Naše střeva jsou plná hniloby - 4. část

02.05.2020

Většina lidí v naší společnosti trpí občasnou bolestí břicha, zvláště v tlustém střevu. Tento problém způsobuje stagnace fekálního odpadu, a to kvůli plynům a zánětům. Tlusté střevo má od začátku do konce záhyby a kapsy, jež se smršťují podobně, jako se pohybují hadi - vytlačují odpad dál kvůli likvidaci.

Cesta podniknutá střevním traktem

Na začátku tlustého střeva je záklopka tlustého střeva (Bauhinská chlopeň), která se nachází hned nad pravou kyčlí, napůl mezi kyčelní kostí a pupíkem. Umožňuje potravinám pozvolna procházet. Pokud je v tom místě pociťována bolest, je to obvykle plyn. Tento plyn může udržovat záklopku otevřenou, což způsobuje, že odpad ustupuje do tenkého střeva. Pokud však budou fekální zbytky v této oblasti stagnovat, tento jednosměrný průchod selže a bude špatně fungovat. Když k tomu dojde, budou moci vstoupit do tenkého střeva (a s tím i do jiných částí těla) dokonce i červi.

Jak již bylo uvedeno, průměrný člověk má v sobě 8 - 12 liber (3,5 - 5,5 kg) starého stagnujícího fekálního odpadu a nadměrného množství hlenu, ztvrdnutého podél stěn tlustého střeva. Zdaleka nejdůležitějším krokem, vedoucím k uzdravení (nebo jako prevence nemocí), je naučit se opravdovému umění čistit své tělo.

John Wayne daroval své tělo vědě a bylo zjištěno, že měl přes 40 liber (18 kg) vysušeného fekálního odpadu, usazeného ve střevech.

Přestože změníte stravu a začnete správně jíst, nikdy se nedočkáte stavu, kdy byste překypovali zdravím, pokud nevyčistíte starý toxický odpadní materiál, který ve vás zahnívá. Tento toxický fekální odpad je domovem parazitů, virů, škodlivých bakterií a plísní. Je třeba "rozbít" jejich základnu a dát těmto zabijáckým vetřelcům "příkaz k vystěhování"!

Co se stane, když jídlo projde záklopkou tlustého střeva a vstoupí do slepého střeva? Cestuje tenkým střevem do slepého střeva (začátek tlustého střeva). Vzhledem k tzv. standardní americké stravě je jídlo tak lepkavé, že neprotéká zažívacím ústrojím řádnou rychlostí, ale dostane se do pokročilého stavu hniloby. Tlusté střevo je živý, dýchající orgán, vytvořený z miliard buněk, jež se nyní koupe v tekutině toxického odpadu, který znečistí zbytek těla.

Tento stav způsobí, že tlusté střevo degeneruje, ztrácí tonus a kvůli infekci, jež vede k zánětu, se stane spastické. Mnoho lidí má pocit, že je jejich břicho rozměklé a zádové svaly stále napnuté. Jiným příznakem tohoto stavu je velmi napnuté a vystouplé břicho - a to kvůli velkému množství uvězněného plynu, vycházejícího z toxického fekálního odpadu, jenž uvízl v tlustém střevu.

Jak si myslíte, že se tlusté střevo cítí? Cítí se jako paralyzovaný a potácející se sval, který je v kómatu. Asi pět centimetrů za záklopkou tlustého střeva máte slepé střevo. Je to endokrinní orgán, který vás chrání tím, že vytváří "bojovníky proti infekci" v tlustém střevu. Mnoho dětí i dospělých má zánět slepého střeva. Nemůžete mít zánět, pokud nemáte infekci. Nemůžete dostat infekci, pokud nemáte hnilobu (zahnívající odpad). Nebudete mít hnilobu, pokud porozumíte umění očisty svého těla.

Takže nyní vaše potraviny "sedí" ve slepém střevu. Doufejme, že střevní záhyby a kapsy nejsou pokryté fekálním odpadem, a že vaše tlusté střevo má svalový tonus, aby začal posledních sedm stop (přes 2 metry) své cesty ke konečníku, kde bude vše odstraněno. Říkám doufejme, neboť pokud se to nepodaří, musí být ten odpad někde uskladněn...

Střevní autointoxikace a acidóza (překyselení)

Co se tedy odehraje v těle tzv. průměrného "normálního" člověka? Uvnitř stěny tlustého střeva je dehydrovaný fekální odpad, který je na sobě navrstvený jako tapety. Tento toxický odpad postupně proniká zpět do krevního řečiště. Tento jev se nazývá toxémie, což znamená "špinavá" krev. Představte si popelářské auto, které bude celý den pracovat. Kam všechen ten odpad přijde? Popeláři mají lis. Vaše tělo není jiné. Pokud tělo nemůže fekální odpad odstranit, tak jej zploští a uloží jej do záhybů a kapes vašeho tlustého střeva. Je to strašlivá síť...

Když je toxická hmota spolu s nestráveným jídlem (v důsledku toxémie) absorbovaná ze střev do krevního řečiště, výsledkem je zdravotní stav, známý jako "syndrom děravého střeva".

Průjem je běžný příznak střevní zácpy, způsobené fekálním odpadem (tvořícím krustu), v němž se množí paraziti, škodlivé bakterie, viry a plísně. Tito smrtící vetřelci uvolňují plyny a toxické chemikálie, které vyvolávají infekce, vedoucí k zánětům. To má za následek střevní poruchy a "přelití" toxických látek do krve.

Většina lidí nechce vůbec hovořit o záležitostech, spojených s vyměšováním. Strkají tzv. hlavu do písku a doufají, že to odezní. Toxické tlusté střevo je bohužel živnou půdou pro katastrofy. Hlavní příčinou onemocnění je překyselení; hlavní příčinou překyselení je hniloba fekálního odpadu, který se znovu vstřebal do krevního řečiště. To způsobuje toxémii (znečištěnou krev).

Dovolte mi vznést otázku: Myslíte si, že byste mohli mít kandidózu, chronickou únavu, bolení hlavy, bolení v krku, problémy s kůží, srdeční choroby, dnu, artritidu, problémy s dutinami, a dokonce rakovinu - kdybyste neměli znečištěnou a toxickou krev? Seznam nemocí je nekonečný... Jediný způsob, jak se vaše krev stane toxickou, je ten, že znovu absorbuje váš vlastní toxický odpad z tlustého střeva. Přirovnejme to k síťovým dveřím v ponorce, umožňujícím virům, bakteriím, plísním a parazitům vstoupit do krve. Tento stav se nazývá "syndrom děravého střeva" nebo také malabsorpční syndrom.

Je nějaká šance, že by vaše tělo vypovídalo službu a vyvolávalo chronická onemocnění, kdyby krev byla čistá a bohatá na kyslík a živiny? Faktem je, že neznám nikoho, kdo by na určité úrovni netrpěl toxémií. Tento stav je, co do rozsahu, epidemický a stále se zhoršuje kvůli nezdravému "rychlému občerstvení", toxickému vnějšímu prostředí, farmaceutickým léčivům a přehlížení našeho "kanalizačního" systému.

Jak již bylo uvedeno výše, hlavní příčinou překyselení je špatně fungující zažívací ústrojí. To je rovněž hlavní příčinou vysokého krevního tlaku. Vy si však můžete krevní tlak snížit! Zdravé, pulzující vnitřní prostředí přispěje k vašemu zdravému a vitálnímu životu.


Zdroj: thewolfeclinic

Překlad: Jana 

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2024
Vytvořeno službou Webnode Cookies
Vytvořte si webové stránky zdarma!