ukrajiny

A současně někoho, kdo se už dostatečně vyléčil z naivní důvěřivosti k Západu, který usiluje o jiné cíle, než je blahobyt lidu. Se západem se spálil nejen Janukovyč v roce 2014, ale i Lukašenko koncem léta 2019, když mu západní země v Minsku připravily pokus o státní převrat. Spálila se i Moskva ve slepou víru v Západ, že bude dodržovat Minské protokoly.

Proto je Janukovyč horkým kandidátem do čela Ukrajiny po denacifikaci Kyjeva. A tomu chce Londýn mermomocí zabránit pomocí vyslání koalice ochotných armád zemí bývalého Východního bloku. Bez této koalice se kyjevský režim zhroutí. Janukovyčova partaj Strana regionů sice byla rozpuštěna, ale ti kádři jsou připraveni stranu obnovit a převzít moc.

Viktor Janukovyč, v roce 2014 svržený prezident Ukrajiny
Viktor Janukovyč, v roce 2014 svržený prezident Ukrajiny

Do ofenzívy, která byla spuštěna, vložil Kyjev svůj osud. Průběh té ofenzívy předznamenává blížící se konec Zelenského vlády. Summit ve Vilniusu tak bude řešit jedinou otázku - jak zachránit země NATO, EU a jak nepřijít o celou Ukrajinu. Moc variant už NATO nemá, vyčerpalo všechny zbraně a své vojáky poslat oficiálně nemůže. Nic jiného než koalice ochotných, která tam půjde sama za sebe a bez vlaječky NATO, vlastně už nezbývá. 

Hrozba ale spočívá v detailu.

Co když… co když Rusko na tento model nepřistoupí a nasype rakety na živé štíty, tzn. na vojáky ze zemí NATO v ukrajinských městech? A je jedno, jestli cíleně nebo omylem! Co když Rusové operují s opačnou kartou, že NATO nebude riskovat válku s Ruskem jako jadernou velmocí? Pokud by k tomu došlo, ocitneme se od první minuty ve III. sv. válce, podle scénáře náčelníka GŠ AČR Karla Řehky. Není totiž jasné, jaké karty v rukách obou stran jsou pravé, a jaké jsou naopak určeny jen k blafování. Proto stojíme doslova jednou nohou na pokraji apokalypsy.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!