Může cizí osoba cokoli umisťovat ve vojenském objektu?

25.04.2021

Na základě současné hysterie s agenty vyhazujícími do povětří vojenské sklady si upřesněme, jak to ve skutečnosti ve vojenských objektech chodí. 

Představte si, že se pohybujete v oboru zbraní, jste prověřená a bezúhonná osoba a chcete navázat kontakt a spolupráci s armádou. Abyste vůbec mohli vstoupit do vojenského objektu, musí být splněny některé podmínky. Především musíte být prověřeni na úrovni "tajné", což trvá cca jeden rok. Potom je přesně určen den a hodina vaší návštěvy. Vy se dostavíte před objekt, ohlásíte se u ostrahy a čekáte, až si vás osobně vyzvedne předem určený pověřený zaměstnanec a nikdo jiný!

Vždy se jedná o vedoucího nějakého odboru, ten s vámi bude jednat a nikdo jiný! Po ověření totožnosti vás provede vrátnicí a zavede rovnou do kanceláře - nikam jinam!! Po jednání vás tatáž osoba nejkratší cestou odvede až před vrátnici. Po celou dobu návštěvy jste neustále v přítomnosti a pod dohledem tohoto určeného pracovníka, který za vás ručí a to nemluvě o ostraze a kamerovém systému.

Je nepředstavitelné, že by někoho cizího - dokonce s cizím pasem a navíc ještě občana "nepřátelské" země - vpustili do objektu.

Na základě výše uvedeného a podle osobních zkušeností autora tohoto článku naprosto vylučuji, že by jakákoli cizí osoba mohla cokoli umístit do jakéhokoli objektu s vojenskou technikou nebo zbrojním arsenálem! Do jednotlivých budov mají přístup jen pověřené osoby a nikdo jiný. A to nemluvím o kamerovém systému, ostraze a psech. Přece nebylo v zájmu Ruska, pokud mělo podezření, že zakázaná munice a zbraně byly z těchto skladů tajně vyváženy teroristům do Sýrie, tyto důkazy ničit!! Nebylo to rozhodně v jejich zájmu. Položme si otázku, komu by tedy skutečně prospělo, aby byly zahlazeny stopy takového tajného vývozu?! Vidím podobnost této ničím neprokázané hysterie s přípravou útoků na Kadáfího, Saddáma, Miloševiče, atd. Mám dojem, že někteří psychopaté soutěží o to, komu se dřív podaří rozpoutat třetí světovou válku.

Z necenzurovaného tisku:

Exploze ve Vrběticích v roce 2014 byly zinscenovány za účelem zametení stop po chybějícím inventáři ve skladech, kdy tisíce kusů zbraní a munice byly ze skladů vyvezeny na Ukrajinu, a odtamtud pokračovaly do Sýrie do rukou tehdejší Free Syrian Army a později Islámského státu, bojujícího proti Bašáru Assadovi, a to v ostrém rozporu s mezinárodním zbrojním embargem na dodávky zbraní do Sýrie. Zbraně z Vrbětic se dosud nachází v Sýrii a právě ruská GRU podle ruské televize disponuje jmennými svodkami na české občany a členy českých tajných služeb, kteří za touto operací dodávek zbraní od roku 2012 stáli. Zbraně totiž v Sýrii zabíjely ruské vojáky a ruské občany! Výbuchy způsobily, že nikdy nebude možné dohledat tisíce kusů zbraní, munice, granátů, raket, raketometů, RPG sestav a další výzbroje, které "zmizely".

V rozmašírovaném a rozmetaném prostoru po výbuchu už nikdy a nikdo inventuru provést nedokáže, takže účetně se všechno odepíše. A přesně toto se podle zdrojů ruské GRU, která v letech 2015 až 2017 vyšetřovala, kdo už od roku 2012 dodává povstalcům v Sýrii zbraně v dokonale zakonzervovaném stavu českého původu, v roce 2014 ve Vrběticích stalo.

Publikováno na webu: https://www.czechfreepress.cz/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!