Oficiální údaje z Německa o covidových úmrtích šokují 

24.11.2021

Nejnovější oficiální údaje z Bavorska ohledně covidových úmrtí šokují Německo! Bavorský zemský úřad pro zdraví (LGL) oznámil, že až 30 procent lidí, kteří za měsíc říjen zemřelo na covid, bylo kompletně očkováno!

Je to o to více šokující, že od doby, kdy přišly na trh vakcíny proti covidu, vládní politici i mainstream jedním hlasem ujišťovali a přesvědčovali občany o tom, že vakcína přináší svobodu a vysokou, téměř stoprocentní jistotu.

Najednou LGL jako první zemský zdravotní úřad v Německu "prozradil", že tomu tak není, a že vakcíny nejen mizerně chrání nakažené před smrtí, ale ještě mizerněji chrání občany před infikováním se covidem (přesně ve smyslu toho, jak to od začátku očkování proti covidu neustále zdůrazňoval mj. jiné zejména profesor Sucharit Bhakdi).

Není bez zajímavosti skutečnost, že krátce poté, co bavorský úřad LGL oznámil výše uvedený fakt, tak se ohlásil i Robert Koch Institut a přiznal ve své každotýdenní prezentaci, že během čtyř týdnů od poloviny října zemřelo na koronavirus v Německu ve věkové kategorii nad 60 let až 42 procent lidí, kteří byli kompletně očkováni a téměř 19 procent ve věkové kategorii nad 18 let, kteří byli také kompletně očkováni.

Není to tak dávno, kdy mainstream a systémoví politici tvrdili, že na covid umírají téměř výlučně neočkovaní lidé.

Tato nová oficiální čísla musí doslova šokovat všechny ty, kteří ještě dokáží racionálně myslet a nepodlehli vymývání mozků neustálou propagací očkování.

Ukazuje se tedy šokující trend - čím déle očkování evropských národů trvá, tím více úmrtí zaznamenáváme mezi těmi, kteří se dali očkovat.

Přesto systémoví politici a jejich devótní média nadále šíří strach před koronavirem a nenabízejí lidem prostředky prevence, ale do nebe vychvalují málo účinné vakcíny a přihrávají tak farmaceutickým koncernům, jako je Pfizer, další miliardové zisky.


Zdroj: czechfreepress.cz, autor: Roman Bednár

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!