Náboženství "covidistů" a antigenní "odpustky"

08.11.2021

Když se podívám do minulosti, jak Jan Hus bojoval proti odpustkům a dalším církevním nešvarům, připadá mi, že se vracíme do téže doby. Jen tu místo katolíků vládne Církev sv. Respirátora a Nejsvětější vakcíny.

Úderem půlnoci na první listopad začalo platit kritizované nařízení, podle něhož by nám po příchodu do hospody neměla vletět do uší otázka, co si dáme, nýbrž zda nám koluje v žilách "mRNA koktejl" nebo zda jsme si aspoň nechali strčit špejli do nosu až kamsi k hypofýze.

Zároveň nám naše milá dosluhující vláda (za vydatného přikyvování ještě milejší vlády nastupující) to špejlování ještě okořenila tím, že komu nevhrknou slzy do očí už při samotném šťouracím aktu, tomu jistojistě vhrknou při placení.

Do toho musíme ještě slzet dojetím, jak nám Flégr a další proroci covidismu usilovně vnucují ten Svatý grál jménem "mRNA vakcína". Je to prý hrozně fajn, sice to není klasická vakcína, proti covidu moc nechrání a občas po ní někdo umře, ale to nás nesmí rozkolísat ve víře. Jakmile si to necháme píchnout, čeká nás "království Boží na Zemi" a budeme nadřazeni nad těmi prašivými pohanskými psy, kteří si ji bůhvíproč píchnout nechtějí.

Že se jedná o segregaci jako vyšitou, to nikoho z našich ústavních ničitelů (činitelů) zjevně netrápí. Stejně tak, že údaj o prodělání či neprodělání onoho či tamtoho zdravotního zásahu je citlivá informace, kterou nejsme povinni nikomu vykládat na potkání. Jakmile jde o vyznávání covidismu, lidská práva i Ústava ČR jdou jaksi stranou...

K tomu ještě slýcháme, že bychom měli být rádi, že my, kdo nepatříme do té "nadřazené" skupiny, si můžeme koupit aspoň odpustek v podobě antigenního šťourání, které nám zajistí "dočasnou nadřazenost" do druhého dne, nebo dokonce PCR odpustek, který to samé přinese na tři dny (ve skutečnosti na dva - než fráterníci covidové církve provedou PCR rituál, je den pryč).

Když se nad tím vším zamyslím, přijde mi, že se od doby Mistra Jana Husa zase tolik nezměnilo. Pokrytectví, nesvoboda, odpustky - to vše zůstalo. Rozdíl je ten, že tehdejší režim si na nějaká lidská práva moc nehrál, zatímco ten současný se zaštiťuje svobodou, demokracií a vědou bez dogmat, což tady jaksi nevychází.

A není to jen covidismus, velmi podobné je to u "klimatického náboženství" - tam roli odpustků hrají emisní povolenky a klimatická církev nás láká, že prý když budeme držet dlouhý půst a tvrdou řeholi bez aut a dalších pohanských zbytečností, dočkáme se bezuhlíkatého "království Božího na Zemi".

Doufám ale, že v jedné věci se historie opakovat nebude. A to je upalování lidí s nepohodlnými názory. To by se mě totiž docela dotýkalo. Zimu sice nesnáším, ale na plameny se raději koukám jen při táboráku nebo za sklem krbovek, nikoli z plápolající hranice pode mnou.

Pro jistotu budu obezřetný a do Kostnice žádné pozvání nepřijmu. I kdyby vypadalo sebelákavěji.


Zdroj: czechfreepress.cz, autor: místopředseda OKNO - Odborové konfederace neočkovaných občanů.

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!