Na Ukrajině neprobíhá speciální vojenská operace, je to imitace!

13.09.2022

Dlouhodobá válka se dá udržovat jen tak, že Rusko umožní Ukrajincům pokračovat ve válce. Proto jim Kreml dodává ropu do jejich vojenské techniky, proto ruská armáda nebombarduje ukrajinské rafinérie, ani železnice, ani sídlo Zelenského, ani zásobování ukrajinské armády!

Šokující výroky člena Ústřední politické rady strany Jednotné Rusko v podstatě dokonale odkrývají, čeho jsme právě svědky! A Rusové se stáhli z Charkovské oblasti 4 dny po výzvě Federace židovských obcí v Rusku k ukončení války!

Naprosto šokující video z konce srpna a těsně před zahájením ukrajinské ofenzívy natočil bývalý veterán z Afghánistánu a dnes poslanec Dumy a předseda Výboru pro hospodářskou politiku a podnikání Státní dumy a člen Ústřední politické rady Putinovy strany Jednotné Rusko Jevgenij Alexejevič Fjodorov. V živém pořadu odpověděl na dotaz diváka, který nechápe, proč po celé Ukrajině létají ruské Kalibry, ale nikdo neničí ukrajinské vlaky a železnice, po kterých Ukrajina přiváží z Polska těžkou vojenskou techniku a rovněž zásoby a vybavení.

Téhle podivnosti totiž přestává rozumět čím dál tím více obyčejných Rusů, kteří sice nic nevědí o vojenské taktice, ale logicky jim dojde, že kdyby ruské letectvo, které kontroluje ukrajinské nebe, rozbíjelo a bombardovalo ukrajinské železnice a hlavně nádraží, kde jsou výhybky a seřadiště vagónů, tak by se ukrajinská fronta úplně zhroutila během několika dnů. Fjodorov na to odpověděl a obávám se, že nejen Rusům, ale i mnoha lidem v ČR a na Slovensku z jeho výroků spadnou hodiny ze zdi.

Video: https://aeronet.news/fjodorov-na-ukrajine-neprobiha-specialni-vojenska-operace-je-to-imitace-dlouhodoba-valka-se-da-ziskat-jen-tak-ze-rusko-umozni-ukrajincum-pokracovat-ve-valce-proto-jim-kreml-dodava-ropu/

Fjodorov vysvětlil jako vysoký představitel Putinovy strany naprosto otevřeně, že Rusko je stále kolonií USA i v této chvíli, a Moskva je ovládána Washingtonem skrze obrovské počty zrádců, kterých jeho odhadem jen v současné ruské armádě může být až 80% mezi vysokými ruskými generály, kteří pomáhají USA a nepříteli na frontě svojí činností či naopak nečinností. Přesně touto nečinností v posledních dnech přišla ruská armáda o celou Charkovskou oblast. Začínají unikat zprávy, že velení štábu v Kupjansku vědělo o shromažďování sil nepřítele mnoho dní, ale nepožádalo ani o posily.

Co je horší, Kreml za to generály nijak nepotrestal, právě naopak se zdá, že to snad bylo podle plánu, aby válka pokračovala, aby Ukrajincům bylo konečně umožněno zvítězit. Podle Fjodorova totiž Kreml potřebuje prodloužit válku, aby porazil Američany v Moskvě. To samé chtějí Američané, aby zničili Rusko. Ministr obrany Sergej Šojgu již koncem srpna prohlásil, že Rusko počítá s dlouhodobou vojenskou operací na Ukrajině. Jenže to není všechno.

Šokující konceptuální odhalení funkcionáře Jednotného Ruska odhaluje skutečný cíl vojenské operace na Ukrajině - nejde vůbec o Ukrajinu

V pořadu Fjodorova zaznělo, proč i v době této války na Ukrajině naprosto nepochopitelně Moskva dál posílá do ropovodů na Ukrajinu ropu. Kdyby Kreml zastavil dodávky ropy a začal bombardovat železnice, ukrajinská fronta se zhroutí, protože bez paliv a bez železničního zásobování nelze vést válku. Fjodorov rovněž šokujícím způsobem odhalil, jak a proč se ruská armáda musela stáhnout od Kyjeva.

Na základě příkazu Američanů, které zprostředkoval turecký prezident Erdogan, to Kreml vysvětlil vlastním občanům jako humanitární gesto Kyjevu. Teď jsme svědky dalšího humanitárního gesta, stažení ruské armády z celé Charkovské oblasti. Je to ještě horší. Dokonce se zdá, že Vladimir Putin chce umožnit Ukrajincům, aby se dostali na Krym a zaútočili na něj, aby na základě útoku na ruské svrchované území mohl Putin konečně vyhlásit mobilizaci rezerv. Tu nedokáže obhájit jinak, než při napadení ruského území, kterým je právě Krym.

Můžeme se tak dočkat ještě strašných událostí, znovuobsazení Mariupolu ukrajinskou armádou, apod. Moskva chce totiž válku s Ukrajinou za každou cenu prodlužovat, a to takovým způsobem, aby v Moskvě ztratili Američané moc, tedy jejich marionety, kterých je Moskva plná. Pouze napadení Ruska dokáže Rusy semknout proti páté koloně, a to nejen v ruské armádě. Takový je podle Fjodorova plán.

Kdyby tyto věci říkal nějaký Aljoša odněkud ze Sibiře, tak by se to dalo považovat za blábol a nesmysly, když to ale říká vysoký funkcionář Dumy z Putinovy vládní strany, je to úplně jiná situace, je to realita. Najednou to všechno do sebe zapadá. Fjodorov i vysvětlil, proč Rusko dosud neprovedlo ani jeden útok na sídlo Zelenského. Cílem je pokračování války, ne její náhlé ukončení smrtí Zelenského. Celé je to imitace!

Úmyslné brždění ruských vojsk po celou dobu operace, aby Ukrajinci stačili s dechem a měli čas na znovunabrání sil

Koncem dubna se ruská armáda zastavila na všech frontách Ukrajiny a Kreml dal ruským vojákům, kteří vyčistili LLR, dokonce dovolenou! Jenže od dubna se celé 4 měsíce ruská armáda nikam neposunula, nepřišly žádné rozkazy, pouze poziční setrvání bez pohybu, což naprosto nesmyslně dalo Ukrajině čas na vyzbrojení Západem, na obnovu stavů sil, na odvody branců, na výcvik atd.

Během 4 měsíců, ukrajinská armáda seřadila v Charkovské oblasti, podle Komsomolské pravdy, 50 000 ukrajinských vojáků se stovkami kusů těžké techniky ze Západu a ruský štáb v Kupjansku na to nijak nereaguje a neposiluje obranu. Podle informací, které unikají z prostoru bojů do ruských sociálních sítí, se ukazuje, že v době ofenzívy na Balakleju měla ruská armáda na pozicích pouhých 7 500 vojáků a na ně se hrnulo 50 000 ukrajinských vojáků! Díky fortifikaci a dělostřelectvu se i přesto ruští vojáci dokázali na okraji města bránit a zamezovat Ukrajincům vstupu do města po dobu 2 dnů.

Ruský voják na Ukrajině s protitankovým granátometem
Ruský voják na Ukrajině s protitankovým granátometem

Tak obrovskou armádu Ukrajinců nemůže přehlédnout ani naprosto jalová a slepá armáda. Velení ruské armády však na shromažďování obrovského uskupení vojsk nijak nereagovalo. Normálně byste čekali, že teď už budou v ruské televizi jména zastřelených ruských generálů, kteří si vzali život za své osobní selhání, nebo že byli zbaveni funkcí a velení... jenže... nic z toho se neděje a ani nestane. Všechno totiž probíhá se souhlasem a podle osnov Moskvy.

Cílem je umožnit Ukrajině výhry, aby Rusko čelilo ohrožení vlastního území a Kreml mohl mít záminku k mobilizaci rezerv. Rusové se proti mobilizaci rezerv bouřit nebudou jen tehdy, pokud půjde o obranu a ochranu vlastního území. Kvůli spec-operaci na Ukrajině ale mobilizaci nepřijmou, a to hlavně kvůli tomu, že mezi Rusy panuje představa, že denacifikace Ukrajiny je drobnost, podružnost, něco tak snadného, co musí ruská armáda zvládnout. Jenže do skládačky nám chybí ještě jedna věc, která s Fjodorovem nemá až tak mnoho společného.

Berel Lazar a jeho Federace ruských židovských obcí údajně vyzvala Kreml k ukončení invaze na Ukrajině

Je to pondělní komuniké Federace ruských židovských obcí, které vyzvalo Kreml k okamžitému ukončení bojů. Výzvu do Kremlu adresoval přímo prezident federace Berel Lazar, který je přezdíván Putinovým rabínem. Sněm federace odhlasoval výzvu k ukončení války. Federace je konkurenční organizací Ruského židovského kongresu, které se přetahují o moc. Ruský židovský kongres zastupuje zájmy Chabad Lubavitch a je úzce navázaný na ruský oligarchát. Federace Berela Lazara je řízena ultra-ortodoxními členy Chabadu, kteří prosazují těsné a úzké vazby Kremlu na Izrael namísto Londýna a EU.

Boj o moc nad Kremlem se tak odehrává mezi dvěma větvemi Chabadu, přičemž kongres chce západní vliv Londýna na Moskvu, zatímco Federace chce vliv Tel Avivu na Moskvu. Obojí jsou přitom chasidské organizace ruských Židů, kteří vlastní nejen ruské, ale i izraelské a britské cestovní pasy. Fjodorov mluví o zrádcích a mnoho jich podle všeho pochází právě z obou židovských organizací tak úzce napojených na Kreml z obou stran.

Vlladimir Putin a Berel Lazar
Vlladimir Putin a Berel Lazar

Přesně 4 dny po výzvě Federace do Kremlu, aby došlo k zastavení války, se ruská armáda stáhla z celé Charkovské oblasti tak skandálním způsobem, že ruské veřejnosti to nejde do hlavy, proč za takový průser nikdo nenese zodpovědnost. Kreml potřebuje útok na ruskou půdu, aby ruský národ začal souhlasit s mobilizací. Jenom tak se Putin nebude muset ohlížet na 5. kolonu, protože tato kolona se bojí jen jedné věci, rozzuřeného ruského lidu, který vkročí do války na obranu vlasti. Jen v takové chvíli se dají v Kremlu a v Moskvě dělat čistky a odstraňovat členy 5. kolony Západu a USA.

Ruský židovský kongres a Lazarova Federace jsou opět ve sporu?

Desítky ruských rabínů se v pondělí sešly, aby diskutovaly údajně o problémech, kterým čelí oni a jejich komunity po brutální invazi na sousední Ukrajinu, a aby jemně kritizovaly bývalého vrchního moskevského rabína Pinchase Goldschmidta, který uprchl ze země do USA kvůli svým jednoznačně protiválečným a proti-Putinovským názorům. Shromáždění přibližně 75 rabínů - většina z nich je ze židovské sekty Chabad-Lubavič - uspořádala Federace židovských obcí v Rusku, což je jedna ze dvou největších židovských organizací v zemi.

Kromě obecných zásahů proti občanské společnosti a svobodě projevu v Rusku od začátku invaze se v posledních měsících cítí pod palbou útoků zejména židovská komunita, protože ruské úřady (pod kontrolou Ruského židovského kongresu) se snaží ukončit činnost Židovské agentury v zemi. Ta je úzce napojena právě na Lazarovu Federaci ruských židovských obcí. Je to skoro jako konkurenční boj mezi dvěma židovskými organizacemi v Rusku. Na konferenci, která se konala v Moskvě, vydali rabíni rezoluci vyzývající "k míru a zastavení krveprolití". "Vyzýváme světové vůdce, aby učinili vše, co je v jejich silách, k nastolení míru mezi národy. Mír je božskou hodnotou a je základem existence lidstva ve světě," napsali.

Od zahájení imitační operace na Ukrajině se do Izraele z Ruska přestěhovalo 20 000 Židů

Federace ve svém prohlášení označila konflikt za "invazi", což je v Rusku, kde se o válce obecně mluví eufemisticky jako o "speciální vojenské operaci", mírně řečeno rebelský krok. Mezi 75 rabíny, kteří se shromáždění zúčastnili, byl i ruský vrchní rabín Chabadu Berel Lazar, který válku vlažně odsoudil, a prezident federace rabín Alexandr Boroda, který opakoval slova ruské vlády o rostoucím nacismu na Ukrajině. Na konferenci vystoupil také izraelský velvyslanec v Rusku Alexander Ben Zvi, který přečetl dopis, zaslaný prezidentem Isaacem Herzogem.

Rabín Pinchas Goldschmidt
Rabín Pinchas Goldschmidt

Od invaze na Ukrajinu 24. února se do Izraele přistěhovalo přibližně 20 000 Rusů, což je největší počet za posledních dvacet let, kteří utíkají před stále represivnějším režimem pod vedením Vladimira Putina. V Rusku nyní žije téměř 200 000 Židů, i když zhruba třikrát tolik jich má nárok na izraelské občanství, protože mají alespoň jednoho židovského prarodiče.

"Vztahy mezi Ruskem a zbytkem světa se od začátku únorové invaze prudce zhoršily, což vedlo k ekonomické nejistotě a, což je pro židovskou komunitu obzvláště důležité, k pocitu strachu a izolace, který nepocítila po celá desetiletí," uvádí se v prohlášení federace. Na konferenci se podle organizátorů rabíni "znovu zavázali k tomu, že budou pokračovat ve vedení svých komunit a neopustí je ani v těchto těžkých časech".

Jak nazvat vojenskou operaci, ve které dodáváte nepříteli suroviny a zdroje pro vedení války proti vám?

Ruská speciální vojenská operace na Ukrajině, která od začátku vypadá divně a nedává smysl, je skutečně divná už i oficiálně podle vysokého politika Putinovy vládní strany, a to úmyslně s cílem prodloužit válku a udržet Ukrajinu při bojeschopnosti a ochotě bojovat a rovněž i umírat, což se týká obětí na obou stranách. Válka je pochopitelně vedena mezi Ruskem a USA na Ukrajině, ale dosud se zdálo, že Rusko chce Ukrajinu denacifikovat a demilitarizovat. Jenže podle výroků Fjodorova se má touto operací dosáhnout porážky amerických sil v Moskvě a Ukrajina je podle všeho i pro Moskvu, stejně jako pro USA, jen záminkou pro vyrovnání účtů s velkým nepřítelem.

Ano, vést válku naoko, ale přitom nadále posílat z Ruska Ukrajině i do EU plyn a ropu, jako by se nechumelilo, zatímco Západ za tu ropu a plyn na oplátku posílá Ukrajině další a další zbraně a munici proti Rusku, opravdu nedává smysl. A když nedochází ani k útokům na ukrajinské železnice, ani na centra ukrajinské státní moci, dokonce ani na ukrajinské rafinérie, které zpracovávají ruskou ropu, a ta nafta se potom leje do nádrží západní těžké techniky, kterou Ukrajinci útočí proti Rusům na Ukrajině, tak najednou vám začne být špatně, protože najednou zjistíte, že nejenom, že to nedává smysl, ale uvědomíte si, že celá vojenská operace je imitace vojenské operace, je to podvod. Co ale není podvod, to jsou lidské oběti. Slova o imitaci operace neříkám já, to říká vysoký funkcionář Jednotného Ruska ve videu. Dobro došli!

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, aeronet.news/

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!