Morální obžaloba poslanců, kteří schválili pandemický zákon

19.02.2022

JSTE HROBAŘI NAŠÍ ZEMĚ!

Vládní poslanci, necháváte nás - odpůrce pandemického zákona - stát před PS PČR jako žebráky, protože s námi odmítáte jednat. Vysmíváte se, když nám nezbývá nic jiného, než před PS PČR křičet a tlouct do bubnů. Vy sami jste se zabarikádovali.

Hovoříte o nás ponižujícím způsobem! Urážíte nás v každém svém projevu z tepla svých vládních křesel a přitom mnozí z vás nesahají demonstrujícím lidem ani po kotníky - ať se to týká odbornosti anebo lidskosti.

Nechcete slyšet žádné odborné a faktické informace. Nechcete nic slyšet ani vidět - jen tupě plníte příkazy z EU a nadnárodních korporací, a to vše proti zájmům našeho národa - naší vlasti. Děláte to buď za peníze anebo z hlouposti!

Volilo vás jen 28 % lidi, a to jen proto, že jste byli neustále v televizi, v rozhlase, zatímco ti, nad nimiž ohrnujete nos, nemohli lidem sdělit své politické programy. Byl porušen volební zákon i Ústava - během volební kampaně jste využili nelegitimní, podvodné a navíc ohromné finanční zdroje ze zahraničí.

Mainstreamová média pouštěla do mediálního prostoru jen vás, a to na základě tzv. odstupňované rovnosti, což je jednoznačné porušení všech právních norem. Nikde však není dovolání - ani u soudů, ani u rady ČT, ČRo, Rady rozhlasového a TV vysílání.

Takže všem odpůrcům pandemického zákona zbývá jen ulice, kterou vy tak pohrdáte! To znamená, že volby, které vás momentálně vynesli do poslaneckých lavic, jsou de facto neplatné. Vy okupujete všemi nelegitimními prostředky Českou republiku.

Že se nestydíte! Boží mlýny však melou jistě - a nyní už i dost rychle!

Zdroj: Vladimíra Vítová, 18. 2. 2022, Praha,  czechfreepress.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2023
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!