Proč Fialova garnitura tak  zoufale protlačuje Pandemický zákon?

03.02.2022

Nejvyšší správní soud to práskl - a je to venku, proč Fialova garnitura tak moc a zoufale s křikem protlačuje Pandemický zákon ve sněmovně po celý den, celou noc a znovu další den! Bez novely Pandemického zákona totiž vláda ČR nemůže legálně na území republiky zavádět prvky biologického apartheidu! Rozsudek NSS odhalil, že vláda musí nejprve změnit a novelizovat Pandemický zákon, aby mohla do obchodů a restaurací pouštět jen očkované osoby! Bez novely zákona totiž biologický apartheid je v rozporu s právním řádem! Je čas nastartovat kamiony a zablokovat Prahu po vzoru Kanady?

V poslanecké sněmovně v Praze ve středu zuřil neuvěřitelný boj o prosazení vládní novely Pandemického zákona. Poslanci SPD od úterý úspěšně blokovali přijetí programu schůze sněmovny, ale nakonec to nepomohlo a sněmovna pomocí hlasů vládní koalice odhlasovala program schůze, přičemž jediným bodem programu bude přijetí novely Pandemického zákona.

Projednávání se tak bude odehrávat ve zrychleném režimu legislativní nouze. Pandemický zákon obchází zákon o nouzovém stavu, a to hlavně s cílem přenést výkon pravomocí z poslanecké sněmovny na exekutivní orgány státu, konkrétně na ministerstvo zdravotnictví a jednotlivé hygienické stanice na krajích, okresech a městech.

Pokud se o politiku moc nezajímáte a nechápete rozdíl mezi Zákonem o nouzovém stavu a Pandemickým zákonem, tak vám prostě stačí vědět, že Pandemický zákon se liší v tom, že má zmocňovací charakter a přenáší rozhodování o omezeních, lockdownech, restrikcích, opatřeních, testováních a očkováních z úrovně poslanecké sněmovny na ministerstvo zdravotnictví jako samostatně rozhodující subjekt a na hygieniky v jednotlivých městech, čímž se jim dostane do rukou obrovská, neomezená moc.

Tuto moc lze přirovnat jen k moci, kterou v roce 1933 získal Adolf Hitler nad německým obyvatelstvem po schválení zmocňovacího zákona, kterým převedl veškerou moc z parlamentu na Říšské kancléřství. Totéž nyní provádí Fialova vláda. Až dosud vláda Petra Fialy tvrdila, že o nic nejde, že je to zákon jenom pro jistotu, pro případ další pandemie, že nic nehrozí. Jenže ve středu došlo k odhalení z míst, odkud byste to nečekali.

Bez novely Pandemického zákona nelze v ČR provádět biologický apartheid, vyplývá z rozsudku NSS

Nejvyšší správní soud (NSS) ve středu totiž zrušil platnost kontrol certifikátů o očkování či prodělané nemoci v restauracích, klubech a hotelech. Předseda senátu Petr Mikeš uvedl, že opatření nemá oporu v Pandemickém zákoně. Soud dal nicméně ministerstvu zdravotnictví čas na nápravu, a to právě v novele Pandemického zákona, který se s takovým křikem právě v těchto hodinách projednává ve sněmovně. Ano, čtete správně. Tímto rozsudkem totiž NSS natvrdo odhalil, že Fialova vláda tak zoufale tlačí na novelu Pandemického zákona, protože moc dobře ví, že bez novely nemůže ministerstvo zdravotnictví a hygienické stanice kontrolovat hosty v restauracích, barech a hotelech - tj. zda mají očkování, jestli mají testy, jestli mají covidové pasy s aktuálním testem, atd.

Tento biologický apartheid totiž dnes NSS zrušil, ale nikoliv proto, že by měl slitování a pochopení pro svobodu a občany, ale jen a pouze proto, že dosud platná verze Babišova Pandemického zákona, přijatého už vloni, nemá tyto pravomoci v zákoně ošetřené, takže hygiena a ani ministr zdravotnictví nemohou tento biologický apartheid uplatňovat na obyvatelstvu.

Po přijetí novely to však již bude podle zákona v pořádku a hygienici na příkaz ministra budou moci zavést Total Control v obcích a městech. Víte, o čem je ten Pandemický zákon v první řadě? Je to zákon nezbytný pro návrat do tzv. "nového normálu". Ten přívlastek "nový" je tam správně, protože ten návrat prakticky ani nepoznáte, že by se něco vracelo do starého normálu před rokem 2020.

Vítejte ve světě "Nového Normálu", kde roušky "normálně" zůstanou natrvalo a hygienici budou "normálně" podle sezóny zavádět apartheid a teror

Tento nový normál má vypadat tak, že normální přístup lidí tam, kam normálně byli zvyklí běžně chodit před rokem 2020, bude v éře nového normálu dostupný jen pro lidi s covidovým pasem a potvrzením o testu, očkování, a to obvykle od podzimu do jara. Během léta politici covidové pasy přeruší, aby lidem dali pocit svobody, ale na podzim okamžitě začnou média chrlit děsivá čísla o nakažených a v tom okamžiku ministr zdravotnictví a hygienici na městech začnou vydávat vyhlášky a začne pravidelný teror, který bude trvat od podzimu do jara. Od podzimu do jara se bez covidového pasu a záznamu o testu či vakcíně nikam nedostanete, s výjimkou nákupu potravin a léků. Po určitém čase se už zřejmě budou covidové pasy vyžadovat celoročně, i přes léto.

Letecká společnost a známá low-cost aerolinka Ryan Air v úterý oznámila, že se rozhodla, že ve svých letadlech bude už trvale vyžadovat nošení roušek - stejně, jako po 11. září byla natrvalo přijata bezpečnostní opatření, prohlídky, skenery, atd. Nošení roušek se tak natrvalo stane podmínkou pro vstup do letadel Ryan Air. Pokud si sundáte v letadle roušku, asi vás vyhodí z letadla za letu. Není divu, protože zakladatel Ryan Air Michael O'Leary se v roce 2015 zúčastnil schůzky skupiny Bilderberg a každý dolar, který utratíte na jeho aerolinkách, tak jde z části globalistům na instalaci jejich Nového světového řádu.

Pořád vám to připadá jako návrat do normálu, když budete už normálně pořád nosit roušky při létání s Ryan Air? Ne, to není návrat k normálu, jaký byste čekali. To je přechod od krizového stavu covidu do éry nového normálu, tedy New Normal. A přesně o toto se má v ČR postarat Pandemický zákon, který umožní po lidech v Novém Normálu zcela normálně požadovat covidový průkaz a doklad o zdravotním stavu někde u dveří obchodu se šminkami nebo s hadry, případně u dveří restaurace nebo kina, nebo školy, nebo zaměstnání.

Pandemický zákon je nezbytnou podmínkou pro zavedení Nového Normálu v ČR, a proto ten řev a jekot ze sněmovny, jako by šlo o život

Hygienik na podzim vydá vyhlášku, že neočkovaným se zakazuje vstup tam a tam, a je vymalováno. Nejvyšší správní soud už nezasáhne, protože podle Pandemického zákona to bude v pořádku. A lidská práva ukotvená v Chartě a Listině? Na ty "sere pes", a pokud by se někdo našel a obrátil by se na Ústavní soud, ten by od toho dal ruce pryč s konstatováním, že ochrana veřejného zdraví je nadřazená svobodám jedince. 

Většině lidí to dojde, až když skončí válka a padne režim. Když byly přijaty v Německu ty slavné Norimberské zákony proti Židům, tak německému obyvatelstvu to došlo až po 10 letech v roce 1945, když se v Berlíně začalo mluvit rusky. Teprve tehdy Němcům došlo, co bylo těmi zákony sledováno. A proč to Němcům nedošlo dříve? Protože Němci drželi hubu a krok. V tom jsou skvělí, vlastně skoro tak dobří, jako Češi. Ti jsou ale ještě o stupeň výš. Chcete jít do hospody a musíte číšníkovi ukázat očkovací status, že nejste prašivá chodicí neočkovaná biologická bomba. Prskněte na někoho bez roušky a garantuji vám, že osoba začne ječet, šílet, zavolá policii, záchranku a bude jim tvrdit, že umírá, protože jste ho nebo ji nakazili strašlivým virem. Stačily 2 roky a biologický Total Control je tu v plné síle.

Lidé tak nějak tuší, že biologický apartheid není v pořádku a porušuje základní lidská práva a svobody, ale nahlas to neřeknou a tiše drží ústa a rameno ve frontě na další jehlu a další dávku. A když někdo přijde do obchodu a bezpečák po vás chce informaci o zdravotním stavu, jestli jste prodělali nemoc, nebo jestli máte negativní test na nemoc, nebo jestli jste si nechali vstříknout roztok proti nemoci, tak to lidem nejprve přijde odporné, potom se s tím smíří, a nakonec to přijmou za nový normál.

Stejně tak přijmou za nový normál fakt, že když se někdo pokusí do obchodu dostat bez covidové legitimace, tak ho bezpečáci vyvlečou ven a tam ho zmlátí pendreky. Ostatní nakupující při tlačení vozíků jdoucí okolo se budou tvářit, že nic nevidí, že nejsou svědky mlácení zákazníka. Je to nový normál, nepřizpůsobivý občan si chtěl nakoupit bez roztoku v žíle. Takový skandál! V této chvíli se občan změní na pozorovatele režimního teroru, se kterým začne plně kolaborovat. Tyto procesy přijme obyvatelstvo za nový normál. 

Teď to hlavní. 

Nouzový stav nelze použít pro "normalizaci" a zavedení Nového Normálu. Pandemický zákon je nezbytný pro další zákony, které budou následovat

Když chcete zavést v zemi Nový normál, nemůžete k tomu používat Nouzový stav a ani Zákon o Nouzovém stavu, protože to je stav, který podléhá krátkým úsekům a každé prodloužení musí složitě schvalovat sněmovna. To se prostě nedá. Takže právě proto nejprve Babiš s Hamáčkem a nyní Fiala se svými cirkusáky z koalice protlačují ve sněmovně novelizovaný Pandemický zákon, který má platit už napořád a může být trvale používán obyčejnými hygieniky ve městech bez souhlasu poslanců ve sněmovně.

V éře Nového Normálu se budou lidé prokazovat zdravotní legitimací v podobě covidového pasu kdekoliv, kde to před rokem 2020 nebylo potřeba. Při vstupu do obchodu, restaurace, prostředků MHD, do škol, zaměstnání a úřadů. Pro ty občany, kteří v biologickém apartheidu odmítnou pas a odmítnou vax, je připravena jako náhrada komunikace se státem tzv. bankovní identita. Bez vaxu vás nepustí na úřad, ale můžete s úřadem komunikovat online pomocí ověření skrze bankovní identitu.

Přesně i z tohoto důvodu chce vláda Petra Fialy korespondenční volby, protože když někdo nebude mít vakcínu a nebude mít covidový pas, tak ho do volební místnosti nepustí. Takže proto Fialova vláda bude tvrdit, že z tohoto důvodu je potřeba přijmout korespondenční volby. Bez biologického apartheidu by korespondenční hlasování bylo jen těžko zdůvodnitelné. Ale ve chvíli, když se řekne, že bez vaxu a pasu se do volebních místností nesmí vstoupit, tak v tom okamžiku se potřeba korespondenčního hlasování pohodlně zdůvodní. Panečku, mají to dobře vymyšlené, že?

Nejprve vám zakážou bez vaxu chodit ven, aby potom mohli pohodlně zdůvodnit zavedení bankovní identity, korespondenčního hlasování a nakonec zavedení bezhotovostní společnosti. Proto Pandemický zákon není jen o nějaké ochraně zdraví. Je to zákon, nezbytný k ukotvení základů Nového Normálu v České republice. Klaus Schwab osobně Nový Normál označuje za součást Velkého resetu. Proto je okolo této novely takový křik, protože bez tohoto zákona nepůjde pokračovat v budování Nového Normálu v ČR. Zbývá tedy položit si otázku, jestli už Češi startují své kamiony a chystají blokádu Prahy anebo to dopadne tak, že Češi dostojí své pověsti o držení huby a kroku lépe, než to umí Němci? Hygienici dostanou do rukou zbraň nepředstavitelné síly, kterou nedisponoval vlastně ani Hitler. Jeho zmocňovací zákon, na rozdíl od toho českého pandemického, mu totiž neumožňoval zavírat živnosti a podniky Němců.

Aktualizace 22:30

Poslanci po 35 hodinách jednání nakonec novelu děsivého Pandemického zákona schválili. Došlo k tomu dne 02. 02. 2022 v čase 22:02 podle sčítací tabule ve sněmovně. Děsivá shoda náhod? Nebo vyslaný numerický symbol, reprezentující na okultní rovině celkem "8 zmijí" v dokonalé symetrii 22-2222-22 v jedné řadě? Věříte na náhody?

Předloha novely Pandemického zákona nyní půjde do Senátu a potom k podpisu prezidentu republiky. Bude zajímavé sledovat, jestli Miloš Zeman zákon podepíše. Nic nenasvědčuje tomu, že by zákon vetoval. Total Control v ČR tak začíná nabírat první děsivé obrysy Nového Normálu.

Zdroj: -VK- Šéfredaktor AE News, infokuryr.cz

Budvobraze.net
Všechna práva vyhrazena 2020
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!